Skocz do zawartości
Guban88ok3m

Hydra 26

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie . Zamówiłem jednak gotowca hydra 26 . Miałem dylemat między diy  ale jejednak padło na hydra. Teraz tak kto ma używa potrzebuje informacje /pomoc jak ustawic itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisz się na fejsie do grup z linków poniżej. W zakładce pliki znajdziesz dziesiątki jeśli nie setki ustawień, którymi dzielą się użytkownicy. Zerknij np. na ustawienia Davida Saxby`ego - z pewnością będą poprawne tyle tylko, że możesz nimi popalić korale. By tak się nie stało proponuję włączyć tryb aklimatyzacji, a jeszcze lepiej zmniejszyć na stałe ilość kanału białego w tym ustawieniu bo jest dosyć mocno przesadzony i będzie ok.

https://www.facebook.com/groups/AquailluminationUsers/

https://www.facebook.com/groups/1477764189220183/

Edytowane przez brawos (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki ja mam akwa 100 L.  Planuje na górze sps (proste) niżej lps i coś ładnego z miękkich jak Rico czy się. Ogólnie lubię niebieskawe w akwa wi3f brałe pewnie ograniczę ale dzięki za linki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też na dniach mi dojdzie Hydra, tylko że 32.[emoji4][emoji4][emoji4]
Z tego co czytałem na forach to trzeba uważać żeby po zmianie nie przysmarzyc korali [emoji6]

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, flower napisał:

https://www.aquaillumination.com/signature_series/david-saxby

Polecam ustawienia opracowane przez Davida Saxby . Lampa jest świetna. Dobry wybór.

Rozumiem że miałeś do czynienia? A ta aklimattzacje można zrobic przez aplikacje tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie zmienie temat . Jak rozpoznać ze jest zbyt mocne swiatło i właśnie pale korale ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Guban88ok3m napisał:

ta aklimattzacje można zrobic przez aplikacje tak

dokładnie tak, całe sterowanie wygodnie masz z apki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, NAP napisał:

dokładnie tak, całe sterowanie wygodnie masz z apki

A jaki program polecasz do 100 l ? Jest tego multum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Guban88ok3m napisał:

A jaki program polecasz do 100 l ? Jest tego multum

bardziej niż litraż ważne jest to co będzie w zbiorniku, ja u siebie stosuję lekko zmodyfikowanego Saxby-ego i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Góra sps środek sps /lps s dÓl miękkie i lps ale z miękkich Rico i rhodactis oraz zoa , z lps euphylie ,trachy może gonia A z sps seriatoppry,  stylophore,  Monti,  proste acry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania gdyż obecnie mam niemalże identycznie porośnięte korale, w sumie tylko bez miekkasow.
Tez świece obecnie ledem diy z dodatkowymi 2x t5 ati blue plus (jedna 3h druga 7h). Zastanawiam się jak bezboleśnie przejsc na Hydre. Program Saxbyego jest na akwarium o dosyć duzej głębokości, no i na wiele lamp więc na pewno trzeba by go zmodyfikować. Tylko jak?

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, miśku napisał:

Dołączam się do pytania gdyż obecnie mam niemalże identycznie porośnięte korale, w sumie tylko bez miekkasow.
Tez świece obecnie ledem diy z dodatkowymi 2x t5 ati blue plus (jedna 3h druga 7h). Zastanawiam się jak bezboleśnie przejsc na Hydre. Program Saxbyego jest na akwarium o dosyć duzej głębokości, no i na wiele lamp więc na pewno trzeba by go zmodyfikować. Tylko jak?

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Napewno idzie zmienić moc poszczególnych kanałów zostawiając cykl świecenia ale dla mniejszej mocy . Sam jestem ciekaw nie mogę się doczekać lampki jiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś sprawdzone ustawienia do miękkich i lpsów ?


:baby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.