Skocz do zawartości

Historia edycji

R3BEL

R3BEL

Może wydaje się za duża, ale w rzeczywistości jest w sam raz. Mam sporych gabarytów pompę (MAXSPECT TURBINE DUO TD-6K), a do tego w komorze tej znajduje się także pompa obsługująca lampę UV, pompa do reaktora glonowego oraz reaktor mediów (NYOS TORX), który wygodniej mi będzie obsługiwać aniżeli byłby on wciśnięty w komorze odpieniacza tuż za odpieniaczem. Generalnie starałem się wycisnąć z sumpa ile się da. Też wolałbym mieć trochę większy ;)

R3BEL

R3BEL

Może wydaje się za duża, ale w rzeczywistości jest w sam raz. Mam sporych gabarytów pompę (MAXSPECT TURBINE DUO TD-6K), a do tego w komorze tej znajduje się także pompa obsługująca lampę UV, pompą do reaktora glonowego oraz reaktor mediów (NYOS TORX), który wygodniej mi będzie obsługiwać aniżeli byłby on wciśnięty w komorze odpieniacza. Generalnie starałem się wycisnąć z sumpa ile się da. Też wolałbym mieć trochę większy ;)

R3BEL

R3BEL

Może wydaje się za duża, ale w rzeczywistości jest w sam ram. Mam sporych gabarytów pompę (MAXSPECT TURBINE DUO TD-6K), a do tego w komorze tej znajduje się także pompa obsługująca lampę UV, pompą do reaktora glonowego oraz reaktor mediów (NYOS TORX), który wygodniej mi będzie obsługiwać aniżeli byłby on wciśnięty w komorze odpieniacza. Generalnie starałem się wycisnąć z sumpa ile się da. Też wolałbym mieć trochę większy ;)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.