Skocz do zawartości

Historia edycji

brawos

brawos

Dzisiaj mimo braku uchwytów położyłem dwie deski na akwa i pobawiłem się trochę lampkami. Jestem super zadowolony z ożenienia lamp Red Sea i zamiany na Hydrę 26. Te dwie lampy to niebo a ziemia. Cofam to, co pisałem o lampach Red Sea zaraz po zakupie. Lampa Red Sea nie ma w ogóle podejścia do Hydry. Hydra daje mega piękne światło z możliwością mnóstwa korekcji i to całkowicie bez wykorzystywania kanałów czerwonego oraz zielonego. Wystarczy zabawa kanałami fioletowym, royal blue, blue (który jest diametralnie odmienny od royal blue, jest bardziej turkusowy niż niebieski) oraz białym. Lampa Red Sea nie ma prawdziwego białego światła tylko jakąś wykastrowaną protezę bez grama widma czerwonego i do niczego się nie nadaje. Przy Hydrze nie ma najmniejszego problemu by samym kanałem białym i royal blue ustawić sobie albo barwę zimną niebieską, albo ciepłą niebieską, a nawet fioletową nawet bez korzystania z kanału fioletowego, nie mówiąc już nawet UV. Czerwonego w ogóle nie trzeba włączać. Wszystko super nasycone. Jeśli ktoś to będzie czytał i zastanawiał się nad lampą Red Sea Reef Led to zdecydowanie odradzam i polecam Hydrę. Poniżej kilka zdjęć, które jednak nie oddają nawet w części tego, jak piękne światło daje ta lampa. Te lampy to dwie różne ligi. Red Sea kariery chyba jednak nie zrobi bo porównując te dwie lampy świeci po prostu słabo, buro, chłodno, poza niebieskim kolory są wyblakłe, a co najistotniejsze nie ma praktycznie możliwości jakiejkolwiek korekcji bo w kanale białym ma wykastrowaną część ciepłą widma do minimum. Przy Hydrze telefon na automacie bez problemu radzi sobie z kolorami i nie robi wyłącznie zaniebieszczonych zdjęć, jak przy tanich ledach. Przy Red Sea nie chciało mi to wyjść, chyba, że całkowicie skręcałem kanał niebieski i świeciłem samym lodowatym białym, na który nie dało się patrzeć zbyt długo. Jeżeli ktoś lubi sobie usiąść przed akwa wieczorem i pooglądać w spokoju i przyjemności swój podwodny świat to odradzam zimną i nijaką lampę Red Sea bo po prostu to światło irytuje. To jest moja ostateczna opinia o nowym świetle Red Sea, może ktoś skorzysta z porady. Dla mnie lekko ciepły i miły dla oka biały z minimalnym tintem fioletowym powinien wyglądać tak, jak na ostatnim zdjęciu z Hydry i tego właśnie szukałem.

3x8xmxw2uori.jpg

yoh8ia5kq1c3.jpgj8wz5qq1oegv.jpg

s8wmj4l1ldtq.jpg

rma6wugdw8cf.jpg

nv5q91brc6rq.jpg

hzamqvb6132u.jpg

8gfct0czp8yz.jpg

brawos

brawos

Dzisiaj mimo braku uchwytów położyłem dwie deski na akwa i pobawiłem się trochę lampkami. Jestem super zadowolony z ożenienia lamp Red Sea i zamiany na Hydrę 26. Te dwie lampy to niebo a ziemia. Cofam to, co pisałem o lampach Red Sea zaraz po zakupie. Lampa Red Sea nie ma w ogóle podejścia do Hydry. Hydra daje mega piękne światło z możliwością mnóstwa korekcji i to całkowicie bez wykorzystywania kanałów czerwonego oraz zielonego. Wystarczy zabawa kanałami fioletowym, royal blue, blue (który jest diametralnie odmienny od royal blue, jest bardziej turkusowy niż niebieski) oraz białym. Lampa Red Sea nie ma prawdziwego białego światła tylko jakąś wykastrowaną protezę bez grama widma czerwonego i do niczego się nie nadaje. Przy Hydrze nie ma najmniejszego problemu by samym kanałem białym i royal blue ustawić sobie albo barwę zimną niebieską, albo ciepłą niebieską, a nawet fioletową nawet bez korzystania z kanału fioletowego, nie mówiąc już nawet UV. Czerwonego w ogóle nie trzeba włączać. Wszystko super nasycone. Jeśli ktoś to będzie czytał i zastanawiał się nad lampą Red Sea Reef Led to zdecydowanie odradzam i polecam Hydrę. Poniżej kilka zdjęć, które jednak nie oddają nawet w części tego, jak piękne światło daje ta lampa. Te lampy to dwie różne ligi. Red Sea kariery chyba jednak nie zrobi bo porównując te dwie lampy świeci po prostu słabo, buro, chłodno, poza niebieskim kolory są wyblakłe, a co najistotniejsze nie ma praktycznie możliwości jakiejkolwiek korekcji bo w kanale białym ma wykastrowaną część ciepłą widma do minimum. Przy Hydrze telefon na automacie bez problemu radzi sobie z kolorami i nie robi wyłącznie zaniebieszczonych zdjęć, jak przy tanich ledach. Przy Red Sea nie chciało mi to wyjść, chyba, że całkowicie skręcałem kanał niebieski i świeciłem samym lodowatym białym, na który nie dało się patrzeć zbyt długo. Jeżeli ktoś lubi sobie usiąść przed akwa wieczorem i pooglądać w spokoju i przyjemności swój podwodny świat to odradzam zimną i nijaką lampę Red Sea bo po prostu to światło irytuje. To jest moja ostateczna opinia o nowym świetle Red Sea, może ktoś skorzysta z porady.

3x8xmxw2uori.jpg

yoh8ia5kq1c3.jpgj8wz5qq1oegv.jpg

s8wmj4l1ldtq.jpg

rma6wugdw8cf.jpg

nv5q91brc6rq.jpg

hzamqvb6132u.jpg

8gfct0czp8yz.jpg

brawos

brawos

Dzisiaj mimo braku uchwytów położyłem dwie deski na akwa i pobawiłem się trochę lampkami. Jestem super zadowolony z ożenienia lamp Red Sea i zamiany na Hydrę 26. Te dwie lampy to niebo a ziemia. Cofam to, co pisałem o lampach Red Sea zaraz po zakupie. Lampa Red Sea nie ma w ogóle podejścia do Hydry. Hydra daje mega piękne światło z możliwością mnóstwa korekcji i to całkowicie bez wykorzystywania kanałów czerwonego oraz zielonego. Wystarczy zabawa kanałami fioletowym, royal blue, blue (który jest diametralnie odmienny od royal blue, jest bardziej turkusowy niż niebieski) oraz białym. Lampa Red Sea nie ma prawdziwego białego światła tylko jakąś wykastrowaną protezę bez grama widma czerwonego i do niczego się nie nadaje. Przy Hydrze nie ma najmniejszego problemu by samym kanałem białym i royal blue ustawić sobie albo barwę zimną niebieską, albo ciepłą niebieską, a nawet fioletową nawet bez korzystania z kanału fioletowego, nie mówiąc już nawet UV. Czerwonego w ogóle nie trzeba włączać. Wszystko super nasycone. Jeśli ktoś to będzie czytał i zastanawiał się nad lampą Red Sea Reef Led to zdecydowanie odradzam i polecam Hydrę. Poniżej kilka zdjęć, które jednak nie oddają nawet w części tego, jak piękne światło daje ta lampa. Te lampy to dwie różne ligi. Red Sea kariery chyba jednak nie zrobi bo porównując te dwie lampy świeci po prostu słabo, buro, chłodno, poza niebieskim kolory są wyblakłe, a co najistotniejsze nie ma praktycznie możliwości jakiejkolwiek korekcji bo w kanale białym ma wykastrowaną część ciepłą widma do minimum. Przy Hydrze telefon na automacie bez problemu radzi sobie z kolorami i nie robi wyłącznie zaniebieszczonych zdjęć, jak przy tanich ledach. Przy Red Sea nie chciało mi to wyjść, chyba, że całkowicie skręcałem kanał niebieski. To jest moja ostateczna opinia o nowym świetle Red Sea, może ktoś skorzysta z porady.

3x8xmxw2uori.jpg

yoh8ia5kq1c3.jpgj8wz5qq1oegv.jpg

s8wmj4l1ldtq.jpg

rma6wugdw8cf.jpg

nv5q91brc6rq.jpg

hzamqvb6132u.jpg

8gfct0czp8yz.jpg

brawos

brawos

Dzisiaj mimo braku uchwytów położyłem dwie deski na akwa i pobawiłem się trochę lampkami. Jestem super zadowolony z ożenienia lamp Red Sea i zamiany na Hydrę 26. Te dwie lampy to niebo a ziemia. Cofam to, co pisałem o lampach Red Sea zaraz po zakupie. Lampa Red Sea nie ma w ogóle podejścia do Hydry. Hydra daje mega piękne światło z możliwością mnóstwa korekcji i to całkowicie bez wykorzystywania kanałów czerwonego oraz zielonego. Wystarczy zabawa kanałami fioletowym, royal blue, blue (który jest diametralnie odmienny od royal blue, jest bardziej turkusowy niż niebieski) oraz białym. Lampa Red Sea nie ma prawdziwego białego światła tylko jakąś wykastrowaną protezę bez grama widma czerwonego i do niczego się nie nadaje. Przy Hydrze nie ma najmniejszego problemu by samym kanałem białym i royal blue ustawić sobie albo barwę zimną niebieską, albo ciepłą niebieską, a nawet fioletową nawet bez korzystania z kanału fioletowego, nie mówiąc już nawet UV. Czerwonego w ogóle nie trzeba włączać. Wszystko super nasycone. Jeśli ktoś to będzie czytał i zastanawiał się nad lampą Red Sea Reef Led to zdecydowanie odradzam i polecam Hydrę. Poniżej kilka zdjęć, które jednak nie oddają nawet w części tego, jak piękne światło daje ta lampa. Te lampy to dwie różne ligi. Red Sea kariery chyba jednak nie zrobi bo porównując te dwie lampy świeci po prostu słabo, buro, chłodno, poza niebieskim kolory są wyblakłe, a co najistotniejsze nie ma praktycznie możliwości jakiejkolwiek korekcji bo w kanale białym ma wykastrowaną część ciepłą widma do minimum. Przy Hydrze telefon na automacie bez problemu radzi sobie z kolorami i nie robi wyłącznie zaniebieszczonych zdjęć, jak przy tanich ledach. Przy Red Sea nie chciało mi to wyjść, chyba, że całkowicie skręcałem kanał niebieski.

3x8xmxw2uori.jpg

yoh8ia5kq1c3.jpgj8wz5qq1oegv.jpg

s8wmj4l1ldtq.jpg

rma6wugdw8cf.jpg

nv5q91brc6rq.jpg

hzamqvb6132u.jpg

8gfct0czp8yz.jpg

brawos

brawos

Dzisiaj mimo braku uchwytów położyłem dwie deski na akwa i pobawiłem się trochę lampkami. Jestem super zadowolony z ożenienia lamp Red Sea i zamiany na Hydrę 26. Te dwie lampy to niebo a ziemia. Cofam to, co pisałem o lampach Red Sea zaraz po zakupie. Lampa Red Sea nie ma w ogóle podejścia do Hydry. Hydra daje mega piękne światło z możliwością mnóstwa korekcji i to całkowicie bez wykorzystywania kanałów czerwonego oraz zielonego. Wystarczy zabawa kanałami fioletowym, royal blue, blue (który jest diametralnie odmienny od royal blue, jest bardziej turkusowy niż niebieski) oraz białym. Lampa Red Sea nie ma prawdziwego białego światła tylko jakąś wykastrowaną protezę bez grama widma czerwonego i do niczego się nie nadaje. Przy Hydrze nie ma najmniejszego problemu by samym kanałem białym i royal blue ustawić sobie albo barwę zimną niebieską, albo ciepłą niebieską, a nawet fioletową nawet bez korzystania z kanału fioletowego, nie mówiąc już nawet UV. Czerwonego w ogóle nie trzeba włączać. Wszystko super nasycone. Jeśli ktoś to będzie czytał i zastanawiał się nad lampą Red Sea Reef Led to zdecydowanie odradzam i polecam Hydrę. Poniżej kilka zdjęć, które jednak nie oddają nawet w części tego, jak piękne światło daje ta lampa. Te lampy to dwie różne ligi. Red Sea kariery chyba jednak nie zrobi bo porównując te dwie lampy świeci po prostu słabo, buro, chłodno, poza niebieskim kolory są wyblakłe, a co najistotniejsze nie ma praktycznie możliwości jakiejkolwiek korekcji bo w kanale białym ma wykastrowaną część ciepłą widma do minimum.

3x8xmxw2uori.jpg

yoh8ia5kq1c3.jpgj8wz5qq1oegv.jpg

s8wmj4l1ldtq.jpg

rma6wugdw8cf.jpg

nv5q91brc6rq.jpg

hzamqvb6132u.jpg

8gfct0czp8yz.jpg

brawos

brawos

Dzisiaj mimo braku uchwytów położyłem dwie deski na akwa i pobawiłem się trochę lampkami. Jestem super zadowolony z ożenienia lamp Red Sea i zamiany na Hydrę 26. Te dwie lampy to niebo a ziemia. Cofam to, co pisałem o lampach Red Sea zaraz po zakupie. Lampa Red Sea nie ma w ogóle podejścia do Hydry. Hydra daje mega piękne światło z możliwością mnóstwa korekcji i to całkowicie bez wykorzystywania kanałów czerwonego oraz zielonego. Wystarczy zabawa kanałami fioletowym, royal blue, blue (który jest diametralnie odmienny od royal blue) oraz białym. Lampa Red Sea nie ma prawdziwego białego światła tylko jakąś wykastrowaną protezę bez grama widma czerwonego i do niczego się nie nadaje. Przy Hydrze nie ma najmniejszego problemu by samym kanałem białym i royal blue ustawić sobie albo barwę zimną niebieską, albo ciepłą niebieską, a nawet fioletową nawet bez korzystania z kanału fioletowego, nie mówiąc już nawet UV. Czerwonego w ogóle nie trzeba włączać. Wszystko super nasycone. Jeśli ktoś to będzie czytał i zastanawiał się nad lampą Red Sea Reef Led to zdecydowanie odradzam i polecam Hydrę. Poniżej kilka zdjęć, które jednak nie oddają nawet w części tego, jak piękne światło daje ta lampa. Te lampy to dwie różne ligi. Red Sea kariery chyba jednak nie zrobi bo porównując te dwie lampy świeci po prostu słabo, buro, chłodno, poza niebieskim kolory są wyblakłe, a co najistotniejsze nie ma praktycznie możliwości jakiejkolwiek korekcji bo w kanale białym ma wykastrowaną część ciepłą widma do minimum.

3x8xmxw2uori.jpg

yoh8ia5kq1c3.jpgj8wz5qq1oegv.jpg

s8wmj4l1ldtq.jpg

rma6wugdw8cf.jpg

nv5q91brc6rq.jpg

hzamqvb6132u.jpg

8gfct0czp8yz.jpg

brawos

brawos

Dzisiaj mimo braku uchwytów położyłem dwie deski na akwa i pobawiłem się trochę lampkami. Jestem super zadowolony z ożenienia lamp Red Sea i zamiany na Hydrę 26. Te dwie lampy to niebo a ziemia. Cofam to, co pisałem o lampach Red Sea zaraz po zakupie. Lampa Red Sea nie ma w ogóle podejścia do Hydry. Hydra daje mega piękne światło z możliwością mnóstwa korekcji i to całkowicie bez wykorzystywania kanałów czerwonego oraz zielonego. Wystarczy zabawa kanałami fioletowym, royal blue, blue (który jest diametralnie odmienny od royal blue) oraz białym. Lampa Red Sea nie ma prawdziwego białego światła tylko jakąś wykastrowaną protezę bez grama widma czerwonego i do niczego się nie nadaje. Przy Hydrze nie ma najmniejszego problemu by samym kanałem białym i royal blue ustawić sobie albo barwę zimną niebieską, albo ciepłą niebieską, a nawet fioletową nawet bez korzystania z kanału fioletowego, nie mówiąc już nawet UV. Czerwonego w ogóle nie trzeba włączać. Wszystko super nasycone. Jeśli ktoś to będzie czytał i zastanawiał się nad lampą Red Sea Reef Led to zdecydowanie odradzam i polecam Hydrę. Poniżej kilka zdjęć, które jednak nie oddają nawet w części tego, jak piękne światło daje ta lampa. Te lampy to dwie różne ligi. Red Sea kariery chyba jednak nie zrobi bo porównując te dwie lampy świeci po prostu słabo, buro, chłodno, poza niebieskim kolory są wyblakłe, a co najistotniejsze nie ma praktycznie możliwości jakiejkolwiek korekcji bo w kanale białym ma wykastrowaną część ciepłą widma do minimum.

3x8xmxw2uori.jpg

j8wz5qq1oegv.jpg

yoh8ia5kq1c3.jpg

s8wmj4l1ldtq.jpg

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.