Skocz do zawartości
Michał28

Palitoksyna ku przestrodze.

Rekomendowane odpowiedzi

No to fajnie temat się rozwinął. Najlepiej wszyscy wywalajmy koralowce do kibelka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Acropory tez proponuję wywalić

i artykuły testera.... Bo nie wie co to jest dyfuzja i czym różni się pala od palythoa....  W dodatku cytuje teksty w których jest mowa o zoanthusach a potem pisze o jakiś paly co wsadza sobie w usta.

fake news

 

i w tym momencie mnie zbanuje - bo mówię  prawdę

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze deko dołączę się do tego gnoju .
Gość opisał zdarzenie , zaraz stado hejtu nagonki pouczania  ,  po co ? . Jarają was pyskówki i pouczanie  ? . 
Co kogo obchodzi co kto z koralami robi , mogę je nawet jeść czy na kompost wywalać  moja  j....a sprawa i nikogo więcej . 


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, nanokaczor napisał:

Acropory tez proponuję wywalić

i artykuły testera.... Bo nie wie co to jest dyfuzja i czym różni się pala od palythoa....  W dodatku cytuje teksty w których jest mowa o zoanthusach a potem pisze o jakiś paly co wsadza sobie w usta.

fake news

 

i w tym momencie mnie zbanuje - bo mówię  prawdę

Myślę, że teraz mógłbyś też swoje źródła ujawnić. 

Kilku kolegow tutaj już cytowali coś ze źródłem.

Ty miałeś o to pretensje, że bez źródeł ;)

 

Więc dla równowagi może i Ty coś podlinkujesz dla poparcia swoich wpisów ?

 

Pozdrowionka

 


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

No tu bym polemizował.... Bo nie wiem  czy czytałeś ustawę o ochronie przyrody....ale fakt nikogo to nie obchodzi... Dzikie pola. Jeśli prawo działa to wszyscy co wystawiali oferty dotyczące sprzedaży korali lps sps itp itd powinni siedzieć w więzieniu - jeśli nie mają świadectw pochodzenia....

 

Nie będzie żadnych źródeł.

 

Tester nie wyjaśnił co to jest dyfuzja.  I zacytował coś w stylu upgrade fake news, przy czym nie ma w nim mowy o palythoa. do tego potem bredzi o dyfuzji....

 

Nie było ŻADNYCH  naukowych źródeł.

 

Ja natomiast kiedyś się wysiliłem.

 

TY R 33 możesz pisać tylko za siebie. Tester niech pisze za siebie.... i nie ważne czy na pw... Wszyscy są równi...

 

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, SU1 napisał:

A tak jeszcze deko dołączę się do tego gnoju .
Gość opisał zdarzenie , zaraz stado hejtu nagonki pouczania  ,  po co ? . Jarają was pyskówki i pouczanie  ? . 
Co kogo obchodzi co kto z koralami robi , mogę je nawet jeść czy na kompost wywalać  moja  j....a sprawa i nikogo więcej . 

No autor inaczej myśli od Ciebie, bo jakby było inaczej nie powstał by ten wątek ;)


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, SU1 napisał:

A tak jeszcze deko dołączę się do tego gnoju .
Gość opisał zdarzenie , zaraz stado hejtu nagonki pouczania  ,  po co ? . Jarają was pyskówki i pouczanie  ? . 
Co kogo obchodzi co kto z koralami robi , mogę je nawet jeść czy na kompost wywalać  moja  j....a sprawa i nikogo więcej . 

 fajny przykład dajesz dla nas pasjonatów. Czyli jak kupie sobie psa to też mogę go zjeść, czy rzucać nim po ścianach. Jeśli ktoś nie chce to niech mi odda palythoa, chętnie przygarnę i obiecuje, że nie wywalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, nanokaczor napisał:

 

TY R 33 możesz pisać tylko za siebie. Tester niech pisze za siebie....

 

W swoim imieniu napisałem na PW ;)

Pozdrowionka


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
 
 fajny przykład dajesz dla nas pasjonatów. Czyli jak kupie sobie psa to też mogę go zjeść, czy rzucać nim po ścianach. Jeśli ktoś nie chce to niech mi odda palythoa, chętnie przygarnę i obiecuje, że nie wywalę.
No pewnie, ale bądźmy poważni i nie róbmy takich porównań [emoji14]

SU1 kto je ma? Chłopakom się podeśle żeby zrobili sobie szczepki [emoji14]

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Nie obchodzi mnie pw. Nie mam ochoty i chęci. Tak jak chęci nie ma tester co nie wie co to jest dyfuzja i nie chce się dowiedzieć ani podzielić się z tym z innymi... A do tego wystarczy podręcznik do Chemii, Metalurgii, Fizyki === podstawowy. Wiedza z 1 roku studiów - ba z liceum...

 

Jeśli nie ma wiedzy o dyfuzji to czemu używa tego słowa w swoich tekstach? Na przykład o DSB - kolejne brednie...

 

Niech mnie zbanuje za to że mam racje.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, nanokaczor napisał:

Nie obchodzi mnie pw. Nie mam ochoty i chęci. Tak jak chęci nie ma tester co nie wie co to jest dyfuzja i nie chce się dowiedzieć ani podzielić się z tym z innymi... A do tego wystarczy podręcznik do Chemii, Metalurgii, Fizyki === podstawowy. Wiedza z 1 roku studiów - ba z liceum...

Konradku ;) luzik jak nie chcesz to nie wysyłaj ja też jakoś przeżyję bez tej wiedzy.

Ale w role Don Kichota tutaj chce Ci się bawić ;)

Miłej walki :) 

 


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olaboga !!  Co tu się dzieje:banghead


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Artur Tokajuk napisał:

 

 fajny przykład dajesz dla nas pasjonatów. Czyli jak kupie sobie psa to też mogę go zjeść, czy rzucać nim po ścianach. Jeśli ktoś nie chce to niech mi odda palythoa, chętnie przygarnę i obiecuje, że nie wywalę.

Nie wiem w jak bajkowym świecie uważasz że żyjesz , ale pewnie znasz ludzi co przycinają drzewa , koszą trawę , obdzierają z skóry twoje przyszłe obiady , karmisz korale ryby innymi zabitymi zwierzętami i zabiłeś tysiące owadów które ci przeszkadzały  i miliony jadąc samochodem .

ps: Każdy pies chciał by mieć takie życie jak u mnie , nawet straż miejska kazała mi kojec zrobić , bo pies straszy ludzi z za płotu hahaha , takiego wała ma 200m podwórka robi co chce i tak zostanie .

Te kwiatki ma gość co niedaleko Magu mieszka zresztą u niego chyba tez widziałem .


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

SU1 łamie kodeks karny ale na pw - taki jest odważny. Wyzywa innych od "gnojów"...

Dawaj na ogólnym. Myślisz że się boję - dawaj do mnie do domu - adres znasz. Dawaj z kolegami - 20 dam rade.  Bo do białego stoku nie pojedziesz. Ale u mnie też puszcza i poligony, bagna. Człowieku dziadek w miotle służył - czego ja mam się bać - ciebie i twoich ziomali??? Nie rozśmieszaj mnie. I nie mów że prowokuję bo sam wyzywasz moich przyjaciół. Panie batalion miotła rozbili niemcy w piekielnych walkach - dziadek cudem przeżył a ja sam chętnie zginę w podobnych marzę o tym od wielu lat, śnię co noc... 40 do jednego - dawaj

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SU1 to jest forum hodowlane i każdy z nas dąży do tego aby rafę utrzymać w akwarium, a nie wrzucać ją do kompostu, jak wyżej wspomniałeś. Zwierzęta zostają zabite przez ludzi którzy robią to akurat legalnie, ale to inny temat. Zwierzęta zostają zjadane przez nas, więc nie idą do kosza. Jeśli chcesz porównywać koszenie trawników do wyrzucania koralowców to zmień forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, TMK napisał:

Olaboga !!  Co tu się dzieje:banghead

Fajnie nie ;)

Dawno tutaj nie zaglądałem (prócz aktualizacji swojego wątku) a tutaj takie rzeczy ;)

Targowisko padło, AF ni ma.

Jestem tutaj od ponad 6 lat - i takiego syfu tutaj jeszcze nie było - chyba...?

 


IMG_6499.thumb.JPG.f2b8bb71553cbb14e9886a7a0f6407c6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłam pare postów wczesniej aby trzymać się tematu,wszystko się rozjechało,GB nr 1

Co niektóre osoby chyba same proszą się o urlop...?

wyzwiska, oblegi dość tego,albo dyskutujemy na temat z kulturą albo go zamykamy,nie tędy droda.

 

Proszę Was..

Nie róbmy  z forum śmietnika!

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, nanokaczor napisał:

SU1 łamie kodeks karny ale na pw - taki jest odważny. Wyzywa innych od "gnojów"...

Enter wciskaj między zdaniami , bo ktoś pomyśli że jakieś pw ci słałem ja .


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Mózg wciskaj między słowami...

 

A tak ogólnie to bardzo ciekawe dlaczego nie nazwałeś mnie "gnojem" tylko Artura? Czy podpowiedziała ci to podświadomość?

 

Nazwij mnie jakoś wulgarnie. Chętnie to zacytuję.

 

Bo tak poza tym to już wiem że się boisz.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ShrimpFarm

Kurde widzę że ostrzej w morszczynasz się robi niż w świecie krewetek. 

A co do tematu uważam, że ogólna zasada to respekt do słonej chemii i biologii i będzie oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, nanokaczor napisał:

Mózg wciskaj między słowami...

 

A tak ogólnie to bardzo ciekawe dlaczego nie nazwałeś mnie "gnojem" tylko Artura? Czy podpowiedziała ci to podświadomość?

 

Nazwij mnie jakoś wulgarnie. Chętnie to zacytuję.

 

Bo tak poza tym to już wiem że się boisz.

Chyba mnie z kimś pomyliłeś , sprawdź z kim rozmawiasz na PW czy gdzieś  tam  Bo nie ze mną :blink: .

Ogólnie mniej mnie obchodzą te forumowe spinki niż ziarko piasku na drugim końcu polski , więc nie wiem po co mnie zaczepiasz .

Edytowane przez SU1 (wyświetl historię edycji)

summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Ot co -- mnie się boisz

Ale do Artura piszesz "gnoju".  Jak do niego piszesz to tak jak do mnie. Ot co! Taki odważny na pw... hipotetycznie...

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SU1 napisał:

A tak jeszcze deko dołączę się do tego gnoju .

O to Ci chodzi? Przecież nikogo nie nazwał gnojem chyba że coś przeoczyłem.

Nie głupi chłopak jesteś ale chyba się bardzo nakręciłeś,  warto???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
O to Ci chodzi? Przecież nikogo nie nazwał gnojem chyba że coś przeoczyłem.
Nie głupi chłopak jesteś ale chyba się bardzo nakręciłeś,  warto???
Jest w amoku [emoji14]

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.