Jump to content
j@cek

Małopolskie Spotkania Akwarystów Morskich

Recommended Posts

Super my podobnie

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Wygląda na to, że też się pojawię... Jeśli są chętni na montiporę digitata czerwoną, to mogę zabrać ze sobą 3 sztuki odłamane od matecznika. Od jakiegoś czasu leżą na piasku luzem więc nie są zbyt ładne, ale mają minimum 6cm i w świetle wrócą do pełnej formy, a to wszystko w cenie ~20zł. Mogę zabrać też dwie sztuki pocillopory takie prawie kule po 7cm. Tutaj cena 40zł za sztukę. Jak coś to proszę do rana o info. 

11 godzin temu, Jointela napisał:

Będzie może ktoś przycinał makro glony i mógłby mi przywieść jutro potrzebuję  na start refugim.

Mogę zabrać ze sobą trochę jak chcesz 

Mogę zabrać ze sobą trochę jak chcesz 
Super życia nie mam na wymianę mogę zapłacić.

Bez przesady ;)

19 godzin temu, Jointela napisał:
8 godzin temu, adam63 napisał:

maqp;  masz może  spaghetti ?

Nie mam 

Urodziny super. Dzięki za szczepki. Teraz zabawa z aklimatyzacją 2 nowych ukwiałów :)

Tylu worków nigdy nie wrzucałem do zbiornika. d6f1671618f659ed5e93e73e986284bb.jpg21842f82c23ec8eacb58c099a807faed.jpg

@Jointela  wielkie dzieki za transport :)

Płazińce mają się dobrze, sarkuś wypuszcza polipy,  pterapogony wygladaja na  parkę...

@Jointela  wielkie dzieki za transport
Płazińce mają się dobrze, sarkuś wypuszcza polipy,  pterapogony wygladaja na  parkę...
U mnie też już papaya się rozkłada :) a montipory świecą.

Ale nadal pytam co to jest to cudo pomarańczowe po prawej? 06cb4a127135d55354a632502cae8d7f.jpg062d0c4b9d995a015593d049a36a3db7.jpgd1289aacb8e73809531f3f3df877ba3d.jpg

Urodzinki jak i zakupy super do następnego .

Korale i rybcie już w akwa :) .

11 minut temu, Jointela napisał:

U mnie też już papaya się rozkłada :) a montipory świecą.

Ale nadal pytam co to jest to cudo pomarańczowe po prawej? d1289aacb8e73809531f3f3df877ba3d.jpg

Alcyonium - może być 

Bardzo dziękuję za organizację zlotu :) zwierzaki już w akwarium Holturia Atra raźnie wcina piasek :) a wężowidło schowało się jak to wężowidła.

Dziś mało kogo spotkałem bo jakoś tak wyszło że dotarłem około szesnastej  :) 

no oczywiście poza świetną obsługą sklepu - którą serdecznie pozdrawiam :clapping

Edited by Ura (see edit history)

zlot, urodzinki i najważniejsze LUDZIE super. Rybki jeszcze w procesie aklimatyzacji ale już niedługo trafią do baniak.

dzięki za spotkanie i do zobaczenia :)

Wróciłem i się aklimatyzuję :)

Dziękuję za zorganizowanie spotkania - atrakcje dodatkowe super, widoki bajeczne. Baniaki czyste, ładne ryby pełniutkie, krągłe i wydają się być zadowolone pomimo dość długiego powrotu jaki im zafundowałem. Przy okazji poznałem testy "mojej" wody ;) i dowiedziałem się co należy skorygować.

@TMK jak będzie znany ich naturalny wróg to chętnie się dowiem i go nabędę.
@jonafish Agnieszko masz super podejście do klienta,  a pracowników masz przesympatycznych miło było mi Was poznać. Sklep robi baaaardzo pozytywne wrażenie zwłaszcza w wizualnej jakości ryb, czystości w zbiornikach, stanie zdrowia szczepek koralowców, nie widać świeżego cięcia, wszystko ładnie zabliźnione, polipujące.

Do zobaczenia.

Spotkanie super,  miło było spotkać was znów i poznać nowych pozytywnie posolonych :).  @Jukos@chwialek dzięki za transport :). @jonafish impreza urodzinowa super pozdrowienia dla całej waszej super ekipy,  zwierzaki u was robią wrażenie jak i wybór jest ogromny,  gorąco polecam wszystkim :). @Jointelarefugium wystartowałeś  ?

Maqp szkoda mi było dawać te glony refugium i dałem je do głównego co bardzo mi się podoba. Do refugium dam spaghetti. 0e1d6499f51dfba07af5dd060440548f.jpge86618f13f8a2e666d8bb04dffb3d27a.jpg