Skocz do zawartości

Historia edycji

brawos

brawos

Robiłem porównanie z kessilami, ale tymi wcześniejszymi czyli WE. W mojej ocenie lampa Red Sea dużo lepsza, mocniejsze swiatło, niebieski bardziej nasycony. Wpływ na to może mieć po części fakt, że kessil świeci w sklepie od 4 lat, więc może być częściowo wypalony. Biały w jednej i drugiej taki sam. Bliki w Red Sea bardzo konkretne i wyraźne, natomiast w kessilu zbyt natrętne i męczące. Subiektywnie bliki w Red Sea na poziomie 2/3 tego co w kessilu. To co w Red Sea może być ewentualnie na minus to dosyć słaba barwa czerwona pochodząca z diod białych. Na talerzowkach wygląda jak brąz. Wystarczy popatrzeć na widmo tej lampy na stronie Red Sea, szczególnie dla diód białych. Trochę słabo to wygląda. Wszystko poza tym zdecydowanie na plus, a szczególnie głęboko schowana soczewka nie waląca po oczach.

brawos

brawos

Robiłem porównanie z kessilami, ale tymi wcześniejszymi czyli WE. W mojej ocenie lampa Red Sea dużo lepsza, mocniejsze swiatło, niebieski bardziej nasycony. Wpływ na to może mieć po części fakt, że kessil świeci w sklepie od 4 lat, więc może być częściowo wypalony. Biały w jednej i drugiej taki sam. Bliki w Red Sea bardzo konkretne i wyraźne, natomiast w kessilu zbyt natrętne i męczące. Subiektywnie bliki w Red Sea na poziomie 2/3 tego co w kessilu.

brawos

brawos

Robiłem porównanie z kessilami, ale tymi wcześniejszymi czyli WE. W mojej ocenie lampa Red Sea dużo lepsza, mocniejsze swiatło, niebieski bardziej nasycony. Biały w jednej i drugiej taki sam. Bliki w Red Sea bardzo konkretne i wyraźne, natomiast w kessilu zbyt natrętne i męczące. Subiektywnie bliki w Red Sea na poziomie 2/3 tego co w kessilu.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.