Skocz do zawartości

Historia edycji

brawos

brawos

2 godziny temu, dadario napisał:

Przy czym dwie pierwsze przy wszystkich kanałach na 100% wyglądają średnio, w Orpheku podobno (wg recenzji i opinii jakie do tej pory udało mi się przeczytać) zbiornik przy kanałach na 100% wygląda naturalnie.

Rzeczywiście patrząc na światło lampy na żywo od razu w oczy rzuca się to, że wygląda to jak jakieś mocno nasycone i podrasowane T5, a nie ledy. Specyficznie i wyjątkowo świeci ta lampa. Lampy można zamawiać mailowo bezpośrednio na stronie producenta bez pośredników.

brawos

brawos

2 godziny temu, dadario napisał:

Przy czym dwie pierwsze przy wszystkich kanałach na 100% wyglądają średnio, w Orpheku podobno (wg recenzji i opinii jakie do tej pory udało mi się przeczytać) zbiornik przy kanałach na 100% wygląda naturalnie.

To fakt, patrząc na światło lampy na żywo od razu w oczy rzuca się to, że wygląda to jak jakieś mocno nasycone i podrasowane T5, a nie ledy. Specyficznie i wyjątkowo świeci ta lampa. Lampy można zamawiać mailowo bezpośrednio na stronie producenta bez pośredników.

brawos

brawos

2 godziny temu, dadario napisał:

Przy czym dwie pierwsze przy wszystkich kanałach na 100% wyglądają średnio, w Orpheku podobno (wg recenzji i opinii jakie do tej pory udało mi się przeczytać) zbiornik przy kanałach na 100% wygląda naturalnie.

To fakt, patrząc na światło lampy na żywo od razu w oczy rzuca się to, że wygląda to jak jakieś mocno nasycone i podrasowane T5, a nie ledy. Specyficznie i wyjątkowo świeci ta lampa.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.