Skocz do zawartości
sPRYTny

Jakie sporty uprawiają morszczaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Gotterdammung ziomal jestes, zapraszam do kotliny jeleniogorskiej :clowning Moje Kowary oraz 'gora szybowcowa' - jedne z najpiekniejszych miejsc :) I nie daleko :)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@chodi - bywało się tam, i chodziło się tam :) Ale dzięki za zaproszenie, na bank skorzystam :) Niech tylko pogoda się skrystalizuje, bo teraz w polsce to nie wiadomo co to jest :)

Edytka : zamki to wszystkie w Twojej okolicy złaziłem chyba, "każden jeden", nawet na wieży we Wleniu bylem, potem dowiedziałem się że jest zakaz wstępu a ona sama grozi zawaleniem :clowning


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszę sie pochwalic dziś w klubie miałem przyjemność porozmawiac z ,,Syczem''.


 [url="http://www.myreefstats.com"][img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje temat i pochwale się, dzisiaj poraz pierwszy w życiu zarzuciłem wędke :thumbsup:

Taki połów nie czyni mnie jeszcze wytrawnym wędkarzem, ale podobało się, na pewno będą kolejne wypady :thumbup:

rybaa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wędkowanie jest super uczy cierpliwości :D

ja póki co ze sportów to kinect sport :D


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam squash - niezła zabawa


IMG 20130325 101320


Akwarium: 1000 l + sump 220 l
Oświetlenie: ATI PowerModule 8x80W
Pompa główna: RedDragon 6500
Odpieniacz: BubleKinge 300
Cyrkulacja: TUNZE 4x6105
Filtracja: BP + PO4x4 + Węgiel aktywny
Light Balling Fauna Marine dozownie Grotech III
Sterowanie IKS Aquaristik Computer
140 kg skały żywej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i super tłuszczyk pali :)


Akwarium: 320x70x70+ sump niestety słodkie przymierzam się do morskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O...ale wątek :)

Tenis Panowie Tenis! Jeśli jest tu jakiś kozak w okolicy czekam!!! :smoke:

I naprawde polecam w każdym wieku, wadze, itd... gwarantuje całkowite uzależnienie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym miejscu, już od dawna, siatkówka...ale kto nigdy nie zmieścił się w 3 metrach raczej nie zrozumie :harhar:. Kiedyś długie dystanse na rowerku, obecnie tylko rekreacyjnie do tego siłownia i truchtanie na 10km dla podtrzymania kondycji.


Sprzedam pokrywę aluminiową firmy Luxima http://allegro.pl/show_item.php?item=1793513982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siłownia domowa :) teraz 4 razy w tygodniu :)

Wędkarstwo amatorsko dla odprężenia.

Gra na gitarze to na palce lewej ręki. Prawa jest mniej zaangażowana bo tylko podostają uderzania kostką.


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lato:

Rower

Pływanie

Siatkówka

Zima:

Snowboard

Cały rok:

Tennis

Wspinaczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Jak od ponad pół roku grywam w PaitBall i końca malowania nie widać. :googleye

Myślałem, że jestem tu sam o takim hobby....

Przez 20 lat koszykówka, zimie snowboard, wakacje na desce z żaglem., a teraz speeeed... :)

NLPB_2011-04-16_Warszawa_12.jpg

ps. polecam Texas Hold'em .. uprawiam co środę wieczorem w odpowiednim gronie.


c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o regularne uprawianie sportu ? Bo ja to taka aktywna dusza ;) Wędruje po górach, jak jest możliwość to i powspinam się na skałkach (ostatnio byłem w Podlesicach ;P), od niedawna zimą na parapecie jeżdzę ;) Rower tez wchodzi w rachube ;) Kulkami tez parę razy strzelałem - oj kondycje trzeba miec do biegania ;P Jakbym pomyslal to pewnie znalazlbym cos jeszcze... aaa wieki temu przez poltora czy tam dwa lata trenowalem Taekwon-do ITF u najlepszych w kraju - to byla niezla jazda :) Oboz szkoleniowy Olsztyn do dnia dzisiejszego wspominam - 2 tygodnie - 3x dziennie trening wlacznie z niedziela ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybowce od 1994 roku, od 10 lat przesiadka na parolotnie i motoparolotnie(3 lata)


akwa 200*70*70 giessemann 3*150 HQI 6*80 T5,tunze mulicontroler 2*6100 +JVP+aqel circulator,calk reactor,obieg DELTEC HLP 8070,odpieniacz DELTEC AP702

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka, seria Final Fantasy nad którą potrafię siedzieć całymi wieczorami :) Na więcej nie ma czasu niestety, kiedyś była jeszcze siłownia 2x w tygodniu, no i może teraz będzie weekendowe wędkarstwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh to ja pojadę inaczej:

- od koszykówki mam problem z kręgosłupem szyjnym (trafiłem opadając w żeliwny grzejnik)

- od tenisa mam pokiereszowane nadgarstki (jeden dzięki koledze - podczas debla, drugi sam załatwiłem)

- od roweru i jazdy po parędziesiąt km zaczęły mi się problemy z łękotkami

- od żeglarstwa zawsze kręciło mi się w głowie (jak z kpt. Jack Sparrow rum i inne trunki były wylewane...)

- hokej i łyżwy zakończyły się zerwaniem wiązadeł stawowych, skręceniem stawu, czy co tam jeszcze... nogi w dwóch miejscach (kolano i kostka jednocześnie)

jak widać jakbym (a mam ochotę) zaczął latanie szybowcami niechybnie skończyłoby się to na jakiejś brzozie ;)

pozostawiłem sobie rower i wędkę

Rowerem - męczę rodzinę jeżdżąc po bezdrożach z Oziexplorerem po 20 km dziennie... a na wędkę mam zamiar wyłowić wszelkie pozostałe ryby w jednym z jezior Warmii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Ja przed wyjazdem na wyspy bawiłem się co weekend w ASG i czasami paintball na genialnym i wielopoziomowym poligonie jaki stanowił kompleks "ruin" zamkniętej kopalni.

Terrorysta mógł czaić się wszędzie, a jak ktoś rzucił "flashbanga" z petardy to taki huk niósł się korytarzami, że nowi uciekali myśląc, że to budynek się wali ;)

Dla odmiany rowerek i karate z kumplami. Podstawy walki kataną (potem odpał w kierunku bractw rycerskich).

Teraz na wyspie to jak kolega powyżej, final fantasy, seria total war.

Kobieta biega na bieżni, ja trochę wyciskam żelazo na domowym zestawie.

Nuda, wracać trzeba jak najszybciej :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hoo same pozytywne wariaty :thumbsup:


Akwarium: 320x70x70+ sump niestety słodkie przymierzam się do morskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Matko i córko, ja przy Was cienias zwykły jestem, tylko wędkarstwo i motocyklowy stunt. Na siłownię po pracy zwyczajnie nie mam siły :clowning , cieszy mnie jednak, że motocykle pokochała moja starsza córcia, skacze "kangury" (do 30 cm.i składa się do kolana ) że aż miło. Podziwiam jednak najbardziej ludzi nie mających żadnego hobby a takich też znam .


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam odswierze troche temat. Mi bardziej od skydiving'u podoba sie speedflying, tu krotki filmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za***iście szybko przeglądam Internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,u mnie to sztuki walki,oczywiście nie zawodowo,MMA i trochę Krav Maga,polecam jak ktoś lubi się wyładować i trochę siniaków zaliczyć :ouch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.