Skocz do zawartości
Gość Paragon

Akwarium z Panelem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paragon
10 minut temu, dla syna napisał:

Uważaj z plywakami żeby nie było jak u mnie. Woda spadająca nie może po nich lać bo będzie siać błędami na sterowniku. Wykombinuj uchwyt na pływaki w okolicy tylnej części akwarium jak najbardziej z dala od przegrody panel/display. 

u mnie będzie większy w sumie pełno wymiarowy, twój to picoroller hehe aż dziw ze się udało zrobić takie maleństwo :P, swoją drogą tak jest na projekcie jak się przypatrzysz, u Ciebie też jest w najdalszym punkcie ale twój roller ma 80mm do manewrów w środku więc ciężko coś ugrać, jak uruchomisz znowu rollera podeślij filmik może wpadnę na jakiś pomysł :)  

Rozwiązałeś problem z zakłóceniami elektrycznymi u siebie?

EDIT:

poza tym to luźne przemyślenia jak pisałem projekt jest w kompie i w głowie co nie znaczy że znajdę czas cokolwiek zrobić

Edytowane przez Paragon (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paragon napisał:

 

Rozwiązałeś problem z zakłóceniami elektrycznymi u siebie?

Puki co nie ruszyłem rollera od momentu podawania preparatu na AEFW. Zgodnie z instrukcją leku, musiałem go usunąć i od tej pory leży w biurze. Poprostu brak czasu. Jak się ogarnę to napewno go odpale. Ale sam nie wiem kiedy to będzie. Teraz w ramach luzu insatluję rekuperację w chałupie bo wentylacja grawitacyjna jest do... pupy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paragon napisał:

Rozwiązałeś problem z zakłóceniami elektrycznymi u siebie?

Też są problemy z zakłóceniami elektrycznymi w kontaktronach? Ja zrezygnowałem swego czasu z dolewki tunze, bo okazała się niekompatybilna z lampą DIY. Kiedy świeciły wszystkie cztery kanały - dolewka głupiała. Kiedy choć jeden był wyłączony, było niby ok, ale jakoś już nie byłem w stanie zaufać tej elektronice. To widzisz, nawet kiedyś tam był temat rolermata czysto mechanicznego, gdzie Ty pisałeś, że jesteś zwolennikiem elektryki. Siermiężna mechanika ma też swoje plusy:-)

Patrzę na te Twoje cudeńka różne i normalnie oczka mi z orbit wyłażą:czapkizgłów:)

A ten roler będzie miał jakiś przelew awaryjny? Na wypadek, jakby się taśma skończyła lub zaklinowała, lub silnik zblokował, lub elektronika pokazała pazurki... słowem, włóknina przestałaby być przewijana i woda by się spiętrzyła nadmiernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
10 godzin temu, Słony leszcz napisał:

Też są problemy z zakłóceniami elektrycznymi w kontaktronach? Ja zrezygnowałem swego czasu z dolewki tunze, bo okazała się niekompatybilna z lampą DIY. Kiedy świeciły wszystkie cztery kanały - dolewka głupiała. Kiedy choć jeden był wyłączony, było niby ok, ale jakoś już nie byłem w stanie zaufać tej elektronice. To widzisz, nawet kiedyś tam był temat rolermata czysto mechanicznego, gdzie Ty pisałeś, że jesteś zwolennikiem elektryki. Siermiężna mechanika ma też swoje plusy:-)

Igor miał mnie elektronika lubi ja nie mam zakłóceń :P

 

10 godzin temu, Słony leszcz napisał:

Patrzę na te Twoje cudeńka różne i normalnie oczka mi z orbit wyłażą:czapkizgłów:)

dzięki coś trzeba robić żeby się nie nudzić :)

 

10 godzin temu, Słony leszcz napisał:

A ten roler będzie miał jakiś przelew awaryjny? Na wypadek, jakby się taśma skończyła lub zaklinowała, lub silnik zblokował, lub elektronika pokazała pazurki... słowem, włóknina przestałaby być przewijana i woda by się spiętrzyła nadmiernie.

tak będzie miał mimo że lubię elektronikę to wiem że zawsze ma prawo się zje.... przelew jest z tyłu rollera

_model5.thumb.jpg.5cc51b66cad32dd2a5fb7571810b974b.jpg

Edytowane przez Paragon (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.