Skocz do zawartości

Historia edycji

adrianoo

adrianoo

Cześć jak w temacie żółtek(Zebrasoma) kupiony tydzień temu.nie przeglądałem się jemu natomiast dziś zauważyłem czarne mikrokropki na całym ciele.

Napiszcie mi proszę czy to może być spowodowane jak działać itd.

Ryba ruchliwa, pobiera wszystkie pokarmy, jest w dobrej kondycji .generalnie wszystko ok oprócz tych kropek.

Proszę Was o.jak najszybsze rozwiązanie problemu

Screenshot_20191007-204626_Gallery_compress81.jpg

adrianoo

adrianoo

Cześć jak w temacie żółtek(Zebrasoma) kupiony tydzień temu.nie przeglądałem się jemu natomiast dziś zauważyłem czarne mikrokropki na całym ciele.

Napiszcie mi proszę czy to może być spowodowane jak działać itd.

Ryba ruchliwa, pobiera wszystkie pokarmy, jest w dobrej kondycji .generalnie wszystko ok oprócz tych kropek.

Zdjęcie wyśle jutro bo muszę poszukać programu do zmniejszania zdj

adrianoo

adrianoo

Cześć jak w temacie żółtek(Zebrasoma) kupiony tydzień temu.nie przeglądałem się jemu natomiast dziś zauważyłem czarne mikrokropki na całym ciele.

Napiszcie mi proszę czy to może być spowodowane jak działać itd.

Ryba ruchliwa,pobieracwszystkie pokarmy, jest w dobrej kondycji .generalnie wszystko ok oprócz tych kropek.

Zdjęcie wyśle jutro bo muszę poszukać programu do zmniejszania zdj

adrianoo

adrianoo

Cześć jak w temacie żółtek kupiony tydzień temu.nie przeglądałem się jemu natomiast dziś zauważyłem czarne mikrokropki na całym ciele.Ns.

 

piszcie mi proszę czy to może być spowodowane jak działać itd.ryba zdrowa ruchliwa bardzo tapety ma.generalnie wszystko ok oprócz tych kropek.

Zdjęcie wyśle jutro bo muszę poszukać programu do zmniejszania zdj

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.