Skocz do zawartości
Wilkers

Wyniki badań do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam akwarium 60 dni. Skala żywa piasek żywy wody 50%z żywego akwarium woda kryształ obsada kilka lps kilka miękkich jedna akcropora i jedna dostałem suchy patyk montipora digitata green i teraz po 3 tyg jest cały pokryty fluo polipami co dziwi osobę od której to dostałem proszę o ocenę wyników badań wody  KH8. 3 

CA 400

No3 7.3

Po4 0,6

MG 1280 

Zasolenie 1.024 

 Leje bakterie i pierw miałem po4 0.00 ale wyjąłem phosguard czy wyniki są ok czy zabijać po4 i no3 np vodka metod?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Wilkers napisał:

Po4 0,6

? 0.6 czy 0.06

37 minut temu, Wilkers napisał:

po4 0.00

?

czym się sugerujesz mając takie wyniki ? testy kropelkowe czy mala hanka..a może ICP

Wrzuć fotkę zbiornika.


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po4 -0,6 czy 0,06?


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po4 0.6 testowane w erybce w Józefowie podejrzewam że tam mają dobre testy wcześniej po4 było 0.00 bo był phosguard teraz go wyjelem i podniosło się po4. 

Dodam że rośnie wszystko w miarę ok pod moją home made led lampa tylk goniopora różowa jak się schowała tak już chyba się nie otworzy glony zielone są ale nie takie długie tylko takie co salarias ślubie ze smakiem i jezowiec do golej skały 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale ja już widziałem wyniki tych ich pomiarów ... Pewnie zależy kto, ale gość który robił mi test przyniósł kartkę : 0,32. 

Wodą z tego samego kubka po powrocie na Hance na fosfor:

0,00 ta prosto z akwarium też 

Jak nie chcesz Hanki to nawet salifertem sprawdź czy na pewno tyle masz. Powinien być ostro niebieski przy takiej wartości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.