Skocz do zawartości

Historia edycji

sumka33

sumka33

Godzinę temu, Guban88ok3m napisał:

Dlatego napisałem że chce lampę maks 100 w bo wydam ok 1000zl  na spectre co ma 108 w chyba dokładnie.  Tak samo alprime mi się podoba ale już bym musiał.miec 2x1000 zeby miec 110w. Nie każdy może sobie pozwolic na lampę za 3-4 -5 itd tysi. A co z tego że napiszę że chce akwa 300 l jak nie kupię lampy ??? Dlatego mam upatrzona  lampę i do niej odbieram litraz. U mnie taka opcja wchodzi. Elita ? Wcale nie gdybym.sie mierzył z elitą bym stawiał.500 l wydał z 10 tyś i na lampę jakaś hybryde  pewnie. Póki co mam kostkę co byś nie uwierzył że idzie bo spotkałem się z opinią A pod ta lampka idą sps? Mam Chinke  z alli  za 200zl i idą więc ja raczej ekonomia Edition.

Weź tą chinke (155w) co masz, wylutuj ten biały gówniany dimmer. Wlutuj z epistara albo epileda royal blue i blue. Na koniec dodaj 4 full spectrum i bedziesz nią na 100% wszystkimi diodami jechał. Wyjdzie ładnie niebiesko. Wyciągnij te dziadoskie soczewki żeby pole zwiększyć. Zmierz jakie pole ci ona doświetla - na wysokości 25cm (nad wodą) powinno być koło 70cm szerokości  bez soczewek - długość sobie domierz. To ci wystarczy do prostych sps nawet przy 300l. Ja moją chinką bez problemu w nowym baniaku montipore confusse popaliłem przy świetle 100%.

sumka33

sumka33

58 minut temu, Guban88ok3m napisał:

Dlatego napisałem że chce lampę maks 100 w bo wydam ok 1000zl  na spectre co ma 108 w chyba dokładnie.  Tak samo alprime mi się podoba ale już bym musiał.miec 2x1000 zeby miec 110w. Nie każdy może sobie pozwolic na lampę za 3-4 -5 itd tysi. A co z tego że napiszę że chce akwa 300 l jak nie kupię lampy ??? Dlatego mam upatrzona  lampę i do niej odbieram litraz. U mnie taka opcja wchodzi. Elita ? Wcale nie gdybym.sie mierzył z elitą bym stawiał.500 l wydał z 10 tyś i na lampę jakaś hybryde  pewnie. Póki co mam kostkę co byś nie uwierzył że idzie bo spotkałem się z opinią A pod ta lampka idą sps? Mam Chinke  z alli  za 200zl i idą więc ja raczej ekonomia Edition.

Weź tą chinke co masz, wylutuj ten biały gówniany dimmer. Wlutuj z epistara albo epileda royal blue i blue. Na koniec dodaj 4 full spectrum i bedziesz nią na 100% wszystkimi diodami jechał. Wyjdzie ładnie niebiesko. Wyciągnij te dziadoskie soczewki żeby pole zwiększyć. Zmierz jakie pole ci ona doświetla - na wysokości 25cm (nad wodą) powinno być koło 70cm szerokości  bez soczewek - długość sobie domierz. To ci wystarczy do prostych sps nawet przy 300l. Ja moją chinką bez problemu w nowym baniaku montipore confusse popaliłem przy świetle 100%.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.