Skocz do zawartości
Włodzimierz

Jest tak a będzie tak.

Rekomendowane odpowiedzi

Na ballingu się nie znam ale skoro takie wyniki miałeś to zmienianie na coś innego było by nieporozumieniem.Ciekawe ile tego będzie szło na taką 1000 litową solniczke.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lato zawitam u Ciebie jak bede na dzialke do brata jechal.Bo akurat przez Maszewo przejezdzam.

Mam nadzieje ze będzie juz co oglądnąć.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję już przygotować kalendarz, co by można było się wpraszać na wizyty :) wg. jakiegoś sensownego schematu :waving

akwa mi się prze-bardzo podoba, i naprawdę czekam na pierwsze ruchy z tym nowym :)


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na obecną 400 leję Ballinga kH, Ca, NaCl free po 490 ml. każdego po równo, po 15 l. na miesiąc. Do tego Mg jak mi się przypomni. Myślę, że w nowym pójdzie ~1000 ml. dziennie.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych, tylko prosiłbym o wcześniejsze uzgadnianie ponieważ pracuję na 3 zmiany w ruchu ciągłym i nie zawsze jestem dostępny.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i pokazał :-)

na zywo o wiele atrakcyjniej wyglada


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapie osmoza i pokapie jeszcze z tydzień. Odpieniacz się robi, resztę sprzętu i większość skały już mam. Za tydzień dokupię jeszcze ~20 kg świeżej skały w er.... Kończę hydraulikę.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile dajesz łącznie LR ?


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że kupno szczepek w połowie stycznia aktualne ? tak sie umawialiśmy :)

Projekt budzi podziw ,mnie cały czas przytłacza 240 litrów soli a tu 1000 , rewelacja.


330litrów w obiegu, "OceanLight"4x54W, Red Dragon 5000, 2x Tunze 6055, Deltec AFP600, Deltec FR509 + Filtr DIY dla Pelletek, ARM, Dolewka Aquatrend, Pompy dozujące Doser One, LR 40kg

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=33726

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr_Garden, LR łącznie wyjdzie ~115 kg.

@Gamella, szczepki aktualne. Jak startowałem z 400 l. też byłem przerażny.

Jeszcze 400 l. pod LED 2 x PS BP 160W ustawionymi na 55% 17800K

2553-400led.jpg

Tu z przodu:

2553-400leda.jpg

Zakupiłem moduł BT USB na Alledrogo. Nie miałem najmniejszego problemu z konfiguracją.

Lampę widział z 2 metrów. Czytają kilka wątków o problemach byłem przygotowany na najgorsze.

W nowym akwa kapie osmoza jeszcze:cursin


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmujesz gości ? Bo bym się chętnie wprosił niedługo :clowning


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, zapraszam:waving


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Włodziu [green][/green]:kapelusz

Jak będę jechał to się odezwę :clowning


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30
#311195 Włodzimierz :

Rafał, zapraszam:waving

Włodek

a jak Ci się widzi cała pielgrzymka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przyniesie dary:playing to niech wpada:waving.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo no, Darek przewiezie Ci odpieniacz a ja Ci przytnę sumpa :clowning


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30
#311204 SkoczekPL :

a ja Ci przytnę sumpa :waving

Może lepiej nie, chciałbym jeszcze kiedyś móc zajechać do Płocka

po co od razu palić za sobą wszystkie mosty :clowning

Zobaczę po Nowym Roku jak stoję z wolnym czasem, to moze jeszcze zdążę obejrzeć zbiornik przed przeprowadzką :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpienacz już mam. Made by blue.wave Płock. Na pompie AM OR 3500, wirnik igiełkowy konstrukcji Piotrka zasysa podobno 1500 l./h powietrza:baby. Na zdjęciu pieni jeszcze na osmozie:clowning

2553-odpieniacz1.jpg


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne cacko :clowning


45Litrów :) ciasne ale własne !! start 04.06.2010 - 4.07.2010 przesiadka na Reef Maxa :) 6.02.2011 nowe 150L w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imienniku super ! Życzę ci odniesienia sukcesu , w co nie wątpię . Włodki to fajne chłopaki heheheh .:clowning


Baniak 650 lilr. + 150 litr. sump z DSB i LR ,led 430W, odpieniacz DIY thcskiba , obieg RD 8500 litr. , cyrkulacja 39000 litr. około 100 LR , SPS , LPS .

obecnie : http://nano-reef.pl/topic/31598-cast-away/

Poprzedni baniaczek : http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=224395#224395

http://aqua-reef.pl/topic/1363-mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze jak ja mogłem przegapić ten temat :clapping

Jak tam postępy?

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli do przodu. Miesza się na razie 800 l. solanki na Kencie. Przez te święta nie zadobyłem jeszcze ~20 kg. świeżej skały. Resztę sprzętu już mam. Myślę, że w niedzielę uruchomię cyrkulację przez sump.:clapping


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, i jak postępy. Proszę o zdjęcia malamucika.


 [url="http://www.myreefstats.com"][img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium z dojrzewającą skałą pod 3 x PS BP 160W 67% mocy.

2553-akwarium%201000a.jpg

Sump z odpieniaczem made by blue.wave na pompie AM OR 3500 z wirnikiem DIY zrobionym przez Piotrka.

2553-akwarium%201000b.jpg


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.