Skocz do zawartości

Historia edycji

LordMatthew

LordMatthew

22 minuty temu, VDR napisał:

@LordMatthew ale zdajesz sobie sprawę ze gwarancja i rekojmia to dwa różne tematy i że ta pierwsze wcale nie jest obowiązkowa ?  Temat jest bardziej trudny niż piszesz.
Po drugie - plomby gwarancyjne to nie jest żadna nowość, już w zeszłym wieku były używane. Jak czytam ten wątek to się zastanawiam jak można tego nie wiedzieć. 

Zdaję sobie sprawę. Napisałem o jedynym i o drugim jako możliwych drogach działania.  To nie jest forum prawne więc nie wdawałem się w szczegóły. 

Nie rozumiem ostatniego Twojego zdania,  możesz rozwinąć myśl? 

27 minut temu, SU1 napisał:

nie tylko paragon/plomba firmy , jest dowodem zakupu , też dane o przelewie .A tak nawiasem , jest w polskim prawie wzmianka o "plombie" ? 

 Plomba nigdy nie była dowodem zakupu, a tylko dowodem na brak ingerencji w sprzęt przez nieuprawnione osoby .  To całkowicie różne pojęcia.  

LordMatthew

LordMatthew

12 minut temu, VDR napisał:

@LordMatthew ale zdajesz sobie sprawę ze gwarancja i rekojmia to dwa różne tematy i że ta pierwsze wcale nie jest obowiązkowa ?  Temat jest bardziej trudny niż piszesz.
Po drugie - plomby gwarancyjne to nie jest żadna nowość, już w zeszłym wieku były używane. Jak czytam ten wątek to się zastanawiam jak można tego nie wiedzieć. 

Zdaję sobie sprawę. Napisałem o jedynym i o drugim jako możliwych drogach działania.  To nie jest forum prawne więc nie wdawałem się w szczegóły. 

Nie rozumiem ostatniego Twojego zdania,  możesz rozwinąć myśl? 

25 minut temu, SU1 napisał:

nie tylko paragon/plomba firmy , jest dowodem zakupu , też dane o przelewie .A tak nawiasem , jest w polskim prawie wzmianka o "plombie" ? 

 Plomba nigdy nie była dowodem zakupu, a tylko dowodem na brak ingerencji w sprzęt przez nieuprawnione osoby .  

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.