Skocz do zawartości
ona

Reefmax by Ona

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dlaczego nie ATI tylko IO?? jestem na etapie zmiany soli z Preis'a na... i właśnie na ATI padło bo ma większe Kh od Preisa... A Ty piszesz znowu że zmieniłaś na IO.. dlaczego..??


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATI jest za "bogata". Mam za dużo gołej skały , prawie same miękkie i to jeszcze szczepki .

ATI ma dodatkowo dla mnie spora wadę, przy kontakcie z woda wydziela spora ilosc ciepla do tego stopnia , ze potrafi "stopic "plastikowa butelkę , oraz drażni mi drogi oddechowe .


Mój Reefmax http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=36509&d=0

Kolekcjonuje Zoa i Acanthastrea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
parzy przy kontakcie z woda do tego stopnia , ze potrafi "stopic "plastikowa butelkę , oraz drażni mi drogi oddechowe .

dziwna sprawa... no ja na Preisie mam Kh na poziomie 5,5-7.0 max ;/ a wsadziłem dla próby trochę SPS'ów. No i chce je utrzymać..


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jak tam walka z glonami udało ci się je zwalczyć ja mam dino od czterech miesięcy i nie chcą ustąpić


ReefMAX ::: 15kg LR, 9kg LS start 01.04.2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj bywało cięzko nawet bardzo , pojawiały sie chwile zwatpienia , bezsilnosci , ale walczyliśmy .Teraz akwarium wyglada tak :thumbsup: (ostatnie wczorajsze zdjęcie).

Mam nadzieje , ze najgorsze chwile juz za nami.

Nie jest to oczywiście szczyt moich marzeń , ale po tych kilku miesiacach bagienka , az miło popatrzec.

Z ciekawości, ta parka błazenków z ostatniego zdjęcia (po dojrzewaniu) to ta sama parka co na zdjęciu pierwszym (sprzed tego etapu)?


Pojemność: Kosteczka soli o pojemności 75 litrów.

Obsada: Amphirion Occelaris x2, Piżamka, Brzydal, Rozgwiazda piaskowa, Krab tricolor x2, Ślimaki Turbo.

Sprzęt: szkło float, Koralia 1200, filtr przelewowy

Kostka soli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.