Skocz do zawartości

Historia edycji

brawos

brawos

Korzystając z okazji, że akwarium nie było jeszcze posolone, a jedynie pultało się w wodzie RO, spuściłem wodę i dokonałem zmian w wystroju. Denerwował mnie łuk skalny na środku zbiornika, który za bardzo przyciągał uwagę. Został on zastąpiony sporym talerzem, który bardziej pasuje do całości. Waży on chyba z 10 kg i wisi na chudej nóżce, dlatego został wzmocniony prętem akrylowym fi 8mm. Trzymałby się pewnie lata i bez tego bo ceresit cx 5 trzyma jak diabeł. Nie mogłem zdemontować poklejonego nim wcześniej łuku i musiałem utrącać młotkiem. Płaski talerz trafił też wysoko na skałę po prawej stronie - będzie czekał na jakiegoś hyacinthusa. Średnio wygląda bo powinien być ciut większy, ale nie miałem już nic lepszego bo w akwa jest już cała posiadana przeze mnie skała. Wykorzystałem ok. 45 kg czyli jest trochę w starym olschoolowym stylu, ale co tam, ważne, że jako tako wygląda. Nowy wystrój podoba mi się dużo bardziej. Dzięki temu akwa stało się wizualnie pełniejsze i ciekawsze. Teraz już zalewa się docelową wodą, która dzisiaj będzie posolona. Sprzedałem również lampy Red Sea Reef Led 90. Zastanawiam się na hybrydą ATI, ale boli mnie perspektywa wydawania co parę miesięcy 500 zł na rury, więc nie wykluczone, że będzie Radion G4 albo AI Hydra 26 w ilości 2 szt.

xqnepn9kdq6c.jpg

k5t4o3pj3sta.jpg

 

brawos

brawos

Korzystając z okazji, że akwarium nie było jeszcze posolone, a jedynie pultało się w wodzie RO, spuściłem wodę i dokonałem zmian w wystroju. Denerwował mnie łuk skalny na środku zbiornika, który za bardzo przyciągał uwagę. Został on zastąpiony sporym talerzem, który bardziej pasuje do całości. Waży on chyba z 10 kg i wisi na chudej nóżce, dlatego został wzmocniony prętem akrylowym fi 8mm. Trzymałby się pewnie lata i bez tego bo ceresit cx 5 trzyma jak diabeł. Nie mogłem zdemontować poklejonego nim wcześniej łuku i musiałem utrącać młotkiem. Płaski talerz trafił też wysoko na skałę po prawej stronie - będzie czekał na jakiegoś hyacinthusa. Średnio wygląda bo powinien być ciut większy, ale nie miałem już nic lepszego bo w akwa jest już cała posiadana przeze mnie skała. Wykorzystałem ok. 45 kg czyli jest trochę w starym olschoolowym stylu, ale co tam, ważne, że jako tako wygląda. Nowy wystrój podoba mi się dużo bardziej. Dzięki temu akwa stało się wizualnie pełniejsze i ciekawsze. Teraz już zalewa się docelową wodą, która dzisiaj będzie posolona. Sprzedałem również lampy Red Sea Reef Led 90. Zastanawiam się na hybrydą ATI, ale boli mnie perspektywa wydawania co parę miesięcy 500 zł na rury, więc nie wykluczone, że będzie Radion G4 albo AI Hydra 26 w ilości 2 szt.

5z0k3jbc6ose.jpg

xqnepn9kdq6c.jpg

k5t4o3pj3sta.jpg

 

brawos

brawos

Korzystając z okazji, że akwarium nie było jeszcze posolone, a jedynie pultało się w wodzie RO, spuściłem wodę i dokonałem zmian w wystroju. Denerwował mnie łuk skalny na środku zbiornika, który za bardzo przyciągał uwagę. Został on zastąpiony sporym talerzem, który bardziej pasuje do całości. Waży on chyba z 10 kg i wisi na chudej nóżce, dlatego został wzmocniony prętem akrylowym fi 8mm. Trzymałby się pewnie lata i bez tego bo ceresit cx 5 trzyma jak diabeł. Nie mogłem zdemontować poklejonego nim wcześniej łuku i musiałem utrącać młotkiem. Płaski talerz trafił też wysoko na skałę po prawej stronie - będzie czekał na jakiegoś hyacinthusa. Średnio wygląda bo powinien być ciut większy, ale nie miałem już nic lepszego bo w akwa jest już cała posiadana przeze mnie skała. Wykorzystałem ok. 45 kg. Nowy wystrój podoba mi się dużo bardziej. Dzięki temu akwa stało się wizualnie pełniejsze i ciekawsze. Teraz już zalewa się docelową wodą, która dzisiaj będzie posolona. Sprzedałem również lampy Red Sea Reef Led 90. Zastanawiam się na hybrydą ATI, ale boli mnie perspektywa wydawania co parę miesięcy 500 zł na rury, więc nie wykluczone, że będzie Radion G4 albo AI Hydra 26 w ilości 2 szt.

5z0k3jbc6ose.jpg

xqnepn9kdq6c.jpg

k5t4o3pj3sta.jpg

 

brawos

brawos

Korzystając z okazji, że akwarium nie było jeszcze posolone, a jedynie pultało się w wodzie RO, spuściłem wodę i dokonałem zmian w wystroju. Denerwował mnie łuk skalny na środku zbiornika, który za bardzo przyciągał uwagę. Został on zastąpiony sporym talerzem, który bardziej pasuje do całości. Waży on chyba z 10 kg i wisi na chudej nóżce, dlatego został wzmocniony prętem akrylowym fi 8mm. Trzymałby się pewnie lata i bez tego bo ceresit cx 5 trzyma jak diabeł. Nie mogłem zdemontować poklejonego nim wcześniej łuku i musiałem utrącać młotkiem. Płaski talerz trafił też wysoko na skałę po prawej stronie - będzie czekał na jakiegoś hyacinthusa. Średnio wygląda bo powinien być ciut większy, ale nie miałem już nic lepszego bo w akwa jest już cała posiadana przeze mnie skała. Wykorzystałem ok. 45 kg. Nowy wystrój podoba mi się dużo bardziej. Dzięki temu akwa stało się wizualnie pełniejsze i ciekawsze. Teraz już zalewa się docelową wodą, która dzisiaj będzie posolona. Sprzedałem również lampy Red Sea Reef Led 90. Zastanawiam się na hybrydą ATI, ale boli mnie perspektywa wydawania co parę miesięcy 500 zł na rury, więc nie wykluczone, że będzie Radion G4 albo AI Hydra 26 w ilości 2 szt.

5z0k3jbc6ose.jpg

k5t4o3pj3sta.jpg

 

brawos

brawos

Korzystając z okazji, że akwarium nie było jeszcze posolone, a jedynie pultało się w wodzie RO, spuściłem wodę i dokonałem zmian w wystroju. Denerwował mnie łuk skalny na środku zbiornika, który za bardzo przyciągał uwagę. Został on zastąpiony sporym talerzem, który bardziej pasuje do całości. Waży on chyba z 10 kg i wisi na chudej nóżce, dlatego został wzmocniony prętem akrylowym fi 8mm. Trzymałby się pewnie lata i bez tego bo ceresit cx 5 trzyma jak diabeł. Nie mogłem zdemontować poklejonego nim wcześniej łuku i musiałem utrącać młotkiem. Płaski talerz trafił też wysoko na skałę po prawej stronie - będzie czekał na jakiegoś hyacinthusa. Taki wystrój podoba mi się dużo bardziej. Dzięki temu akwa stało się wizualnie pełniejsze i ciekawsze. Teraz już zalewa się docelową wodą, która dzisiaj będzie posolona. Sprzedałem również lampy Red Sea Reef Led 90. Zastanawiam się na hybrydą ATI, ale boli mnie perspektywa wydawania co parę miesięcy 500 zł na rury, więc nie wykluczone, że będzie Radion G4 albo AI Hydra 26 w ilości 2 szt.

5z0k3jbc6ose.jpg

k5t4o3pj3sta.jpg

 

brawos

brawos

Korzystając z okazji, że akwarium nie było jeszcze posolone, a jedynie pultało się w wodzie RO, spuściłem wodę i dokonałem zmian w wystroju. Denerwował mnie łuk skalny na środku zbiornika, który za bardzo przyciągał uwagę. Został on zastąpiony sporym talerzem, który bardziej pasuje do całości. Płaski talerz trafił też wysoko na skałę po prawej stronie - będzie czekał na jakiegoś hyacinthusa. Taki wystrój podoba mi się dużo bardziej. Dzięki temu akwa stało się wizualnie pełniejsze i ciekawsze. Teraz już zalewa się docelową wodą, która dzisiaj będzie posolona. Sprzedałem również lampy Red Sea Reef Led 90. Zastanawiam się na hybrydą ATI, ale boli mnie perspektywa wydawania co parę miesięcy 500 zł na rury, więc nie wykluczone, że będzie Radion G4 albo AI Hydra 26 w ilości 2 szt.

5z0k3jbc6ose.jpg

k5t4o3pj3sta.jpg

 

brawos

brawos

Korzystając z okazji, że akwarium nie było jeszcze posolone, a jedynie pultało się w wodzie RO, spuściłem wodę i dokonałem zmian w wystroju. Denerwował mnie łuk skalny na środku zbiornika, który za bardzo przyciągał uwagę. Został on zastąpiony sporym talerzem, który bardziej pasuje do całości. Płaski talerz trafił też wysoko na skałę po prawej stronie - będzie czekał na jakiegoś hyacinthusa. Taki wystrój podoba mi się dużo bardziej. Teraz już zalewa się docelową wodą, która dzisiaj będzie posolona. Sprzedałem również lampy Red Sea Reef Led 90. Zastanawiam się na hybrydą ATI, ale boli mnie perspektywa wydawania co parę miesięcy 500 zł na rury, więc nie wykluczone, że będzie Radion G4 albo AI Hydra 26 w ilości 2 szt.

5z0k3jbc6ose.jpg

k5t4o3pj3sta.jpg

 

brawos

brawos

Korzystając z okazji, że akwarium nie było jeszcze posolone, a jedynie pultało się w wodzie RO, spuściłem wodę i dokonałem zmian w wystroju. Denerwował mnie łuk skalny na środku zbiornika, który za bardzo przyciągał uwagę. Został on zastąpiony sporym talerzem, który bardziej pasuje do całości. Płaski talerz trafił też wysoko na skałę po prawej stronie - będzie czekał na jakiegoś hyacinthusa. Taki wystrój podoba mi się dużo bardziej. Teraz już zalewa się docelową wodą, która dzisiaj będzie posolona. Sprzedałem również lampy Red Sea Reef Led 90. Zastanawiam się na hybrydą ATI, ale boli mnie perspektywa wydawania co parę miesięcy 500 zł, więc nie wykluczone, że będzie Radion G4 albo AI Hydra 26 w ilości 2 szt.

5z0k3jbc6ose.jpg

k5t4o3pj3sta.jpg

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.