Skocz do zawartości
sPRYTny

Jakie sporty uprawiają morszczaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Jakie sporty uprawiacie i polecacie innym?

Jak od ponad pół roku grywam w PaitBall i końca malowania nie widać. :googleye

Polecam wszystkim i wstawiam parę fotek z ostatnich gier:

31017912.jpg

18708176.jpg

85195795.jpg

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Panie! Fajny topic :o

1. Chodzenie po górach - jestem w trakcie robienia korony gór polskich :googleye

2. Rowery - kocham! Nie mogę się doczekać wiosny, lubię rower pod każdą postacią, szosa i długie dystanse, krótsze błota itd itp.

3. Survival - żaden zaawansowany poziom, ale przetrwanie w lesie o nożu daje masę satysfakcji :waving

4. Nurkowanie - chyba to się snorkeling nazywa poprawnie, uwielbiam ale ze względu na miejsce zamieszkania nie często mam okazję

5. Tenis - nie znam zasad, nie znam ruchów, ale ganianie po korcie w celu odbicia piłeczki daje maaaasę radości.

6. Wędkowanie - sport bo robię to sportowo, czyli C&R (catch and release), nigdy nie zabiłem ryby, w opinii jestem dziwak haha

Pewnie coś by się jeszcze znalazło, ale generalnie to to :o


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#320265 zho :

Kiedys biegalem, teraz jestem stary :waving

Pan raczy żartować, pan nie gada nonsensów, pan pójdzie już biegać :googleye


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja leżę na kanapie z nogami na ławie z browarem w ręce przy laptopie ( NR ) i wpatrzony równocześnie w baniak i telewizor bo obok siebie prawie stoją.

Kiedyś grywałem w lidze futsalu przez kilka lat,ale jak hala została zamknięta do remontu co już trwa kilka lat to już nie bardzo było wszystkim gdzie grać i tak się to zakończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam psa, nie mam warunkow na psa i nie biegam bo jak juz napisalem stary juz jestem. PRadwa jest taka ze najlepiej to sie biegalo z pieskiem i przy okazji lapalo zarelko dla rybek :waving

Oj byly czasy kiedy oprocz zarcia musialem psa na pleckach do domu przytargac bo mi sie deko umeczyl :googleye)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączę się do fajnego wątku :googleye

10 lat trenowałem piłkę wodną, teraz pozostał tylko rowerek i częste pływanie.

W zaszłym roku po wypadku z racji dużej nadwagi zacząłem biegać i tak dobiegłem do mety półmaratonu :waving

226-gra_03.jpg

226-imgp8545.jpg

226-mtb_krakow_1_3.jpg

226-pict0093.jpg


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc po kolei...

Biegam codziennie i wszystkim polecam - bez względu na wiek, posiadanie psa (ja nie mam), płeć, wagę, czy miejsce zamieszkania - świetna sprawa i oprócz zdrowia daje super power!

Zimą koniecznie narty - im częściej tym lepiej :googleye, niesystematyczne niestety wizyty na siłowni i czasem kosz lub piłka na sali.

Latem windsufring (choć ostatnio rzadziej), pływanie, rower i podobnie jak Gotter wędkowanie sportowe.


250L + SUMP 75L, "Black Python" 120W + 2xHagen GLO 1xATI Blue Plus 24W, Grey Dragon 6000, 2xTunze 6055 z Single Controller 7091 i Y-adapter + Tunze 6025, Deltec AP600, Deltec FR509, dolewka Dr Witt, GHL Profilux Dosing Unit SA 4, RO 75 GPD + DI

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=25772

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja cosik napiszę:

1. Nurkowanie - tu akwarystów nie trzeba przekonywać :o Co prawda ze 4 lata już nie nurkowałem bo i okazji nie było, ale papiery mam.

2. Narciarstwo - jeżdżę od kiedy pamiętam, jakieś 15 lat i dalej mnie nie nudzi, właściwie to cały rok myślę o tym kiedy zacznie się sezon.

3. Ostatnia pasja - bieganie - pewnie sobie pomyślicie eee ale nuda, sam tak całe życie myślałem, ale zacząłem biegać w czerwcu, najpierw małymi kroczkami, powolutku, 1-2km, teraz 10km i w tym roku szykuję się na półmaraton/maraton. Jest ogromna satysfakcja jak przebiegniesz jakiś fajny dystans, namęczysz się, widzisz ile pracy włożyłeś, to jest po prostu poezja. Dla tych, których to nie przekonuje dodam, że przez 4 miesiące straciłem 19kg bez żadnych diet :waving

Pozdrawiam Mateusz

EDIT Dopiero zauważyłem ilu tutaj wytrawnych biegaczy :o KIFLU gratuluję półmaratonu :googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo Amnor, to trzeba się będzie kiedyś zgadać na zasiadkę przez 2 nocki lub coś pod to :googleye:waving:o


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się przyznam, że pomykam od czasu do czasu (a planuję regularnie). Fajnie że tylu biegaczy jest :googleye


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilka siatkowa.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3846-jader.jpg

Co prawda zdjęcie ma już kilka latek, ale dalej uprawiam :googleye


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

a ja lubię góry.

no i wędkarstwo szczególnie z łódki zasiadka na suma,a w naszym jeziorze są sztuki po 1,5m:bump1

@kiflu fajny rower ale i tak wolę mojego gianta:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Pływanie

2. Koszykówka

3. Paintball i nie raz ASG

4. "Rwanie dupeczek" - teraz już raczej nie :googleye

5. Wędkarstwo (spining, mucha, morskie)

i....

6. Moderowanie :waving


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, a mi się przypomniało jedno zdjęcie z gór, chyba autentycznie jedyna fotka na której nie nienawidzę siebie...

img0261zk.jpg


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Strzelectwo - IPSC, Ppn, Kpn, trap, HFT, łucznictwo

2. Tenis ziemny i badminton

3. Żeglarstwo

4. Rowery (XC)

5. Golf, bowling

6. Koszykówka

Ostatnio czynnie tylko rower, Ppn 10m i bowling - na więcej brak czasu :googleye

Tu na jednych z zawodów strzeleckich

4177-miniimg_0013.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafal a gdzie zdjecia? szczegolenie czwartej dyscypliny:D

Ja to rower dzien w dzien. Do pracy,z pracy, weekendy za Londyn, po browarki reszte Tesco dowozi:D

Obowiazkowo przynajmniej raz w roku lasowanie mozgu czyli skok na spadachronie. Polecam kazdemu chociaz raz w zyciu trzeba to zrobic.

Paintabal super, ale potrzebna wiekszej ekipy, ktora czasami ciezko zebrac, siniaki fajne. Kiedys bieganie wyczynowo Unia Tarnow teraz niestety kolana mowi nie. Dyscyplina Inmara uprawiana na porzadku dziennym:)


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uprawiam 2 sporty które bardzo lubię czyli

1 jazda na rowerze a konkretnie ekstremalna jazda Fourcros,Dirt jumping

2 Wędkarstwo również lubię sobie posiedzieć na rybkach

A tu taka lajtowa foteczka


108l z panelem+HQI 70w 13000k Aqua medic + Ati Actinic 20 000k 24w +9kg LR+LS Odpieniacz-DIY 1200l/h+jvp-101 3000l/h +obieg-600l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Widzę że dużo wędkarzy.Może zorganizujemy kiedyś zawody wędkarskie:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dieter25 : Ja powiem tak, z chęcią w grupie połowię, ale wiecie jak jest z pozwoleniami, trzeba by się ugadać na jakieś konkretne wody :waving Ale na zawody zupełnie się nie nadaję, rzucam na drgającą i tyle, może coś się złapie, czerpie przyjemność z siedzenia nad wodą i oczekiwania na branie. Nie interesuje mnie ile ryb wyciągnę :o (tak oto się tłumaczy fajnie człowiek któremu niezbyt udało się złowić coś wielkiego :googleye )


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotterdammung tak właśnie powinno być ze idziemy posiedzieć nad wodę a jak się coś złapie to jest jeszcze większa radocha chociaż w polsce ciężko złapać dobre ryby na łowiskach pzw.


108l z panelem+HQI 70w 13000k Aqua medic + Ati Actinic 20 000k 24w +9kg LR+LS Odpieniacz-DIY 1200l/h+jvp-101 3000l/h +obieg-600l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Polok : To ja wiem czemu tak jest, przez piexxx mięsarstwo, przez to że PZW olewa biznes i jedzie na szczupaka do Skandynawii, bo straż wędkarska ma wszystko w d@#$%^ (nigdy ich na oczy nie widziałem) etc etc etc.

Ale to jakby temat na inną dyskusję :googleye

hm,hm..

a psze pani, a oni tam w innym dziale też przeklinajoooooom


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

szczerze to na ryby jadę a nie po ryby.

Bo nawet ryb nie biorę nigdy do domu a to dlatego że i tak bu ich nikt nie zjadł.A lubię posiedzieć w dobrym towarzystwie z 0,5 bo na suma to minimum (chodzi o grubość żyłki :googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.