Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

podjechałem do koralomanii bo przynajmniej stałe godziny otwarcia mają i zoasow bardzo dużo aż sie w oczach mieni po 50 zł kupiłem . wybór naprawde duży jesli chodzi o korale , a rybek pare jest podobno dostawa po niedzieli ale bedą sprzedawane po kwarantannie. gratisa dostałem jak dla mnie sklep nr 1 w Łodzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią bym wstawił zdjęcia ale to nic nie da oświetlenie nie odda ich kolorystyki   ale trochę opiszę 

1, ciemno zielone żęski przechodzą w granat przeplatany błękitem pomarańczowe świecące oczko i w środku ciemna kropeczka

2   czerwone żęski przechodzą w brąz i błękit

3 brązowe żęski przechodzą w błękit  i pomarańcz

 żółto zielone żęski  przechodzą w granat  błękit  i pomarańcz

 


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z opisu może być wszystko [emoji14]

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie korale mają jeszcze oprócz zoasów?( chodzi mi o koralomanie )


125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byo duzo miekasów sarco grzyby czerwone niebieskie sinularie, rurówki, sporo spsów montipory , poccilopory akropory. ukwiały duże z lpsów echinopory pavony euphylie, mniejsze korale i duze jest w czym wybierać i ceny dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w Koralomanii. Bardzo dużo zoasów póki co i troszkę miekkich.Z Lpsami gorzej.Spsy jakieś podstawowe ale widać ze to początek.Potencjał i miejsce na dostawienie kolejnych zbiornikow jest.Czysto! Własciciel bardzo miły.Oby wszystko rozwinelo się w dobrym kierunku.W nastepnym tygodniu ma być dostawa ryb.Z tego co się dowiedziałem ma wystartować strona i będzie dolozona wszelkiego rodzaju chemia.A i gratis tez się i dla mnie znalazł ;)


125l cube+81sump|10kgLR+4,5kgLS|ATI Sunpower 6x24w t5|deltec ap600|2x6015|nj2300|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak długo się utrzyma :-) oby jak najdłużej.


Akwarium 120x50x50, ATI 8x54w dimm, Skimmer DIY, Tunze6025, JVP102, JebaoWP25, DSB-Refugium

Poprzedni baniak: http://nano-reef.pl/topic/44325-przesiadka-na-wiekszy-baniak/page__p__428249__hl__%2Bpierwsza+%2Brafa+%2Brumuna__fromsearch__1#entry428249

Pierwszy baniak: http://nano-reef.pl/topic/40486-50l-pierwsza-rafa-rumuna/

f885507dbdc1ce88adc3bf6fd57aba38u787a691.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wiecie może czy gdzieś w Łodzi można kupić Mycosidol ? Bo to Czerwone glutowate g.... zaczyna mi wchodzić na Korale, więc chciałbym się tego chwasta w miarę łagodnie pozbyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi nikt nie ma na półce ani w ofercie.

Najszybsza dostawa to z erybki.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będę miał wyjścia to pojadę do Acropory jutro po ten preparat, bo szkoda mi korali dzisiaj odmulę i podmienię wodę a jutro wrzucę dawkę jak przywiozę, żeby powoli zanikało na fragment montipory talerzowej wlazło to fragment tego Korala już cały biały się zrobił przydusiło go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy co potrzebujesz :) na Lokatorskiej 11 znajdziesz wszystko co potrzeba jeśli chodzi o sprzęt i chemię , oprócz życia jeśli o nie chodzi to zostaje Równa 3 lub Miętowa 27, Przybyszewskiego 40, i Galeria Łódzka no i Marcin na Senatorskiej 21 też w tym temacie działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi oczywiście o zakupy zywego inwentarza sprzet można kupic wysylkowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Boti.

Takich ryb jeszcze u nich nie spotkałem: dwa piękne idole, lineatusy i para mandarynów. Poza tym białobrody, mały hapatus i kilka jeżowców sand dolar.

 

 


500L + sump 100L, obieg Jebao DCS 12000, odpieniacz-Vertex Omega 150, cyrkulacja- 2x Maxspect Gyre350, żywa skała 30 kg, oświetlenie ATI hybrid 6x54W +3x75W Led

Mój zbiornik: http://nano-reef.pl/topic/64326-300l-i-na-razie-musi-wystarczyc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z korali coś wpadło w oko i do trafiło do baniaka? Czy typowo rybna dostawa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej typiwo rybna a tu moja obsada jest już zamknięta więc wróciłem z pustymi rękami.


500L + sump 100L, obieg Jebao DCS 12000, odpieniacz-Vertex Omega 150, cyrkulacja- 2x Maxspect Gyre350, żywa skała 30 kg, oświetlenie ATI hybrid 6x54W +3x75W Led

Mój zbiornik: http://nano-reef.pl/topic/64326-300l-i-na-razie-musi-wystarczyc/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod tym względem obsady rybnej mam zbliżone tendencje. Do czasu delikatnej redukcji raczej nic nowego się nie pojawi.

W zeszłym tygodniu odwiedziłem koralomanie - i coś co mnie bardzo zaskoczyło - w baniakach jest czysto i jasno - niewielki minus za niebieskie oświetlenie LED w przypadku euphylii gdzie muszę zgadywać jaki to będzie miało kolor w bardziej neutralnym oświetleniu... Ceny niektórych korali przytłaczają w porównaniu z wielkością oferowanego odłamu. Jednak po zakupach wróciłem zadowolony z wizyty bo ta "czystość" jest wg mnie miłą odmianą...

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem stronę internetową sklepu koralomania. I lipa, nic z niej nie można się dowiedzieć na temat dostępnych zwierzaków i cen.

Odsyłają do facebooka. Nie lubię i nie używam tego portalu jak zresztą wielu moich kolegów. Czyli nie mogę sprawdzić co mają i ile to kosztuje.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Łodzi nie znalam sklepu któy ma ofertę interenową i jawne ceny. Wszystko osobiście lub telefonicznie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, atgorscy napisał:

Niestety w Łodzi nie znalam sklepu któy ma ofertę interenową i jawne ceny. Wszystko osobiście lub telefonicznie 

Lenistwo, czy brak szacunku dla klientów?


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim podejściu nie dziwię się że ludzie ganiają do W-wy po zakupy albo kupują przez internet.

Nie czepiam się ani nie krytykuję czy atakuję sklepów jeśli to przeczytają to może zrobią coś żeby usprawnić relację sprzedawca-klient.

Nie chodzi mi o sposób czy godziny funkcjonowania sklepów, tylko o to czy warto pojechać bo mają to co chcę kupić i w jakiej cenie.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.