Skocz do zawartości

Historia edycji

brawos

brawos

Wspomnień czar poniżej: poprzedni baniaczek świeżo na zeovicie. Kusi jednak cały czas start tą metodą i niezawracanie sobie głowy dojrzewaniem, przesadnie powolnym wpuszczaniem życia etc. Kusi też czystością skały i brakiem glonów. Część preparatów to placebo, druga część bardzo mocna i efektywna. Metoda chyba jednak zbyt agresywna. Po rozbujaniu systemu niezależnie od ilości kamieni oraz pożywki musiałem sztucznie dolewać fosforany i azotany w dużych ilościach. Im starszy system, tym trudniej było nad tym zapanować. Może innym razem.

 

brawos

brawos

Wspomnień czar poniżej: poprzedni baniaczek świeżo na zeovicie. Kusi jednak cały czas start tą metodą i niezawracanie sobie głowy dojrzewaniem, przesadnie powolnym wpuszczaniem życia etc. Metoda chyba jednak zbyt agresywna. Po rozbujaniu systemu niezależnie od ilości kamieni oraz pożywki musiałem sztucznie dolewać fosforany i azotany w dużych ilościach. Im starszy system, tym trudniej było nad tym zapanować. Może innym razem.

 

brawos

brawos

Wspomnień czar poniżej: poprzedni baniaczek świeżo na zeovicie. Kusi jednak cały czas start tą metodą i niezawracanie sobie głowy dojrzewaniem, przesadnie powolnym wpuszczaniem życia etc. Metoda chyba jednak zbyt agresywna. Po rozbujaniu systemu niezależnie od ilości kamieni oraz pożywki musiałem sztucznie dolewać fosforany i azotany w dużych ilościach. Może innym razem.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.