Skocz do zawartości
Gość

A może by tak ankietę

zamknięcie działu targowiska "życie" (sprzedam / kupię / oddam / przyjmę / zamienię)  

240 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto popiera a kto nie

    • popieram zamknięcie działu
    • nie popieram


Rekomendowane odpowiedzi

Gość

zamiast zamykać n-ty post o targowisku - czyli CISZA MI TU SZARACZKI

proponuję przeprowadzić ankietę

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna inicjatywa   vox populi :)  będzie czytelne jak na dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz mój głos, tylko tak realnie co to zmieni z wypowiedzi administracji wychodzi jasno ze decyzja jest ostateczna i nie szukano nawet rozwiązania żeby może jednak tylko w innej formie zostawić dział:-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Przemek wejdzie za miesiąc to może się zastanowi... 


232a6a987c9421394080dfe370c3ad6du1845a18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
6 godzin temu, silvia napisał:

zamiast zamykać n-ty post o targowisku

hehe dokładnie widzę powiadomienie o odpowiedzi zanim wejdę na forum tematu już nie ma kurcze nawet poczytać z rana nie można :)

6 godzin temu, silvia napisał:

proponuję przeprowadzić ankietę

jestem w 101% za

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest forum Reefshopu a nie "ludu", jeżeli właściciele nie chcą handlu to nie chcą. Rzadko ostatnio czytam fora ale spora część użytkowników działa na zasadzie "madek": dej targowisko bo mi się należy.... :rolleyes: Powstają jakieś dziwne tematy, ankiety, może warto protest zorganizować? Taki z transparentami i wszystkim :D 

Przecież nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
2 minuty temu, zielony mintaj napisał:

Przecież nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.

mówisz jak pracodawca, który słabo płaci a wie że nie ma zbytniej konkurencji w okolicy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ konkurencja jest, co prawda mało piszę ale czytam - Twoje posty również ;)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
Teraz, zielony mintaj napisał:

Ależ konkurencja jest, co prawda mało piszę ale czytam - Twoje posty również ;)

hehe ogólne jestem neutralny w temacie bo nie zależy mi na targowisku aż tak żeby się o nie przepychać, ale jestem przeciwny wydawaniu decyzji za wszystkich przez jednostki nawet jak forum jest prywatne to tworzymy je wszyscy, nawet "najgorszy pracodawca" musi się w jakimś stopniu liczyć ze zdaniem swoich pracowników nawet jak firma jest jego, znam kilku takich co mówili że firma to ja i teraz popijają piwko pod sklepem już nie swoim :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Przemek wchodzi rzadko ale ja wchodzę częściej i czytam. Proszę nie twórzcie kolejnych tematów i ankiet, nie po skończył się jeden kontrowersyjny temat żeby miał się  zacząć się kolejny - jest tu spora grupa ludzi , która ma tego dosyć - naparwdę wielu wchodzi na forum poczytać o morszczyźnie nie przeglądać targowsko czy czytać o kolejnej burzy. Nakręcacie kolejny temat, który zostanei zamkniętya by mieć powód do tego, zeby napisać koleny o tym, ze ten poprzedni został zamknięty? i tak w kółko? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na forum i całą lista powiadomień wypełnia ten "wiekopomny temat".

Przyjmijcie do wiadomości że forum bez giełdy może działać. Ba będzie się miało równie dobrze, a nawet lepiej, niż działało.

Właściciel miał prawo tak zadecydować i zrobił to. Jeśli komuś się nie podoba, droga wolna.

Wpier...nie się komuś do domu i przestawianie mu mebli jest co najmniej nietaktem.

 

W związku z powyższym, wnoszę o kasowanie wszelkich takich tematów, zaś ich autorów - na 30 dni odwyku od pisania. Jako alternatywa - zadyma po której zostanie paru handlarzy i "młodych gniewnych", bo doświadczeni i kompetentni pójdą, tam gdzie będą mieli spokój (j. angielski nie jest już barierą).


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
1 minutę temu, Irmina napisał:

Może Przemek wchodzi rzadka ale ja wchodzę częściej i czytam. Proszę nie twórzcie kolejnych tematów i ankiet, nie po skończył się jeden kontrowersyjny temat żeby miał się  zacząć się kolejny - jest tu spora grupa ludzi , która ma tego dosyć - naparwdę wielu wchodzi na forum poczytać o morszczyźnie nie przeglądać targowsko czy czytać o kolejnej burzy. 

Irmina ale to nie jest burza ogólnie rozmawiamy na spokojnie, trafiają sie jednostki co rzucają bluzgami, zauważyłaś sama że co chwilę powstaje nowy temat w temacie hehe, co to oznacza że jednak nie wszystko jest ok może warto posłuchać a nie pisać że ma się tego dosyć przecież to nic złego

1 minutę temu, dale napisał:

Wchodzę na forum i całą lista powiadomień wypełnia ten "wiekopomny temat".

Przyjmijcie do wiadomości że forum bez giełdy może działać. Ba będzie się miało równie dobrze, a nawet lepiej, niż działało.

Właściciel miał prawo tak zadecydować i zrobił to. Jeśli komuś się nie podoba, droga wolna.

Wpier...nie się komuś do domu i przestawianie mu mebli jest co najmniej nietaktem. 

 

W związku z powyższym, wnoszę o kasowanie wszelkich takich tematów, zaś ich autorów - na 30 dni odwyku od pisania. Jako alternatywa - zadyma po której zostanie paru handlarzy i "młodych gniewnych", bo doświadczeni i kompetentni pójdą, tam gdzie będą mieli spokój (j. angielski nie jest już barierą). 

po co się unosisz to zwykła ankieta, na urlop to można pójść za przeklinanie czyli sam się klasyfikujesz na 30 dni :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paragon - czytam po raz kolejny, ze jesteś neutralny - ale chyba jednak nie . Widzę i czytam te tematy, tak ja czytałam wszystkie wcześniejsze na przestrzeni tych lat i to wplynęło na moją decyzję, do której dojrzewałam chyba z 2 lata. Uwierz - zdaję sobie sprawę z konsekwencji i wiem, ze wielu się to nie podoba i że forum straci na ilości odwiedzin. Ale  jesli na tym forum ma zostać grupa ludzi naparwdę zainteresowanych akwarystyką, którzy spokojnie chcą poczytać, mam nadzieję też i popisać to niech tak zostanie. 

I czy mam po raz kolejny przedstawiać swoie argumenty? Po co ?Wszystko co napisałam o powodach mojej decyzji i tak nie ma znaczenia - każdy wie lepiej. Łącznie z tym, ze sklepy blokują Facebooka. 

A tak przy okazji przypominam, ze targowisko jest - nie ma tylko działów z życiem.

Dlaczego nie ma działów Oddam czy Zamienię? Dlatego, ze ogłoszenia typu

- oddam za 30zł

- oddam za darmo ale przesyłka 100zl 

- zamienie na 45zł

to tylko część kreatywnej twórczości. 

Oczywiście, ze forum tworzą ludzie - Wy  - forumowicze, którzy mają ochotę tu coś napisać, poczytać, wrzucić zdjecia , podzilelić się radą. Jestem za to ogromnie wdzięczna. I chcę, żeby mieli tu fajną atmosferę. 

A czytam tylko o narzekaniu  - nic sie nie dzieje, nie ma polskiego TOMT-oma, nie ma konkursów, ludzie odchodzą..... Przypominam: konkursy były ale niewiele osób brało w nich udział, były głosowania na TOMToma ale znowu coraz mniej było zgłoszeń. Były nawet konkursy dla dzieci - Skoczek je organizowal ale ......... do tego trzeba zaanagażowania wszystkich.  Nie tylko narzekanie, ze nic się nie dzieje. 

Dlatego proszę Was nie twórzcie kolejnych tematów nt przywrócenia tego działu, choćby z szacunku dla osób, któru tu są po to aby spokojnie przy kawie (czy czyms innym )poczytać o akwarystyce

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę przeszkód - może jak wrócę to będzie spokój.

Leszku (lub Panie Leszku - jeśli sobie życzysz), rozmawiać można spokojnie, można kląć, ale należało by się zastanowić czy wogóle wypada rozmawiać.

Forum jest prywatne, ma właściciela - jest to przestrzeń prywatna udostępniona dla innych - publicznie dostępna. Ot taka kawiarnia. I w mojej ocenie, brakiem kultury jest dyskusja z właścicielem na temat jak ma pomalować ściany - by nam się podobało. Zwłaszcza jeśli nie zapyta nas o zdanie. Ba chamstwem nazwał bym nawet, taką dyskusję w sytuacji kiedy wyraźnie sobie tego nie życzy, a bezczelnością - prowadzenie jej w tej kafejce.

Jeśli mi się nie podoba, a nie mam nic ciekawszego do roboty - idę do konkurencji i tam obrabiam mu "plecy"...


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
22 minuty temu, Irmina napisał:

Paragon - czytam po raz kolejny, ze jesteś neutralny - ale chyba jednak nie

Irmina w stosunku do targowiska tak, na prawdę ja nie jestem fanem targowiska, ale w stosunku do decyzji którą podjęliście w sumie sami to już nie, rozumiem że to wasze forum i w pełni to szanuję ale czy słuchacie ludzi którzy to forum tworzą? bądźmy fer nigdzie nie widziałem takiej inicjatywy z waszej strony chociażby prostej ankiety aby się zorientować co myślą o tym wszyscy użytkownicy tutaj zarejestrowani, nie jest fajniej jak użytkownicy odczuwają że tworzą coś fajnego coś na co mają wpływ chodzi mi tylko o to o nic więcej czy to jest takie złe i straszne????

Nie rozumiem ani jednej ani drugiej strony tego całego sporu, chodzi i o tych, którzy piszą że jak się nie podoba to wypad, albo tych z drugiej strony co knują niesamowite teorie spiskowe, jedni i drudzy nie mają kontaktu z rzeczywistością,

18 minut temu, dale napisał:

Leszku (lub Panie Leszku - jeśli sobie życzysz), rozmawiać można spokojnie, można kląć, ale należało by się zastanowić czy wogóle wypada rozmawiać.

jak ci wygodnie :) , mnie uczyli w domu że milczenie nie rozwiązuje problemu i warto rozmawiać zawsze miłego dnia Marek 

Nie będę więcej się wypowiadał, ale zdania nie zmieniam jest ono pisane powyżej, głos na ankietę oddałem inicjatywę Marka (silvia) uważam za słuszną, chociaż było by dużo lepiej jak by wyszła od właścicieli forum, życzę miłego i spokojnego dnia :)

Edytowane przez Paragon (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, dale napisał:

Forum jest prywatne, ma właściciela - jest to przestrzeń prywatna udostępniona dla innych - publicznie dostępna. Ot taka kawiarnia. I w mojej ocenie, brakiem kultury jest dyskusja z właścicielem na temat jak ma pomalować ściany - by nam się podobało. Zwłaszcza jeśli nie zapyta nas o zdanie. Ba chamstwem nazwał bym nawet, taką dyskusję w sytuacji kiedy wyraźnie sobie tego nie życzy, a bezczelnością - prowadzenie jej w tej kafejce.

Już spasowałem. Tak naprawdę nie chodzi o targowisko, tylko o to jak siebie traktujemy. Ale to co cytuję powyżej jednak mnie ruszyło i mówię kontra. Forum jest zorganizowane przez właścicieli, ale zawartość to jednak wkład uczestników. To tak jakbyś siedział w kawiarni na krzesłach, które przynieśli klienci i pił kawę, którą inni goście zaparzyli. I w tej sytuacji "siedź cicho i skup się na siorbaniu" - z tym się nie zgadzam. Krytyka jako bezczelność - mam nadzieję, że taki ustrój już minął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie proszę Was,pokażcie klasę,że potraficie się z tym pogodzić mimo że wielu z Was się nie zgadza z tą a nie inną decyzją.

5 dzień wylewacie łzy, utworzenie kolejnej ankiety tylko podkręca do kolejnej Gb

@dale zrobił świetny temat może tam warto zajrzeć.

proszę Was jeszcze raz z szacunku do tego forum;)

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Trurl napisał:

Tak naprawdę nie chodzi o targowisko, tylko o to jak siebie traktujemy.

Marcin, ale zauważ jak byli traktowani administratorzy i moderatorzy przez "użytkowników" targowiska (a nie całego forum). Co chwilę komentarze typu: czekam już 20minut na klepnięcie ogłoszenia, czemu tamten może wystawiać bez zdjęć a ja nie, czemu ktoś tam wystawia 100szczepek co 3tygodnie itp. 
 

Niestety w pierwszej kolejności MY daliśmy ciała (żeby nie powiedzieć inaczej) a zamknięcie targowiska to tylko konsekwencja naszego olewania podstawowych (niezbyt skomplikowanych i wygórowanych) wymagań. 
 

Alternatywa jest, nawet tutaj na forum nie będzie problemu aby zacieśniając relacje z innymi napisać na priv czy aby ktoś nie ma interesującego Cię korala. Daje to rewelacyjną możliwość poznania kogoś, podpatrzenia "trików" i metod, ogólnie pogadania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja powtarzać się nie lubię bo już pisałem o tym na forumowym chatboxie ale napiszę to jeszcze raz :P to dzięki użytkownikom tego forum ten dział został zamknięty heh

Dlaczego? dlatego że dziennie około 70% nowych postów na forum było w dziale sprzedam i z tych 70% minimum 90% było napisanych niepoprawnie niezgodnie z regulaminem który WYSTARCZYŁO przeczytać. Nie wspominając o "kombinacjach alpejskich" różnych sklepów pod przykrywką :P człowiek nie robił nic tylko tłumaczył gościowi co i jak ma zrobić, słuchał żali itp. itd. 

Na co to komu? szkoda nerwów hehe 

Uszanujcie decyzję góry i jak macie rzeczywiście taki problem to zróbcie sobie sami tygodniowy urlop od forum, zapewniam że to dobrze zrobi, zresetuje głowę :P 

I zapewniam Was że to z winy użytkowników, a nie administratorów/właściciela sklepu ten dział został zamknięty. Byłem chwilę modem i widziałem dział tylko dla moderatorów. Problem już od dłuższego czasu narastał i tak jak wrzód w końcu pękł :P 

AMEN!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Trurl napisał:

Już spasowałem. Tak naprawdę nie chodzi o targowisko, tylko o to jak siebie traktujemy. Ale to co cytuję powyżej jednak mnie ruszyło i mówię kontra. Forum jest zorganizowane przez właścicieli, ale zawartość to jednak wkład uczestników. To tak jakbyś siedział w kawiarni na krzesłach, które przynieśli klienci i pił kawę, którą inni goście zaparzyli. I w tej sytuacji "siedź cicho i skup się na siorbaniu" - z tym się nie zgadzam. Krytyka jako bezczelność - mam nadzieję, że taki ustrój już minął. 

No właśnie, jak siebie traktujemy?

Z jednej strony sklep działający lege artis, z drugiej janusz biznesu z tematem na kilka stron i stałą ofertą. Bądź poważny.

 

W kawiarni obowiązują zasady właściciela - wchodzisz je - aceptujesz. Zasady zmieniają się - nie podoba się - ja wychodzę - nie wiem jak Ty. To co wniosłeś do tej pory, wniosłeś dobrowolnie. Strzelasz focha i wychodzisz? Ok, ale jeśli wcześniej poczęstowałeś kogoś swoją kawą czy herbatą, to nie wyrywaj mu jej teraz z ręki, bo powstanie bałagan - wyobraź sobie dyskusje pocięte. 

 

Nie używaj demagogii, nie jesteśmy w sejmie - bezczelnością jest narzucanie swojego zdania, przy braku podstaw do tego, albo też uzurpowanie sobie ich, na podstawie własnej oceny swojej osoby (no w końcu Ja tak chcę - trochę to aroganckie, nieprawdaż?)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi to lotto.

Uważam, że regulamin targowiska był i jest ułomny i dlatego były problemy.

 

Jest giełda na reefhubie, używajmy. Zobaczymy jak to działa.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, katani napisał:

Uważam, że regulamin targowiska był i jest ułomny i dlatego były problemy.

katani nie chciał bym napisać kto w takich sytuacjach był ułomny :P nie ma co rozdrapywać ran heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież my nie kryliśmy się z tą decyzją i napisałam o tym wcześniej. Przecież nie warto było robić ankiety, bo wiem, jaki byłby jej wynik. Tak jakby zapytać szkolnej młodzieży , czy zabrać im w tej szkole telefony komórkowe? :-) Wynik byłby oczywisty. A tak hipotetycznie  - jakby było po równo, albo większości byloby to obojętne to jaka miałaby być decyzja?Cokolwiek bym nie zrobiła i tak byłoby źle.

Proszę sprawdż dyskusję na przestrzeni kilku lat - co jakiś czas byłą totalna awantura, ze ktoś komuś usunął ogłoszenie - kto się najbardziej awanturował? Łatwo się domyśleć. Ale przecież nie byłoby całej tej sytuacji, gdyby we wszystkim i wszyscy zachowali balans - tak jak pisałam. Prosiłam o to, aby ci aktywni na targowisku również udzielali się w innych działach - zero reakcji. Prosiłam, aby ograniczyć sprzedaż, która ewidentnie była cykliczna, nastawiona na zysk aby po prostu trochę przystopować - zero reakcji. 

Byly głosy aby uściślić co to jest komercja? Napisać twarde zasady, od a do z. Rozmawialiśmy o tym tutaj wielokrotnie. 

Padały propozycję, że

 - sprawdzać jaką kto ma aktywność i proporcjonalnie moze coś tam wystawiać

- ci, którzy lepiej się udzielją na forum mieliby przywileje na targowisku

- szczepki na podstwkach czy kratkach to jest komercja, a na piasku to nie ma być komercja

 - wprowadzić płatne ogłoszenia (moduł do płatnosci i ogłoszeń był kosmicznie drogi, dodatkowo dochodzi obsługa finansowa tej działalności)

i wiele wiele innych, kompletnie nie do wyegzekwowania - a po co tworzyć kolejne punkty regulaminu, których nie da się egzekwować? Poza tym, czy mamy spedzać długi e godziny na liczeniu postów i jeszcze sprawdzać jaką wagę merytoryczną mają? Też o tym pisałam - kto miałby o tym decydować? Moderator, administrator ja czy wspónie? Regulamin ma wiele luk ale to tak , jak tworzeniem prawa - nie da sie każdego aspektu życia, każdej sytuacji opisać w regulaminie i dodać do niej reguły i rozwiązania. Musimy zachować zdrowy rozsądek. 

Coś co bardzo wpłyneło jeszcze na tą decyzję była jedna z wiadomosći , jaką dostałam od uzytkownika, który masowo wystawiał na NR. Ze mu to wisi, bo i tak wiecej sprzedaje na Facebooku. Pomyslałam, ze w sumie ok  - nie wiem, jak to działa, ale skoro jest alternatywa to dobrze. Wiec szczytem hipokryzji jest argument, ze zwierzęta bedą szły w kibel. Handel pomiędzy uzytkownikami kwitnie i będzie kwitł i moim celem nie jest blokowanie całego internetu :-) czy walka z tym.  Przed podjeciem decyzji o zamknięciu ogłoszeń dot. życia rozmawiałam z Testerem, którego zdanie bardzo sobie cenię. Pytał mnie czy w tej sytuacji miałabym coś przeciwko, aby otworzył taki dział u siebie - nie miałam i nie mam. Więc proszę Was po raz kolejny - nie ma sensu tworzyć kolejnych tematów, nakręcać spirali teorii 

Może trudno uwierzyc, zwłaszcza tym, którzy we wszystkim węszą spisek  - chodzi tylko i wyłącznie o to, zeby było spokojniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, @Beti napisał:

Ludzie proszę Was,pokażcie klasę,że potraficie się z tym pogodzić mimo że wielu z Was się nie zgadza z tą a nie inną decyzją.

 

Klasą było by uszanować wolę większości tak się robi w demokracji chyba że dążymy do innych standardów....  


700 L // Diuna 10x54 // BK250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Pante napisał:

Klasą było by uszanować wolę większości tak się robi w demokracji chyba że dążymy do innych standardów....  

Użytkownikom brakowało klasy i szacunku do moderatorów :P bo wstawianie ogłoszeń niezgodnych z regulaminem  jak rozumieć? robienie na złość?:P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.