Skocz do zawartości
Włodzimierz

Jest tak a będzie tak.

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia proszę. Współczuję utraty dzieciątek. Ale pocieszenie jest takie, że większy zbiornik to większe korale. Nie mogę się doczekać kolejnych przygód z tym akwa.


 [url="http://www.myreefstats.com"][img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#320609 maxico :

Zdjęcia proszę. Współczuję utraty dzieciątek. Ale pocieszenie jest takie, że większy zbiornik to większe korale. Nie mogę się doczekać kolejnych przygód z tym akwa.

maxico oby włodek miał jak najmniej tych przygód, teraz trzeba tylko czasu i cierpliwosci żeby to wszystko porosło.

Ps. witam morszczaka z Marek.... (z pod Wawy)??


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdro. Cieszę się, że w tej mieścinie nie jestem sam.


 [url="http://www.myreefstats.com"][img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodek moze byś pokazał jak zbiornik wyglada, wiem ze po przekładce i małym daniu:mooning nie wsystko jest super ale fotka byłaby mile widziana.

pozdrawiam


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#319602 Włodzimierz :

premiero, a za co ten podziw?:googleye Korale poleciały przez brak wiedzy. Nie zostawia się razem Acropor i innych SPS-ów na noc w pojemniku:nono, bo się pozabijają toksynami. To taka bolesna nauczka:whip na przyszłość i dla potomnych.

Dobrze wiedzieć...


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda po przenosinach:cursin

110 kg. żywej skały i ~18 kg. żywego piasku. Lampy ustawione na 32%. NA środku szkielet Seriatopory caliendrum, na którym ocalało ~3 cm.2 żywej tkanki.

2553-akwa1000_1.jpg

2553-akwa1000_2.jpg

:googleye


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i bardzo ładnie,a reszta odrosnie :googleye

co do lamp 3x 160w BP??? jeśli tak to przy 32%mocy to i tak fajnie swieci


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziu na materacu mozna plywac :googleye


Zbiornik 95x50x50 os 7x17W + actinica Led APF600 ,2x Koralia 3, sump 80L einheim 1250 start 10.2009

akwar1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

syrene mozna wpuscic :-)


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no włodek, masz pole do popisu....akwa ogromne.

jak ci te wszystkie korale porosną... to będzie bajka.

pozdrawiam


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda Seriatioporki, ale u Ciebie 2 miechy i odrośnie nowa :googleye Jak zanam życie to za pół roku z pod SPS-ów nie będzie widać skały hehe, jak warstwa piachu Ci wyszła mniej więcej?


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, warstwa piach tak z 2 cm. będzie. Zależy jak babka usypie i prąd wody przeniesie. W poście wyżej się pomyliłem. Piasku jest 18 kg.:googleye


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obsada rośnie. Wczoraj wieczorem doszły 2 pokolce. Zebrasoma flavences i Z. scopas. Scopasy mam już szt. 2. Jak na razie spokój. Nie walczą.

2553-trzy%20pokolce.jpg

2553-trzy%20pokolce1.jpg

Także wczoraj odwiedziliśmy z rodzinką Roberta K. Robertowi przy okazji, jako, że jest czas cięcia drzewek, przeżedziłem drzewka koralowe:kapelusz Ale akwa nadal ma ładne:clapping. Przy okazji poznałem Darka:waving i przekazałem mu Koniki do konikarium od Krzyśka.

Odwiedziłem także @adamusa_23_as:waving i u niego również była wymiana korali z korzyścią dla obu stron, mam nadzieję:clowning.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodek, jeszcze raz wielkie dzięki... ja jestem mega zadowolony. jak się tam kiedys będę wybierał do ciebie to zorganizuję paczkę i się lepiej przygotuję:clowning


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam, zapraszam, z większą paczką :clowning


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Włodku ładne szkiełko, trzymam kciuki żeby było lepsze od poprzedniego :clowning


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniałe akwa :clowning


108l z panelem+HQI 70w 13000k Aqua medic + Ati Actinic 20 000k 24w +9kg LR+LS Odpieniacz-DIY 1200l/h+jvp-101 3000l/h +obieg-600l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#328957 Włodzimierz :

Zapraszam, zapraszam, z większą paczką :clowning

Ale zapraszasz z większą paczką czy większą paczką??? bo to jest różnica.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, Ty z kontenerem możesz przyjechać:clowning Morszczaków oczywiście:tongues


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodek ty tak nie zapraszaj bo zlot u ciebie zorganizujemy :clowning


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przyjeżdżajcie. Miejsce się znajdzie dla wszystkich:strutin


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia darowizna:D od Adama:waving Amblygobius phalaena chyba? Ale jakaś felerna jest. Wcale nie "sieje" piaskiem:bump1

2553-amblygobius%20phalaena.jpg


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodku daj fotkę całości, jak się rozwija baniaczek? :waving


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.