Skocz do zawartości

Historia edycji

brawos

brawos

Miałem na myśli dwie sztuki Radiona 15 G4,  tak jak dwie sztuki Hydry 26. Masz trochę racji, ale ja nie trzymam się sztywno teorii. W poprzednim zbiorniku miałem pięknie wybarwione acry przy świetle 6x24W, co dawało mi skromne 0,80W/litr. Nie narzekałem ani na kolory ani na wzrost. Amerykańcy z powodzeniem prowadzą spsowe reefery 350 na 2 hydrach 26, które do niedawna były sprzedawane w komplecie z tym zbiornikiem. Nie nastawiam się stricte pod acry, bo wyleczyłem się z tego kiedyś, gdy przeliczyłem wszystkie wyciągnięte z akwa podstawki po nich. To jest bardzo fajna sprawa, ale zawsze prędzej, czy później kończy się w ten sam sposób. Zbyt droga ta nisza. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że twierdzenie o wymianie świetlówek raz na 12 miesięcy, jako wystarczające nie jest do końca trafione. Ja obserwowałem ogromną różnicę, chociażby w wahnięciu ballinga po wymianie rur raz na pół roku. Przed chwilą zanim sprzedałem lampy Red Sea Reef Led 90 miałem okazję parę dni je potestować i tego światła jest naprawdę ogrom. Z pewnością z hybrydą byłoby korzystniej dla korali, ale ja już nie chcę podążać tą drogą. Akwarium ma cieszyć, być miłe dla oka, estetyczne, bez tej całej graciarni i przeróżnych sprzętowych nadbudówek oraz przede wszystkim proste w obsłudze. To korale powinny być dla nas, a nie my dla nich. Co wyjdzie czas pokaże. Zostanę raczej przy ledach, być może kupię 2 szt. Radiona G4. Gdyby tylko lampy Red Sea Reef Led 90 nie były tak ubogie barwowo (brakowało mi w nich choćby grama ciepła) to pewnie i przy nich bym został.

brawos

brawos

Miałem na myśli dwie sztuki Radiona 15 G4,  tak jak dwie sztuki Hydry 26. Masz trochę racji, ale ja nie trzymam się sztywno teorii. W poprzednim zbiorniku miałem pięknie wybarwione acry przy świetle 6x24W, co dawało mi skromne 0,80W/litr. Nie narzekałem ani na kolory ani na wzrost. Amerykańcy z powodzeniem prowadzą spsowe reefery 350 na 2 hydrach 26, które do niedawna były sprzedawane w komplecie z tym zbiornikiem. Nie nastawiam się stricte pod acry, bo wyleczyłem się z tego kiedyś, gdy przeliczyłem wszystkie wyciągnięte z akwa podstawki po nich. To jest bardzo fajna sprawa, ale zawsze prędzej, czy później kończy się w ten sam sposób. Zbyt droga ta nisza. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że twierdzenie o wymianie świetlówek raz na 12 miesięcy, jako wystarczające nie jest do końca trafione. Ja obserwowałem ogromną różnicę, chociażby w wahnięciu ballinga po wymianie rur raz na pół roku. Przed chwilą zanim sprzedałem lampy Red Sea Reef Led 90 miałem okazję parę dni je potestować i tego światła jest naprawdę ogrom. Z pewnością z hybrydą byłoby korzystniej dla korali, ale ja już nie chcę podążać tą drogą. Akwarium ma cieszyć, być miłe dla oka, estetyczne, bez tej całej graciarni i przeróżnych sprzętowych nadbudówek oraz przede wszystkim proste w obsłudze. To korale powinny być dla nas, a nie my dla nich. Co wyjdzie czas pokaże. Zostanę raczej przy ledach, być może kupię 2 szt. Radiona G4. Gdyby tylko lampy Red Sea Reef Led 90 nie były tak ubogie barwowo to pewnie i przy nich bym został.

brawos

brawos

Miałem na myśli dwie sztuki Radiona 15 G4,  tak jak dwie sztuki Hydry 26. Masz trochę racji, ale ja nie trzymam się sztywno teorii. W poprzednim zbiorniku miałem pięknie wybarwione acry przy świetle 6x24W, co dawało mi skromne 0,80W/litr. Nie narzekałem ani na kolory ani na wzrost. Amerykańcy z powodzeniem prowadzą spsowe reefery 350 na 2 hydrach 26, które do niedawna były sprzedawane w komplecie z tym zbiornikiem. Nie nastawiam się stricte pod acry, bo wyleczyłem się z tego, kiedyś gdy przeliczyłem wszystkie wyciągnięte z akwa podstawki po nich. To jest bardzo fajna sprawa, ale zawsze prędzej, czy później kończy się w ten sam sposób. Zbyt droga ta nisza. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że twierdzenie o wymianie świetlówek raz na 12 miesięcy, jako wystarczające nie jest do końca trafione. Ja obserwowałem ogromną różnicę, chociażby w wahnięciu ballinga po wymianie rur raz na pół roku. Przed chwilą zanim sprzedałem lampy Red Sea Reef Led 90 miałem okazję parę dni je potestować i tego światła jest naprawdę ogrom. Z pewnością z hybrydą byłoby korzystniej dla korali, ale ja już nie chcę podążać tą drogą. Akwarium ma cieszyć, być miłe dla oka, estetyczne, bez tej całej graciarni i przeróżnych sprzętowych nadbudówek oraz przede wszystkim proste w obsłudze. To korale powinny być dla nas, a nie my dla nich. Co wyjdzie czas pokaże. Zostanę raczej przy ledach, być może kupię 2 szt. Radiona G4. Gdyby tylko lampy Red Sea Reef Led 90 nie były tak ubogie barwowo to pewnie i przy nich bym został.

brawos

brawos

Miałem na myśli dwie sztuki Radiona, tak jak dwie sztuki Hydry 26. Masz trochę racji, ale ja nie trzymam się sztywno teorii. W poprzednim zbiorniku miałem pięknie wybarwione acry przy świetle 6x24W, co dawało mi skromne 0,80W/litr. Nie narzekałem ani na kolory ani na wzrost. Amerykańcy z powodzeniem prowadzą spsowe reefery 350 na 2 hydrach 26, które do niedawna były sprzedawane w komplecie z tym zbiornikiem. Nie nastawiam się stricte pod acry, bo wyleczyłem się z tego, kiedyś gdy przeliczyłem wszystkie wyciągnięte z akwa podstawki po acrach. To jest bardzo fajna sprawa, ale zawsze prędzej, czy później kończy się w ten sam sposób. Zbyt droga ta nisza. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że twierdzenie o wymianie świetlówek raz na 12 miesięcy, jako wystarczające nie jest do końca trafione. Ja obserwowałem ogromną różnicę, chociażby w wahnięciu ballinga po wymianie rur raz na pół roku. Przed chwilą zanim sprzedałem lampy Red Sea Reef Led 90 miałem okazję parę dni je potestować i tego światła jest naprawdę ogrom. Z pewnością z hybrydą byłoby korzystniej dla korali, ale ja już nie chcę podążać tą drogą. Akwarium ma cieszyć, być miłe dla oka, estetyczne, bez tej całej graciarni i przeróżnych sprzętowych nadbudówek oraz przede wszystkim proste w obsłudze. To korale powinny być dla nas, a nie my dla nich. Co wyjdzie czas pokaże. Zostanę raczej przy ledach, być może kupię 2 szt. Radiona G4. Gdyby tylko lampy Red Sea Reef Led 90 nie były tak ubogie barwowo to pewnie i przy nich bym został.

brawos

brawos

Miałem na myśli dwie sztuki Radiona, tak jak dwie sztuki Hydry 26. Masz trochę racji, ale ja nie trzymam się sztywno teorii. W poprzednim zbiorniku miałem pięknie wybarwione acry przy świetle 6x24W, co dawało mi skromne 0,80W/litr. Nie narzekałem ani na kolory ani na wzrost. Amerykańcy z powodzeniem prowadzą spsowe reefery 350 na 2 hydrach 26, które do niedawna były sprzedawane w komplecie z tym zbiornikiem. Nie nastawiam się stricte pod acry, bo wyleczyłem się z tego, kiedyś gdy przeliczyłem wszystkie wyciągnięte z akwa podstawki po acrach. To jest bardzo fajna sprawa, ale zawsze prędzej, czy później kończy się w ten sam sposób. Zbyt droga ta nisza. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że twierdzenie o wymianie świetlówek raz na 12 miesięcy, jako wystarczające nie jest do końca trafione. Ja obserwowałem ogromną różnicę, chociażby w wahnięciu ballinga po wymianie rur raz na pół roku. Przed chwilą zanim sprzedałem lampy Red Sea Reef Led 90 miałem okazję parę dni je potestować i tego światła jest naprawdę ogrom. Z pewnością z hybrydą byłoby korzystniej dla korali, ale ja już nie chcę podążać tą drogą. Akwarium ma cieszyć, być miłe dla oka, estetyczne, bez tej całej graciarni i przeróżnych sprzętowych nadbudówek oraz przede wszystkim proste w obsłudze. Co wyjdzie czas pokaże. Zostanę raczej przy ledach, być może kupię 2 szt. Radiona G4. Gdyby tylko lampy Red Sea Reef Led 90 nie były tak ubogie barwowo to pewnie i przy nich bym został.

brawos

brawos

Miałem na myśli dwie sztuki Radiona, tak jak dwie sztuki Hydry 26. Masz trochę racji, ale ja nie trzymam się sztywno teorii. W poprzednim zbiorniku miałem pięknie wybarwione acry przy świetle 6x24W, co dawało mi skromne 0,80W/litr. Nie narzekałem ani na kolory ani na wzrost. Amerykańcy z powodzeniem prowadzą spsowe reefery 350 na 2 hydrach 26, które do niedawna były sprzedawane w komplecie z tym zbiornikiem. Nie nastawiam się stricte pod acry, bo wyleczyłem się z tego, kiedyś gdy przeliczyłem wszystkie wyciągnięte z akwa podstawki po acrach. To jest bardzo fajna sprawa, ale zawsze prędzej, czy później kończy się w ten sam sposób. Zbyt droga ta nisza. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że twierdzenie o wymianie świetlówek raz na 12 miesięcy, jako wystarczające nie jest do końca trafione. Ja obserwowałem ogromną różnicę, chociażby w wahnięciu ballinga po wymianie rur raz na pół roku. Przed chwilą zanim sprzedałem lampy Red Sea Reef Led 90 miałem okazję parę dni je potestować i tego światła jest naprawdę ogrom. Z pewnością z hybrydą byłoby korzystniej dla korali, ale ja już nie chcę podążać tą drogą. Akwarium ma cieszyć, być miłe dla oka, estetyczne bez tej całej graciarni i przeróżnych sprzętowych nadbudówek oraz przede wszystkim proste w obsłudze. Co wyjdzie czas pokaże. Zostanę raczej przy ledach, być może kupię 2 szt. Radiona G4. Gdyby tylko lampy Red Sea Reef Led 90 nie były tak ubogie barwowo to pewnie i przy nich bym został.

brawos

brawos

Miałem na myśli dwie sztuki Radiona, tak jak dwie sztuki Hydry 26. Masz trochę racji, ale ja nie trzymam się sztywno teorii. W poprzednim zbiorniku miałem pięknie wybarwione acry przy świetle 6x24W, co dawało mi skromne 0,80W/litr. Nie narzekałem ani na kolory ani na wzrost. Amerykańcy z powodzeniem prowadzą spsowe reefery 350 na 2 hydrach 26, które do niedawna były sprzedawane w komplecie z tym zbiornikiem. Nie nastawiam się stricte pod acry, bo wyleczyłem się z tego, kiedyś gdy przeliczyłem wszystkie wyciągnięte z akwa podstawki po acrach. To jest bardzo fajna sprawa, ale zawsze prędzej, czy później kończy się w ten sam sposób. Zbyt droga ta nisza. Przed chwilą zanim sprzedałem lampy Red Sea Reef Led 90 miałem okazję parę dni je potestować i tego światła jest naprawdę ogrom. Z pewnością z hybrydą byłoby korzystniej dla korali, ale ja już nie chcę podążać tą drogą. Akwarium ma cieszyć, być miłe dla oka, estetyczne bez tej całej graciarni i przeróżnych sprzętowych nadbudówek oraz przede wszystkim proste w obsłudze. Co wyjdzie czas pokaże. Zostanę raczej przy ledach, być może kupię 2 szt. Radiona G4. Gdyby tylko lampy Red Sea Reef Led 90 nie były tak ubogie barwowo to pewnie i przy nich bym został.

brawos

brawos

Masz trochę racji, ale ja nie trzymam się sztywno teorii. W poprzednim zbiorniku miałem pięknie wybarwione acry przy świetle 6x24W, co dawało mi skromne 0,80W/litr. Nie narzekałem ani na kolory ani na wzrost. Amerykańcy z powodzeniem prowadzą spsowe reefery 350 na 2 hydrach 26, które do niedawna były sprzedawane w komplecie z tym zbiornikiem. Nie nastawiam się stricte pod acry, bo wyleczyłem się z tego, kiedyś gdy przeliczyłem wszystkie wyciągnięte z akwa podstawki po acrach. To jest bardzo fajna sprawa, ale zawsze prędzej, czy później kończy się w ten sam sposób. Zbyt droga ta nisza. Przed chwilą zanim sprzedałem lampy Red Sea Reef Led 90 miałem okazję parę dni je potestować i tego światła jest naprawdę ogrom. Z pewnością z hybrydą byłoby korzystniej dla korali, ale ja już nie chcę podążać tą drogą. Akwarium ma cieszyć, być miłe dla oka, estetyczne bez tej całej graciarni i przeróżnych sprzętowych nadbudówek oraz przede wszystkim proste w obsłudze. Co wyjdzie czas pokaże. Zostanę raczej przy ledach, być może kupię 2 szt. Radiona G4. Gdyby tylko lampy Red Sea Reef Led 90 nie były tak ubogie barwowo to pewnie i przy nich bym został.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.