Skocz do zawartości
klocek1973

Borsuk ciezko oddycha nie chce jesc

Rekomendowane odpowiedzi

tak

dzis dzwonilem do nich  kazali filmik i fote doslac .Zobaczymy jak sprawa sie zakonczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, klocek1973 napisał:

dzis dzwonilem do nich  kazali filmik i fote doslac .Zobaczymy jak sprawa sie zakonczy

Filmik zdechłej ryby? :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal.pl tak się kończy pchanie karpi do sadzawki. A wymówka że mały to właśnie to. Na miejscu sklepu nawet bym sie uwzględniał roszczeń. Bo kiedy się należy i są powody to tu nie ma o tym mowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laszek co tu ma znaczenie do jakiego baniaka ten moj borsuk byl wsadzony jak przed aklimatyzacja juz slabo oddychal .I nie wiesz jakie zamiary moje sa na przyszlosc na 250l moja przyoda sie nie skonczy .Nie sadze ze dla malego borsuka na poczatek nie starczy 250l takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mają rację...przecież w sklepach takie ryby plywaja w min 500l baniakach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ensso
12 godzin temu, Laszek napisał:

Żal.pl tak się kończy pchanie karpi do sadzawki. A wymówka że mały to właśnie to. Na miejscu sklepu nawet bym sie uwzględniał roszczeń. Bo kiedy się należy i są powody to tu nie ma o tym mowy.

Pchanie karpi do sadzawki... Tak szczerze to uderz się w pierś. Ile masz pokolcy w swoim zbiorniku?  Ile mają wody i miejsca? Sumienie czyste? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, ensso napisał:

Pchanie karpi do sadzawki... Tak szczerze to uderz się w pierś. Ile masz pokolcy w swoim zbiorniku?  Ile mają wody i miejsca? Sumienie czyste? 

"Kto jest bez winy,niech pierwszy rzuci kamień",i tyle w tym temacie. Polecam przejście się do zoo,a następnie pójście do dyrektora i spytanie się czy ma czyste sumienie.Dla mnie najbardziej przygnębiający jest widok dużych ptaków drapieżnych które siedzą zamknięte w malutkich klatkach.Rozumiem gdyby kolega wrzucił borsuka do 50 czy 100l akwarium,ale nie przesadzajmy 250l to nie sadzawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomek miał podobnie. Jeśli chodzi o Borsuki to przyjeżdżają często chore. Znajomy robił podchody z tą rybką z 4 razy. Akwarium 600 litrów nie pomogło, skoro ryba jest chora. U niego to objawiało się tym, że po pewnym czasie ryba pływała pyskiem do góry, po czym padała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sprawa zakonczona fachowo i pozytywnie  nowy BORSUCZEK plywa  E rybka  uznala reklamacje i dostalem nowego borsuka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....nie wiem dlaczemu... Ale mam wrażenie, że gdyby nie ten wątek i kwestia PR/reklamy sprawa inaczej byłaby rozpatrzona... 

Mam nadzieję, że się mylę ;)

P. S. Dużo zdrówka dla rybek i właściciela :)

P. S. 2: wrzuć foto nowego borsuka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.