Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Nie mam pojęcia, czyje zdjęcia i dlaczego się wkleily. Udało się je po kilku próbach usunąć. Co tu się zadzialo??? 

Myślałam, aby wypakowac ten filtr tylko siporaxem, czasem może woreczek z węglem, jeśli będzie potrzeba. Mój fltr ma własną pompę, producent twierdzi, że z ceramiczna osią. Mam mało skały w zbiorniku i problem z no3, dlatego pomyślałam, że by się przydał, jako dodatkowe złoże dla bakterii w postaci siporaxu. 

Nik@

Nik@

Nie mam pojęcia, czyje zdjęcia i dlaczego się wkleily. Udało się je po kilku próbach usunąć. Co tu się zadzialo??? 

Myślałam, aby wypakowac ten filtr tylko siporaxem, czasem może woreczek z węglem, jeśli będzie potrzeba. Mój fltr ma własną pompę, producent twierdzi, że z ceramiczna osią. Mam mało skały w zbiorniku i problem z no3, dlatego pomyślałam, że by się przydał, jako dodatkowe złoże siporaxu. 

Nik@

Nik@

Nie mam pojęcia, czyje zdjęcia i dlaczego się wkleily. Udało się je po kilku próbach usunąć. Co tu się zadzialo??? 

Myślałam, aby wypakowac ten filtr tylko siporaxem, czasem może woreczek z węglem, jeśli będzie potrzeba. Mój ftr ma własną pompę, producent twiwrdzi, że z ceramiczna osią. Mam mało skały i problem z no3, dlatego pomyślałam, że by się przydał, jako dodatkowe złoże siporaxu. 

Nik@

Nik@

Nie mam pojęcia, czyje zdjęcia i dlaczego się wkleily. Udało się je po kilku próbach usunąć. Co tu się zadzialo??? 

Myślałam, aby wypakowac ten filtr tylko siporaxem, czasem może woreczek z węglem, jeśli będzie potrzeba. 

Nik@

Nik@

Nie mam pojęcia, czyje zdjęcia i dlaczego się wkleily. Udało się je po kilku próbach usunąć. Co tu się zadzialo??? 

Myślałam, aby wypakowac ten filtr tylko siporaxem.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.