Jump to content
niwre37

MAXSPECT JUMP

Recommended Posts

Witam .

pompa obiegowa MAXSPECT JUMP

Czy ktoś używa pomp z tej serii?Jak jest z ich praca? tzn .czy pracuje stabilnie ,nie ma wąchań mocy ,jak jest z głośnością ?

Edited by niwre37 (see edit history)

Ja mam 6K od dwóch tygodni. Cicha, stabilna, w moim systemie niesłyszalna (odpieniacz mimo, że cichy jest najgłośniejszy i zagłusza wszystko). 

Jak porównuje do wcześniej posiadanej pomy Tunze (dwa razy słabszej) to moim zdaniem bez porównania wyższa kultura pracy.

Wlasnie dla mnie najwazniejsza jest stabilnosc bo mam juz disc Jebalek ktire faluja jak zwariowane przez co dolewka wariuje i chlupie w przelewie.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

produkt jest stosunkowo świeży, ale pierwsze wrażenia z kultury pracy jakie dostaje od użytkowników są bardzo pozytywne jeśli chodzi o: cichość, słup podnoszenia wody, czy stabilnością pracy.

Wiec tak: 

zakupiłem MAXSPECT JUMP POMPA DC MJ-DC8K.

mam dopiero 3 dni ale już mogę coś o niej powiedzieć :) porównuje tylko do Jebao DCP 8000 (ponieważ takowa używałem )

na plus :

- wykonanie zdecydowanie lepsze i estetyczniejsze niż w Jebao 

-wielkość zdecydowanie mniejsza niż Jebao

-kultura pracy tez super ,wcale jej nie słychać

-stabilność jak do tej pory nie zauważyłem wahań mocy  gdzie przy Jebao musiałem 2 -3 razy regulować moc

-posiada oprócz normalnego pompowania wody jeszcze dwa tryby pulsacyjne (nie sprawdzałem jak to wygląda przy użytkowaniu)

-przy takim samym ustawieniu spływu jak przy Jebao ta pompa pobiera 15w gdzie Jebao pobierało 35w

-pracuje na 3 stopniu (przy 20 maksymalnych) Jebao 54 stopniu przy 100 maksymalnych.

na minus :

-niestety sile pompy można regulować tylko  co 5 % jest to  kłopotliwe jak się ma zawór kulowy bo bardzo ciężko ustawić poprawna prace .Jak na razie to moim zdaniem jedyny minus .Zobaczę co będzie dalej .