Skocz do zawartości

Historia edycji

dzym

dzym

sklepy chcąc sprzedać bo z tego żyją - mysle za każdy z nas pewnie nie jeden raz kupił jakiś „magiczny” specyfik który miał cudownie działać i pomagać na wszystko :) -pewnie nie raz jeszcze coś kupimy takiego.

wiadomo ze wiedzę nabywa się z czasem, kolegów tez :)

@silviaprzy takiej ilosci wody cena była bardziej atrakcyjna ale nie skorzystałem. Samo rozwiązanie złe nie jest dla małych i średnich zbiorników mysle ze tez jest spoko a awaryjnie może uratować baniak np. nie masz wody w domu a coś się dzieje a koledzy na wakacjach.

Bylem np przeciwnikiem koncentratu od ATI wziąłem na próbę i sól - dwa kartony -stoją w szafie bo wygoda, czas przygotowania i to jak zachowuje się baniak po podmianie mnie przekonały. Pewnie kiedyś wrócę do ponownego rozrabiania ale kiedy to nie wiem.

dzym

dzym

sklepy chcąc sprzedać bo z tego żyją - mysle za każdy z nas pewnie nie jeden raz kupił jakiś „magiczny” specyfik który miał cudownie działać i pomagać ma wszystko :) -pewnie nie raz jeszcze coś kupimy takiego.

wiadomo ze wiedzę nabywa się z czasem, kolegów tez :)

@silviaprzy takiej ilosci wody cena była bardziej atrakcyjna ale nie skorzystałem. Samo rozwiązanie złe nie jest dla małych i średnich zbiorników mysle ze tez jest spoko a awaryjnie może uratować baniak np. nie masz wody w domu a coś się dzieje a koledzy na wakacjach.

Bylem np przeciwnikiem koncentratu od ATI wziąłem na próbę i sól - dwa kartony -stoją w szafie bo wygoda, czas przygotowania i to jak zachowuje się baniak po podmianie mnie przekonały. Pewnie kiedyś wrócę do ponownego rozrabiania ale kiedy to nie wiem.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.