Jump to content
Sign in to follow this  
sevi74

Jebao Doser 3.4 WiFi

Recommended Posts

Wczoraj zakupilem ten dozownik I jestem mega zadowolony.Wczesniej mialem Aqua medic Reef doser a obecnie mam jeszcze Zetlight Doser WiFi .Ten jest jednak od nich o wiele lepszy.Prostota kalibracji i dokładność dozowania jest rewelacyjna.Aplikacja prosta i intuicyjna .Cena moim zdaniem rewelacyjna jak za taki produkt.Jak ktoś używa to prosiłbym o opinie i spostrzeżenia z użytkowania .

hmmm  ? jakaś kryptoreklama ?

jak można wydawać opinię o dozowniku (o czymkolwiek) po jednym dniu ? - no chyba że kolorek sie podoba ...

@silvia może masz problemy z czytaniem a może jesteś po prostu zgorzkniałym złośliwym gościem przez którego z coraz większa niechęcią pisze coś na tym forum a  może przemawia przez Ciebie takie typowo Buractwo(dowalić komuś tak ot) .Porownalem tylko ten dozownik do tych które posiadałem do tej pory w kontekście prostoty kalibracji i intuicyjności aplikacji.Nie pisałem nic o jego awaryjności czy niedociągnięciach bo na to z pewnością przyjdzie czas .Kolorek mi się podoba.Nie mam nic wspólnego ze sklepem w którym to kupiłem i nie mam w tym żadnej korzyści wiec daj spokój z tą kryptoreklamą  .Milej niedzieli

2 godziny temu, sevi74 napisał:

@silvia może masz problemy z czytaniem a może jesteś po prostu zgorzkniałym złośliwym gościem przez którego z coraz większa niechęcią pisze coś na tym forum a  może przemawia przez Ciebie takie typowo Buractwo(dowalić komuś tak ot) .

Woooooo to się kolega na @silvia rzucił jak Reksio na szynkę. Sporo czytam wpisów silvia i nie powiedziałbym nic takiego. Zwykle sensowne, cierpliwe, rzeczowe i wnoszące do tematu inne spojrzenie wypowiedzi.

6 godzin temu, sevi74 napisał:

Nie pisałem nic o jego awaryjności czy niedociągnięciach bo na to z pewnością przyjdzie czas .

właśnie  ... a to chyba "ciut" ważniejsze od tego czy spędzę 1 czy 10 min na kalibracji ?

opinię to może po tygodniu / miesiącu , jak np. ze 2 x będzie zanik napięcia , wężyki trochę popracują  i dalej będzie trzymał kalibrację  - wtedy można zacząć zachwalać

(co do wylewania pomyj bo śmiałem wyrazić swoje zdanie ... mam to w nosie)

W starych było tak, że jak chcesz dozowanie codzienne to interwał musi być 0. W nowych pewnie podobnie. 1 do dzień przerwy, 2 to 2 dni itd.