Jump to content
Wieczny

Sklepy w Krakowie

Recommended Posts

Piotrek z rok już nie ma korali

ave

Daniel

No widzisz Daniel a ja dziś dopiero oblukałem ich stronkę :p

Polecam sklep Jonafish. Niedaleko Wieliczki i Dobczyc. Zaopatruję się tam ostatnio i jestem bardzo zadowolony. Bardzo miła obsuga. Pierwszy raz ciężko tam trafić ale okoliczni mieszkańcy wiedzą czego szukamy.

Po raz kolejny odwiedziłem sklep JonaFish i jestem niesamowicie zadowolony. Super wybór, niskie ceny, wszystkie zwierzaki zdrowiutkie a do tego gratiski. Poza tym super obsługa. Moje zakupy trwały 2 godziny i nie wiem kiedy ten czas zleciał.

Również wróciłem z pełnym boksem od Agnieszki

Rozbudowa firmy na PLUS

Obsługa MEGA PLUS nic tylko wracać na zakupy

Pozdrawiam AGA sklep pierwsza liga !!!!!!!!!

Cześć!

Jestem Kamil.

Założyłem solniczkę 30l. Mieszkam w Stryszawie koło Suchej Beskidzkiej.

Za parę tygodni będę potrzebował parę szczepków. Oddasz coś w dobrej cenie jak wpadne z flaszeczką? ;)

Pozdrawiam!

Jest jeszcze zyrafa, ale ceny mają z kosmosu, , , w akwa marin największy wybór mają, możesz spytać kiedy dostawą i przyjdź zaraz po dostawie, co do miękkich to popytaj ludzi z okolicy, dużo osób ma to coś ci da. . . Ja mam od groma xeni, capneli, brerium i parę sarco, , , jak wpadniesz to ci dam trochę szczepek, pozdro!

tapnięte z telefonu

pozdrawiam

Cześć!

Jestem Kamil.

Założyłem solniczkę 30l. Mieszkam w Stryszawie koło Suchej Beskidzkiej.

Za parę tygodni będę potrzebował parę szczepków. Oddasz coś w dobrej cenie jak wpadne z flaszeczką? ;)

Pozdrawiam!

hej, :) wpaść możesz, ale zobacz w sygnature co aktualnie mam w akwa :)

Pzdr.

Wczoraj natknąłem się na sklep na ul. Widok. Wyszło że jest to sklep jednego z forumowiczów, Sebastka.

Na stanie ma korale, trochę sprzętu i chemii. Polecam zwłaszcza za kontakt i podejście do klienta co wg. mnie jest ważniejsze aniżeli super wypasiony asortyment.

Ja ze swojej strony serdecznie zapraszam :D

Na kawę, na pogaduchy, na zakupy :)

Witam

Sebastian wystawia szczęśliwego faktury lub paragony?

Jak się ma sprawa z gwarancjami na sprzęt, który sprzedajesz?

Chciałbym się dowiedzieć od Ciebie , Twoi klienci z tego co do mnie doszło czują się lekko" olewani " jak im coś padnie na gwarancji.

Nie zawsze CCC😆

Pozdro

Jak to jest z tymi sklepami? Aquareef na Zawiłej a Aquaspecial na Podhalańskiej? Nie ogarniam tematu. A w Aquamarin byłem i fajny sklep. Akwarium mi ciągle dojrzewa, ale jak już będę po, to przybijam do was po jakieś szczepki, jeśli te wpisy są aktualne, zakupy itd. No i czegoś się więcej dowiedzieć i obejrzeć fajne zbiorniki. P

Witam

Sebastian wystawia szczęśliwego faktury lub paragony?

Jak się ma sprawa z gwarancjami na sprzęt, który sprzedajesz?

Chciałbym się dowiedzieć od Ciebie , Twoi klienci z tego co do mnie doszło czują się lekko" olewani " jak im coś padnie na gwarancji.

Nie zawsze CCC😆

Pozdro

Od Sebastiana kupiłem trochę sprzętu (3 odpieniacze, 2 filtry). Jak padła mi pompa, następnego nowa była u mnie.

Powiem szczerze nie miałem nigdy problemów. Co do terminów zawsze ustalaliśmy termin realny, a nie chcę już, to czasy jak działał chałupniczo. Teraz z tego co rozmawiałem, sprzęt ma na bieżąco i można sobie w sklepie pooglądać jak powstaje :)

Jeżeli chodzi o odpieniacze w tym przedziale cenowym to rakieta.

pozdr

Jak będę w Krakowie na pewno odwiedzę.

Jak tam w tej materii? Zmieniło się cosik? Będę tam wkrótce i mam pytanko co warto odwiedzić, przede wszystkim chodzi o korale...