Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Ja kiedyś je nagrałam w akcji, setki ich dymiło na raz. Teraz ich tyle nie mam, widuje czasem pojedyncze sztuki pod skałkami ze szczepkami. Może dlatego, że 750 startowałam na suchej skale i potrwa trochę, nim się rozmnożą. O ile im się uda, bo mam sporo rybek zywiacych się robactwem ze skał. 

W 360 miałam żywa skalę z likwidowanego akwarium i chyba w tysiącach można je było liczyć. Wszędzie wystawaly ich odnóża.

Orgie były średnio raz na miesiąc, w chwili kiedy ich było najwięcej, wlazily na siebie i klebily się puszczając spore ilości dymu.

Pewnego wieczoru wchodzę do pokoju, woda cała biała, wystraszylam się. Zaglądam do sumpa i oczom nie wierzę. Dekiel od odpieniacza unosi się i leci z niego "gruboziarnista" piana, jakby ktoś wlal płynu do naczyń do akwarium. Koralowce były zadowolone, ale nie wiem, jaki wplyw mogłoby to mieć na ryby na dłuższą metę. Na szczęście koralowce pochlonęły to mleko i woda się w ciągu 2-3 godzin zaczęła klarowac. 

Spróbuj sobie zaznaczać w kalendarzu dni, w których dochodzi do tych orgii, może będą one na tyle regularnie, że dasz radę przewidywać kolejne. 

Nik@

Nik@

Ja kiedyś je nagrałam w akcji, setki ich dymiło na raz. Teraz ich tyle nie mam, widuje czasem pojedyncze sztuki pod skałkami ze szczepkami. Może dlatego, że 750 startowałam na suchej skale i potrwa trochę, nim się rozmnożą. O ile im się uda, bo mam sporo rybek zywiacych się robactwem ze skał. 

W 360 miałam żywa skalę z likwidowanego akwarium i chyba w tysiącach można je było liczyć. Wszędzie wystawaly ich odnóża.

Orgie były średnio raz na miesiąc, w chwili kiedy ich było najwięcej, wlazily na siebie i klebily się puszczając spore ilości dymu.

Pewnego wieczora wchodzę do pokoju, woda cała biała, wystraszylam się. Zaglądam do sumpa i oczom nie wierzę. Dekiel od odpieniacza unosi się i leci z niego "gruboziarnista" piana, jakby ktoś wlal płynu do naczyń do akwarium. Koralowce były zadowolone, ale nie wiem, jaki wplyw mogłoby to mieć na ryby na dłuższą metę. Na szczęście koralowce pochlonęły to mleko i woda się w ciągu 2-3 godzin zaczęła klarowac. 

Spróbuj sobie zaznaczać w kalendarzu dni, w których dochodzi do tych orgii, może będą one na tyle regularnie, że dasz radę przewidywać kolejne. 

Nik@

Nik@

Ja kiedyś je nagrałam w akcji, setki ich dymiło na raz. Teraz ich tyle nie mam, widuje czasem pojedyncze sztuki pod skałami że szczepkami. Może dlatego, że 750 startowałam na suchej skale i potrwa trochę, nim się rozmnożą. O ile im się uda, bo mam sporo rybek zywiacych się robactwem że skał. 

W 360 miałam żywa skalę z likwidowanego akwarium i chyba w tysiącach można je było liczyć. Wszędzie wystawaly ich odnóża.

Orgie były średnio raz na miesiąc, w chwili kiedy ich było najwięcej wlazily ba siebie i klebily się puszczają spore ilości dymu.

Pewnego wieczora wchodzę do pokoju, woda cała biała, wystraszylam się. Zaglądam do sumpa i oczom nie wierzę. Dekiel od odpieniacza unosi się i leci z niego "gruboziarnista" piana, jakby ktoś wlal płynu do naczyń do akwarium. Koralowce były zadowolone, ale nie wiem, jaki wyw mogłoby to mieć na ryby na dłuższą metę. Na szczęście koralowce pochlonęły to mleko i woda się w ciągu 2-3 godzin zaczęła klarowac. 

Spróbuj sobie zaznaczać w kalendarzu dni, w których dochodzi do tych orgii, może będą one na tyle regularnie, że dasz radę przewidywać kolejne. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.