Skocz do zawartości

Historia edycji

MaciekZ

MaciekZ

Generalnie niema przeciwwskazań do budowy stelaża z profili aluminiowych. 

Jeżeli chodzi o różnicę cenową na pewno profile są droższe. To znaczy same profile nie, ale wszelkiego rodzaju akcesoria do profili. Ja osobiście nie używałbym złączek tylko skręcił za pomocą specjalnych śrub do profili.

Przy budowie stelaża należy dobrać odpowiedni profil pod obciążenie i przemyśleć jak to ma wyglądać konstrukcyjnie. 

 

 

MaciekZ

MaciekZ

Generalnie niema przeciwwskazań do budowy stelaża z profili aluminiowych. 

Jeżeli chodzi o różnicę cenową na pewno profile są droższe. To znaczy same profile nie ale wszelkiego rodzaju akcesoria do profili. Ja osobiścienie używałbym złączek tylko skręcił za pomocą specjalnych śrub do profili.

Przy budowie stelaża należy dobrać odpowiedni profil pod obciążenie i przemyśleć jak to ma wyglądać konstrukcyjnie. 

 

 

MaciekZ

MaciekZ

Generalnie niema przeciwwskazań do budowy stelaża z profili aluminiowych. 

Jeżeli chodzi o różnicę cenową na pewno profile są droższe. To znaczy SAME profile nie ale wszelkiego rodzaju akcesoria do profili. Ja osobiścienie używałbym złączek tylko skręcił za pomocą specjalnych śrub do profili.

Przy budowie stelaża należy dobrać odpowiedni profil pod obciążenie i przemyśleć jak to ma wyglądać konstrukcyjnie. 

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.