Skocz do zawartości
szirkos

Poznań zlot-czytać od 4 -ej strony :)

Rekomendowane odpowiedzi

1.Saltmen +1

2.apofis

3.Marqo +1

4.Artur

5.syciu

6.hepatus +1

7. rezygnacja -Brunon

8.Piotr34 +1

9.gibi1984

10.Skiba +1

11.Mawo

12.Amnor

13. + ok 5 osób nie udzielających się na forach

14.darkoski+1

To co stawiamy na Brovarię!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chyba trochę zamieszam moim mailem, ale wydaje mi się że to dobry pomysł.

W każdą środę w Galerii Malta (obok wejścia do Multikina) od około 20:30, odbywają się od jakiegoś czasu spotkania Wielkopolskiego Towarzystwa Miłośników Akwarystyki (www.akwarysci-poznan.pl), przeciętnie przychodzi od 10 do 20 osób, wszyscy to "słodziaki" a nie "solniczki" oprócz nas, dlatego czujemy się trochę osamotnieni. Miejsce do parkowania jest, pivko też można kupić, a żarcie jest obok właściwie na każdą kieszeń i do wyboru.

Można by połączyć siły.

Co wy na to?

d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeśli chodzi o miejsce to wszystko jedno, ale w środku tygodnia na pewno nie dam rady:waving


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak Piotr . W środku tygodnia na piwko , wrócić późno do domu a z samego ranka zap.... do pracy . Jestem za sobotą.


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie i pomocy naszego kolegi Amnora takie są opcje w Brovarii:

wkleiłem info :waving

Są 2 opcje.

W piwnicy mają salę do 30 osób i możemy ją wziąć na wyłączność albo mogą nam zarezerwować i złączyć stoły w sali na piętrze przy kadziach z piwem.

Padło też pytanie czy będziemy chcieli jakieś przekąski do piwa (a pewnie będziemy), bo o tyle o ile na sali u góry nie będzie z tym problemu, o tyle jak będziemy w piwnicy to będzie trzeba wcześniej je zamówić, bo tam standardowo podają tylko piwo. Ale można to zrobić tak, że ustalimy jakiś budżet na osobę i oni przygotują za wczasu zestawy przekąsek, a piwo będziemy kupować w miarę potrzeb i apetytu.

-co wy na to??

powiem tak że trzeba się w miarę szybko zdecydować bo szkoda straconych miejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie ja nie znam pubów w poznaniu tak że mi wszystko jedno bedzie to mój pierwszy zlot :) kierowce sobie też raczej załatwie :waving mam nadzieje i z tą zbiórką to jest dobry pomysł tylko niech ktoś poda konkretną sume . ja bym był za tą salką w piwnicy w sumie ale jak bedzie piwko i "morscy ludzie " :) to się da rade :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę rozmawiał z menadżerką, to zapytam co proponują jako zakąski, ale myślę że 10-15zł na osobę powinno wystarczyć na 'zagrychę'. Może jak weźmiemy 'w hurcie' to zaproponują lepszą cenę. Ja do piwa najczęściej brałem tam śliwki zapiekane w boczku, grissini (takie długie i grube paluszki) albo zapiekane pieczarki. Mają też świetnego tatara, ale nie każdy pewnie lubi.

Też sądzę, że sala w piwnicy będzie lepsza - głównie ze względu na harmider panujący na górze. Choć pewnie i tak zrobimy swój własny i pewnie nie gorszy. :waving Ale to zależy od ilości uczestników. Myślę że jak będzie nas od 20 osób w górę, to oddadzą nam tą salę na cały wieczór bez problemu.


250L + SUMP 75L, "Black Python" 120W + 2xHagen GLO 1xATI Blue Plus 24W, Grey Dragon 6000, 2xTunze 6055 z Single Controller 7091 i Y-adapter + Tunze 6025, Deltec AP600, Deltec FR509, dolewka Dr Witt, GHL Profilux Dosing Unit SA 4, RO 75 GPD + DI

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=25772

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje choc w sumie dzisiaj u rafala sie dowiedzialem ze jestem zapisany:) ale jak najbardziej bede na 100% najwyzej sie na dworcu przekimam gdzies :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapomnialbym o Pani Saltmen, wiec +jedna osoba jeszcze.

Mysle Amnor,ze to dobry pomysl i uwazam, ze najlepiej byloby wyslac kase przed przybyciem na konto (jezeli podejmiesz sie tego to na Twoje) Byloby to niejako potwierdzenie i daloby realny obraz jaka suma dysponujemy. Mysle, ze te 15/zl osoba to nie majatek, biorac pod uwage, ze na piwo kazdy straci 500zl<joke> ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć Smerfy-Morskie !

pomimo wcześniejszego zgłoszenia niestety muszę odwołać swój udział, ponieważ okazało się , że w sobotę 29.01. lecę na nurka do Marsa El Alam - Egiptwo( zabieram kamerę HD - będą filmy ).

Tak więc proszę kolegów Sycia i Amnora aby godnie mnie reprezentowali....

Następne spotkanie będzie ponownie u mnie i już teraz wszystkich chętnych serdecznie zapraszam na "PYFKO przy RAFIE vol.2", termin d.u.

pozdrowionka i szacuneczek

Brunon

http://brunon-reef.com

:kapelusz


" Świadomość piękna podwodnego świata jest dla dziecka pasją całego życia..."

Aktualnie pielęgnowane akwarium 1000 L

Poprzednie akwaria 500 L , 1200 L , 400 L (TOTM 02.2013 )

-----------------------------------

gallery_7726_2489_32720.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Potwierdzam dokonanie rezerwacji w terminie 29.01.2011

Dokonaliśmy rezerwacji w Piwnicach Brovarii dla 25osób / godzina 20.00 (sala na wyłączność)

Menu

Aperitif-powitanie Gości serwowany przez kelnerów do wyboru

3 Szychy x 25 porcji

Każdy z Gości otrzyma serwowane na deskach 3 smaki piwa Brovaria miodowe, pszeniczne i jasne (forma małej degustacji) połączone ze spotkaniem z Piwowarem przy kadziach piwnych

brovaria.png

Przekąski zimne podane na platerach w stole

Śliwki w boczku z dipamix 7 porcje restauracyjne

Pieczarki w chrupiącej panierce z sosem czosnkowym w duecie z frytkami x 5p

Biesiada przy piwie x 5 p

Wykwintne sery pleśniowe z orzechami i winogronem x 5 p

+ciepłe bułeczki i masło wielosmakowe

+sosy i marynaty

Koszt na osobę 34.08 zł brutto.

Brutto 852.00

Netto 749.36

Uprzejmie proszę o zapoznanie się z menu – akceptację lub ewentualne dokonanie zmian do 24.01.11

Płatność po spotkaniu karta/gotówka

Proszę o podanie nazwiska osoby decyzyjnej?

Dodatkowe zamówienia dopisujemy do wspólnego rachunku."

Jak widać sala zarezerwowana. Wstępnie podałem że będzie około 25 osób.

Napiszcie co sądzicie o zaproponowanym menu. Wyszło trochę więcej, ale w tym są również po 3 piwa na osobę (małe bo małe ale zawsze).


250L + SUMP 75L, "Black Python" 120W + 2xHagen GLO 1xATI Blue Plus 24W, Grey Dragon 6000, 2xTunze 6055 z Single Controller 7091 i Y-adapter + Tunze 6025, Deltec AP600, Deltec FR509, dolewka Dr Witt, GHL Profilux Dosing Unit SA 4, RO 75 GPD + DI

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=25772

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok.

1.Saltmen +1

2.apofis

3.Marqo +1

4.Artur

5.syciu

6.hepatus +1

8.Piotr34 +1

9.gibi1984

10.Skiba +1

11.Mawo

12.Amnor

13. + ok 5 osób nie udzielających się na forach

14.darkoski+1

15.thomash666 + 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#317205 thomash666 :

Foto piwa mnie przekonało :waving

Dopiszcie proszę "thomash666 + 1"

dzięki

A właśnie miałem do Ciebie dzwonić z zapytaniem, czemu Was jeszcze nie ma na liście. :waving


250L + SUMP 75L, "Black Python" 120W + 2xHagen GLO 1xATI Blue Plus 24W, Grey Dragon 6000, 2xTunze 6055 z Single Controller 7091 i Y-adapter + Tunze 6025, Deltec AP600, Deltec FR509, dolewka Dr Witt, GHL Profilux Dosing Unit SA 4, RO 75 GPD + DI

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=25772

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no trochę chętnych się nazbierało :waving


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amnor rozumiem , że wszystko będzie już przygotowane . Wchodzimy na salę i piwko podane... Ja mam +1 osobę a co za tym idzie jeden musi być kierowcą , także piwko dla tej osoby niewskazane.


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 24 stycznia musimy podać ostateczną ilość osób oraz zdecydować się na konkretne menu. Tak więc jeśli ktoś nie chce piwa, to teraz jest czas żeby to zgłosić. Jak nie zgłosi, to będzie musiał znaleźć kogoś, kto za niego/nią wypije. Podejrzewam, że to nie będzie za trudne. :waving


250L + SUMP 75L, "Black Python" 120W + 2xHagen GLO 1xATI Blue Plus 24W, Grey Dragon 6000, 2xTunze 6055 z Single Controller 7091 i Y-adapter + Tunze 6025, Deltec AP600, Deltec FR509, dolewka Dr Witt, GHL Profilux Dosing Unit SA 4, RO 75 GPD + DI

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=25772

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to u mnie jedna osoba bez piwka.


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.