Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Powiem szczerze, że ja też czekam, aż mój hepatus któregoś dnia też przestanie się mieścić w swojej kryjówce, wejdzie, a już nie da rady wyjść. Tyle, że ja te skały kleilam sama z małych kawałków, i wszelkie groty porobiłam tak, że zawsze można coś zdjąć, przesunąć, lub ewentualnie łatwo rozłupać, żeby uwolnić jakąkolwiek rybę. Dla hepatusa przewidziałam taka kryjówkę, że jeśli przestanie się w niej mieścić, to zdejmuje tylko górna półkę, która te grotę zasłania. Akurat trafiłam w jego gust i tam zamieszkał, ale jeśli przestanie się tam mieścić kiedyś, to bez problemu go uwolnie, bo górna część groty nie jest przyklejona, leży luzem.

Nik@

Nik@

Powiem szczerze, że ja też czekam, aż mój hepatus któregoś dnia też przestanie się mieścić w swojej kryjówce, wejdzie, a już nie da rady wyjść. Tyle, że ja te skały kleilam sama z małych kawałków, i wszelkie groty porobiłam tak, że zawsze można coś zdjąć, przesunąć, lub ewentualnie łatwo rozłupać, żeby uwolnić jakąkolwiek rybę. Dla hrpatusa przewidziałam taka kryjówkę, że jeśli przestanie się w niej mieścić, to zdejmuje tylko górna półkę, która te grotę zasłania. Akurat trafiłam w jego gust i tam zamieszkał, ale jeśli przestanie się tam mieścić kiedyś, to bez problemu go uwolnie, bo górna część groty nie jest przyklejona, leży luzem.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.