Skocz do zawartości
ukash

AI prime hd ja Red sea reef led 50

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym oświetlić zbiornik 50 x 50 x 45. Obsada miękkie i lps. Czy ktoś miał styczność z lampami AI prime hd i red sea reef led 50, najlepiej z obiema naraz. Którą polecacie ?

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem użytkownikiem reef led 90 i jestem zadowolony. Co do porównania to kolega @Dephire  miał Al prime hd i ja sprzedał na rzecz  reefled90.

Napisz do niego i ci coś więcej powie.  Lampa 90' jest prosta, aż tak sie nie pobawisz kolorami jak u konkurencji. Na pewno wypala oczy jest mocna , a patyki ładnie rosną.

Najlepiej zobacz na żywo.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam jestem użytkownikiem reef led 90 i jestem zadowolony. Co do porównania to kolega [mention=24090]Dephire[/mention]  miał Al prime hd i ja sprzedał na rzecz  reefled90.
Napisz do niego i ci coś więcej powie.  Lampa 90' jest prosta, aż tak sie nie pobawisz kolorami jak u konkurencji. Na pewno wypala oczy jest mocna , a patyki ładnie rosną.
Najlepiej zobacz na żywo.   
Słyszałem opinie że RS lepiej wyciąga kolory fluo. Widzę że Ty masz RS 90 A ja zastanawiam się nad RS 50.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ukash napisał:

. . .  Ty masz RS 90 A ja zastanawiam się nad RS 50 . . .


 

50 ma diody w innej proporcji - więcej białych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi gdzie widziałeś reefleda 50. To co widziałem to w e -sryfie jest za 1400 a w coral house jest za 1450 reef LED 90

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to do mnie pytanie - w Józefowie na wyposażeniu Red Sea Max Nano, ale różnicę wyczytałem porównując dane na stronie RS.

Teraz są tam po 1200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz na stronę RS to jest jest tez porównanie. Natomiast ja zaczynam więc kupiłem gotowca RD Nano max i miałem do wyboru starsza wersję z AI i nowsza z RS 50.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A powiedz mi gdzie widziałeś reefleda 50. To co widziałem to w e -sryfie jest za 1400 a w coral house jest za 1450 reef LED 90

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka


Tutaj masz porównanie obu RS. 20191004_081230.jpg20191004_081449.jpg

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AI Prime hd jest lepszym wyborem, ładniej świeci, i są naprawdę piękne baniaki pod tymi ledami, radion i aqua ilumination jedne z najlepszy lamp wedlug mnie.

 

 

 

Edytowane przez Protection2000 (wyświetl historię edycji)

c784772eaae958f7d513903bf06bf18du288a270.png?upd=20140710105418

Akwarium - Reefmax 105l, odpieniacz Hydor Slimskim Nano 135.35, oświetlenie led DIY, obieg - Newa Jet 1200, sól Tropic Marin Pro-Reef, Balling 123 Tropic Marin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.