Skocz do zawartości
bestiakol

sklepy w Łodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Na rogu granicznej i przestrzennej Sklep jest super :D .On też nie jest oznakowany że coś z morszczyzną ma związanego to widać po śmieciach tylko :D . czy ktoś wie w jakich godzinach jest otwarty ?? Bo jak byłem teraz w czwartek przed giełdą (z buta :D ) to był zamknięty.


Kompletowanie Nano Reef 30 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aspire.

Zapomnij :harhar:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a są jakieś "sklepy" ? czy punkty z chwilową możliwością zakupu :rofl:

ale cały czas mam nadzieję że ktoś,coś fajnego otworzy


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - sklepy otwarte na telefon mnie też nie interesują.

Zobaczymy czy euro... się rozwinie - sprzedający zapewniał, że otwarty jak w opisie wyżej - a w sobotę sprawdzę czy coś doszło i jak idzie im rozpakowywanie towaru :)


Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Sobotę ponoć miał Błazenki, a dzisiaj jak dzwoniłem to już żadnego nie było czyżby przez 3 dni wszystkie się sprzedały a dzwoniłem bo mojego samca wykopano chyba z domu :) albo sam się wykopał lub przestraszył się czegoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem i błazenki widziałem.

Godziny pracy sklepu są podane i tak działa


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 'propos' jak tam nowy sklep, ktoś był, jakieś wrażenia, foty:)


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fotkach nie pomyślałem jak byłem, wrażenia - obsługa była oki, rybek nie wymieniam - bo nie znam nazw (jeszcze) w każdym razie z 15 błazenków,mandaryny i inne, ślimaki Nassarius sp. ,Strombus sp.i jeszcze jakiś, rozgwiazdy,kilka krabików, jeżowce - 2rodzaje, krewetki - ładne :)

W jednym z akwa też korale i zdaje się duży quadricolor - musicie wybaczyć - dopiero się uczę i nie wszystko znam z nazwy.

Tak z rozmowy - to część towaru jeszcze w pudłach była, w sobotę znowu zajrzę - w zasadzie mogę być co dzień (przejeżdżam obok), ale obawiam się, że mój portfel by tego nie wytrzymał.


Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veni, Vidi - byłem widziałem.

Polecam.

Trzeba rozkręcić koło - jak każdy coś kupi - nawet małego to sklep będzie miał środki na inwestycje .

Pozdrawiam


Borsuk nie żyje !!! :(

4669-2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też była nawet jak jeszcze ściany szare były :D

Pierwsza dostawa jak dla mnie ok. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co on tam tak dokładnie ma z ryb bo na stronie są tylko cztery :) a jutro się tam wybieram z zamiarem dokupienia do Pary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa93

Z ryb oprócz tego co jest na stronie sa jeszcze: Gobiodony Okinawae, mandaryny splendidusy, chyba Chelmon, parka błazenków, iglicznia (czarno-białe paski, nie pamiętam nazwy) i jeszcze jakieś ryby, ale nie pamiętam jakie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Ocellarisów brak , tylko dwa clarkii pływają - Chelmony zarezerwowane, jedna Pictichromis paccagnellae,kilka babek, dwa mandaryny, co więcej to dzwonić i pytać.


Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem byłem oprócz tego są Chrisiptery,Salariasy, Pseudo Chromis,Gobiodony i kilka innych babkowatych :) Ślimaki,Gobiodona oraz Chrisyptere sobie dokupiłem, a jak będzie dostawa to będzie do mnie Marcin dzwonił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec przyszłego Tygodnia na Siewnej ma być nowa dostawa zobaczymy co tam przyjedzie na pewno Ryby oraz Krewetki :)

Dla niezmotoryzowanych którzy korzystają z Komunikacji zbiorowej jak dojechać do sklepów..

Euro Akwarium UL. Siewna ze Zgierza Autobusem nr 6 z Łodzi Również 74,76 i 83 Przystanek Złotno Cyganka

do Rybarium ul Retkińska wjazd od Piaski, Przystanek Retkińska Kusocińskiego 76,80 i 99

Na Graniczną przystanek Graniczna/Przestrzenna linie 68 i 75 możliwość z komunikowania z Pabianicami Tramwaj 41 i Zgierzem 11 i 46

i Do Botii linia 62 Ekonomiczna/Graniczna

Do Marcina Star Fish do Aleksandrowa Linia 78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro śmigam do Łodzi po południu. Gdzie warto podjechac po życie? Siewna, graniczna, botia, rybarium?


Akwarium 120x50x50, ATI 8x54w dimm, Skimmer DIY, Tunze6025, JVP102, JebaoWP25, DSB-Refugium

Poprzedni baniak: http://nano-reef.pl/topic/44325-przesiadka-na-wiekszy-baniak/page__p__428249__hl__%2Bpierwsza+%2Brafa+%2Brumuna__fromsearch__1#entry428249

Pierwszy baniak: http://nano-reef.pl/topic/40486-50l-pierwsza-rafa-rumuna/

f885507dbdc1ce88adc3bf6fd57aba38u787a691.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jutro będę w łodzi gdzie maja najwięcej zycia.Czy star fish w aleksandrowie ma jakies ryby bo na stronie nie ma nic.


Jebao WP40,led 120W,T5 2x24 ,310 litrów + sump 96 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na euroakwarium.pl

Coś tam jeszcze ma.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin chyba już nie prowadzi życia ...


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro śmigam do Łodzi po południu. Gdzie warto podjechac po życie?

Panowie jutro będę w łodzi gdzie maja najwięcej zycia.

Przecież można zadzwonić i zapytać - ba nawet wstępnie zarezerwować :)


Pandora 224 - -zlikwidowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba pewnie że można zadzwonic ale skoro jest sklep stacjonarny to chciałbym jechac w ciemno bez dzwonienia dowiadujac sie na forum po to one tu jest.Wiec ta dygresja o dzwonieniu jest srednia.A rezerwowac co????????

Na stronkach sklepowych po kilka rybek a w opisach forum dosyc obszerne opisy o dostawach.Wiec niby co rezerwować?Bo gdybys ty napisał panowie bede przejazdem w płocku gdzie warto wpasc po ryby to nie napisałbym bym ci dzwon po 7 czy 10 sklepach zoologicznych i sie pytaj tylko dostałbys konkretna odpowiedź że nie ma po co sie zatrzymywac w sprawie kupna zycia morskiego i tego oczekiwałem piszac te pytanie.


Jebao WP40,led 120W,T5 2x24 ,310 litrów + sump 96 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosa o czym Ty piszesz?

s...koro jest sklep stacjonarny to chciałbym jechac w ciemno bez dzwonienia dowiadujac sie na forum po to one tu jest.

Nie chcesz dzwonic to nie dzwon . Jesli chcesz jechac w ciemno to po co zadajesz pytania na forum . Szukasz kogos kto za ciebie pojedzie i sprawdzi ? W piekarni tez sa dostawy a jak pojedziesz po 18 tej to tylko po bułke ale tartą


 435 l 150x55x53 ,DeltecMCE600, Aquasunlight 2x250&2x54 ,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to zadaje pytania na forum bo od tego ono jest a bylo ono skierowane do ludzi ktorzy niedawno odwiedzili te Sklepy i wiedza co w nich jest.piszesz nic nie wnoszac nastepnym postem oczekiwalem odpowiedzi jak powyzej jedz na siewna cos tam jest itp.wystarczylo tyle napisac.


Jebao WP40,led 120W,T5 2x24 ,310 litrów + sump 96 litrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno odwieziłem ten sklep i co z tego? Stan zwierzat był inny juz nastepnego dnia bo oprócz mnie byli tez inni akwarysci . Jedyna osoba która poda Tobie aktualny stan jest własciciel sklepu do którego należałoby zadzwonic a Ty dzwonic nie chcesz .


 435 l 150x55x53 ,DeltecMCE600, Aquasunlight 2x250&2x54 ,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.