Skocz do zawartości
pokson

Maxspect Recurve 240W czy GHL Mitras LX7 7206

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, pokson napisał:

A jest w ogóle taka możliwość? Wydaje mi się że można sterować tylko w obrębie własnej sieci WiFi. Ja mam troche inny problem. Gdy chcę się połączyć przez router to nie widzi sterownika, a gdy łączę się bezpośrednio ze sterownikiem przez telefon to łączy bez problemu. 

Sterowanie przy pomocy Syna-G mozliwe jest tylko w obrebie sieci WIFI

"Gdy chcę się połączyć przez router to nie widzi sterownika, a gdy łączę się bezpośrednio ze sterownikiem przez telefon to łączy bez problemu."

- w tym przypadku mamy 4 urządzenia: smartfon/tablet, ICV6, Router oraz lampa. W tym przypadku obstawiam problem w komunikacji miedzy Routerem a ICV6 - jesli router działa na dwóch pasmach to prosze sprobować wybrać drugie pasmo.

pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe jak sobie zrobicie vpn do swojefo routera, większość to oferuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, luft napisał:

Sterowanie przy pomocy Syna-G mozliwe jest tylko w obrebie sieci WIFI

"Gdy chcę się połączyć przez router to nie widzi sterownika, a gdy łączę się bezpośrednio ze sterownikiem przez telefon to łączy bez problemu."

- w tym przypadku mamy 4 urządzenia: smartfon/tablet, ICV6, Router oraz lampa. W tym przypadku obstawiam problem w komunikacji miedzy Routerem a ICV6 - jesli router działa na dwóch pasmach to prosze sprobować wybrać drugie pasmo.

pozdrawiam

luft

Cały czas łączę się z siecią 2,4Ghz. Lokalizacja w telefonie cały czas włączona. Spróbuje na innym routerze.

19 minut temu, FajnyRadziu napisał:

Jest możliwe jak sobie zrobicie vpn do swojefo routera, większość to oferuje :)

 Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Tak się składa że mam VPN-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podlaczasz się vpn do sieci z zewnątrz, twoja lampka jak moja jest ustawiona na WiFi domowe to aplikacja powinna spokojnie ja wykryć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tester napisał:

Masz dostęp do ustawień spoza domu? Ja mogę się tylko zalogować jak na tej samej sieci. 

Nie jest to jakiś problem ale nie wiem czy mam wszystko dobrze ustawione

Nie mam tej lampy ale trochę znam sie na sieci . Przypisałeś jej zewnętrzne IP ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tester napisał:

Masz dostęp do ustawień spoza domu? Ja mogę się tylko zalogować jak na tej samej sieci. 

Czy możesz się połączyć ze swoim routerem z zewnętrznej sieci ? może sprawa w samych ustawieniach sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamery, alarm i wszystkie inne przedmioty są dostępne z zewnątrz przez ruter. Z tym, że ja nie pamiętam, żeby gdzieś można było wpisać IP. Wtedy mógłbym zrobić przekierowanie na ruterze.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że gdyby była możliwość to producent wspomniał by o tym. Można by jeszcze spróbować zrobić tak. Sprawdzić jakie IP ma kontroler. W routerze jako DMZ ustawić ip kontrolera, otworzyć porty  udp i tcp na IP sterownika. Ale dalej to raczej nic nie da bo sterownik łączy się z aplikacją poprzez sieć domową wifi i nie ma wyjścia "na świat".

Cały czas próbuje połączyć się ze swoim sterownikiem przez router. Próbowałem już 3 routery 1 i 2 kanałowe i du*a... .

Edytowane przez pokson (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam nowy Router TP-Link Archer AX73 z siecią wifi 6 i w związku z tym nie mogę się połączyć z ICV6 poprzez router a tylko bezpośrednio do ICV6 (telefon - ICV6) wcześniej posiadałem starszy Router również TP-Linka 3150 i nie było problemu w nowym AX73 nie mogę się połączyć ktoś się spotkał z taka sytuacja? dodam ze łącze się przez 2.4 GHz i nie ma opcji by się połączyl z siecią domowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.