Skocz do zawartości

Historia edycji

Pikal

Pikal

Przedstawiam Wam nowy projekt pod tytułem „małe też może być ładne”, mam nadzieje ze się choć trochę spodoba. Poproszę również o słowa krytyki bo jestem kompletnym amatorem, nigdy nawet nie miałem w swoim życiu akwarium. Wszystkiego uczę się na tym forum. Co do błędów rozmieszczenia korali to poproszę o informacje, na pewno się przydadzą.

Zalane od 4 miesięcy.

40x25x30

Aquael Kaskada 800l/h

Chichiros led 18 w

Obsada jak na foto

IMG_0050.thumb.jpg.e856e235811608dfde4cc6b73f854893.jpg

 

 

 

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

 

Pikal

Pikal

Przedstawiam Wam nowy projekt pod tytułem „małe też może być ładne”, mam nadzieje ze się choć trochę spodoba. Poproszę również o słowa krytyki bo jestem kompletnym amatorem, nigdy nawet nie miałem w swoim życiu akwarium. Wszystkiego uczę się na tym forum. Co do błędów rozmieszczenia korali to poproszę o informacje, na pewno się przydadzą.

Zalane od 4 miesięcy.

40x25x30

Aquael Kaskada 800l/h

Chichiros led 18 w

Obsada jak na foto

IMG_0050.thumb.jpg.e856e235811608dfde4cc6b73f854893.jpg

 

 

 

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

 

Pikal

Pikal

Przedstawiam Wam nowy projekt pod tytułem „małe też może być ładne”, mam nadzieje ze się choć trochę spodoba. Poproszę również o słowa krytyki bo jestem kompletnym amatorem, nigdy nawet nie miałem w swoim życiu akwarium. Wszystkiego uczę się na tym forum. Co do błędów rozmieszczenia korali to poproszę o informacje, na pewno się przydadzą.

Zalane od 4 miesięcy.

 

Aquael Kaskada 800l/h

Chichiros led 18 w

Obsada jak na foto

IMG_0050.thumb.jpg.e856e235811608dfde4cc6b73f854893.jpg

 

 

 

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.