Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Nie nurkowalam na basenie, tylko w zatopionych kamieniołomach. Ciemno, zimno, 15-18 metrów wody nad głową, mętna woda, słaba wizura. Najgorzej było na srodku, widać było tylko dno i światło z góry, do ktorego chciało się uciec jak najpredzej, bo dookoła tylko ciemna, straszna ton.

Ponoć w morzu jest inaczej, w słonej wodzie łatwiej opanować pływalność no i widoczność 100 razy lepsza. Że nie wspomnę o bogactwie fauny, na której podziwianiu można skupic swoj głupi mózg :D

W kamieniołomach były tez jakieś małe ciekawskie rybki, nawet sporo, a raz widziałam duzego jesiotra i te rybki dodawały mi otuchy:)

Nik@

Nik@

Nie nurkowalam na basenie, tylko w zatopionych kamieniołomach. Ciemno, zimno, 15-18 metrów wody nad głową, mętna woda, słaba wizura. Najgorzej było na srodku, widać było tylko dno i światło z góry, do ktorego chciało się uciec jak najpredzej, bo dookoła tylko ciemna, straszna ton.

Ponoć w morzu jest inaczej, w słonej wodzie łatwiej opanować pływalność no i widoczność 100 razy lepsza. Że nie wspomnę o bogactwie fauny, na której podziwianiu można skupic swoj głupi mózg :D

W kamieniołomach były tez jakieś małe ciekawskie rybki sporo, a raz widziałam sporego jesiotra i te rybki dodawały mi otuchy:)

Nik@

Nik@

Nie nurkowalam na basenie, tylko w zatopionych kamieniołomach. Ciemno, zimno, 15-18 metrów wody nad głową, mętna woda, słaba wizura. Najgorzej było na srodku, widać było tylko dno i światło z góry, doktorek chciało się uciec, bo dookoła tylko ciemna, straszna ton.

Ponoć w morzu jest inaczej, w słonej wodzie łatwiej opanować pływalność no i widoczność 100 razy lepsza. Że nie wspomnę o bogactwie fauny, na której podziwianiu można skupic swoj głupi mózg :D

W kamieniołomach były tez jakieś małe ciekawskie rybki sporo, a raz widziałam sporego jesiotra i te rybki dodawały mi otuchy:)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.