Skocz do zawartości

Historia edycji

human_87

human_87


poprawione literówki

Nie mam tego urządzenia, ale zaciekawiony chwilę poszperałem.

1. W instrukcji jest napisane: "Open up the top of the sachet AND DO NOT squeeze it OR heat the solution by handling." Czyli: Otwórz górną część saszetki i nie ściskaj ani nie ogrzewaj jej rękoma.

2. Obejżałem kilka filmików na YT, gdzie pokazują to urządzenie i jego kalibrację. Wklejam interesujący filmik, gdzie Pan porównuje Hanna z Milwaukee. Płyn z saszetki na Milwaukee nie pokazuje 35ppt - po czym facet stwierdza, że "The fluid has to be calibrated for those electrodes and not optically" Reasumując, jeśli Pan się nie myli, to HI 98319 w trybie kalibracji działa inaczej niż w trybie pomarów... Wówczas, może się okazać, że nigdy ten płyn nie pokaże 35ppt.

3. Wszędzie pokazują, aby przed ponowym pomiarem zawsze zamoczyć elektrody w RO. Robiłeś tak?

4. W instrukcji jest też napisane, aby bardzo powoli wkładać urządzenie do saszetki, aby żaden bombelek powietrza się nie przyczepił do elektrod...

Link do wspomnianego filmiku z YT.

human_87

human_87


poprawione literówki

Nie mam tego urządzenia, ale zaciekawiony chwilę poszperałem.

1. W instrukcji jest napisane: "Open up the top of the sachet AND DO NOT squeeze it OR heat the solution by handling." Czyli: Otwórz górną część saszetki i nie ściskaj jej ani jej i nie ogrzewaj rękoma.

2. Obejżałem kilka filmików na YT, gdzie pokazują to urządzenie i jego kalibrację. Wklejam interesujący filmik, gdzie Pan porównuje Hanna z Milwaukee. Płyn z saszetki na Milwaukee nie pokazuje 35ppt - po czym facet stwierdza, że "The fluid has to be calibrated for those electrodes and not optically" Reasumując, jeśli Pan się nie myli, to HI 98319 w trybie kalibracji działa inaczej niż w trybie pomarów... Wówczas, może się okazać, że nigdy ten płyn nie pokaże 35ppt.

3. Wszędzie pokazują, aby przed ponowym pomiarem zawsze zamoczyć elektrody w RO. Robiłeś tak?

4. W instrukcji jest też napisane, aby bardzo powoli wkładać urządzenie do saszetki, aby żaden bombelek powietrza się nie przyczepił do elektrod...

Link do wspomnianego filmiku z YT.

human_87

human_87

Nie mam tego urządzenia, ale zaciekawiony chwilę poszperałem.

1. W instrukcji jest napisane: "Open up the top of the sachet AND DO NOT squeeze it OR heat the solution by handling." Czyli: Otwórz górną część saszetki i nie ściskaj jej ani i nie ogrzewaj rękoma.

2. Obejżałem kilka filmików na YT, gdzie pokazują to urządzenie i jego kalibrację. Wklejam interesujący filmik, gdzie Pan porównuje Hanna z Milwaukee. Płyn z saszetki na Milwaukee nie pokazuje 35ppt - po czym facet stwierdza, że "The fluid has to be calibrated for those electrodes and not optically" Reasumując, jeśli Pan się nie myli, to HI 98319 w trybie kalibracji działa inaczej niż w trybie pomarów... Wówczas, może się okazać, że nigdy ten płyn nie pokaże 35ppt.

3. Wszędzie pokazują, aby przed ponowym pomiarem zawsze zamoczyć elektrody w RO. Robiłeś tak?

4. W instrukcji jest też napisane, aby bardzo powoli wkładać urządzenie do saszetki, aby żaden bombelek powietrza się nie przyczepił do elektrod...

Link do wspomnianego filmiku z YT.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.