Skocz do zawartości
zachu

Tapatalk plugin

czytacz forum na telefonie?  

164 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy kiedykolwiek przegladales to forum na swoim telefonie?



Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki kłopot z TapaTalk. Nie wyświetla mi w ogóle zdjęć, na każdym forum. pojawia się ikonka i tyle, w opcjach wyświetlanie zdjęć włączone. Co to może być?


Akwarium 120x50x50, ATI 8x54w dimm, Skimmer DIY, Tunze6025, JVP102, JebaoWP25, DSB-Refugium

Poprzedni baniak: http://nano-reef.pl/topic/44325-przesiadka-na-wiekszy-baniak/page__p__428249__hl__%2Bpierwsza+%2Brafa+%2Brumuna__fromsearch__1#entry428249

Pierwszy baniak: http://nano-reef.pl/topic/40486-50l-pierwsza-rafa-rumuna/

f885507dbdc1ce88adc3bf6fd57aba38u787a691.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w zarządzanie aplikacjami - Tapatalk - "wyczyść pamięć podręczną"

Edytowane przez messaya (wyświetl historię edycji)

Start luty 2011. Zbiornik: 85x55x50h=233l. Sump -112l. Cyrkulacja: Aquael Reef Circulator 2600, Jebao WP25, JVP 102. Obieg: New Jet 2300. Odpieniacz: H&S110 na Tunze Hydroformer Silence 9420.04. Oświetlenie: TMC V2 Ilumen Air 900 -170W. 15kg live rock. 9kg Nature`s Ocean Bio-Active Live Aragonite Reef Sand. Refugium. Sól: Kordon Coral Sea Complete

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy już działa ? wczoraj wieczór nie działało . . . ?


TOTM ---> http://reefhub.pl/mikolaj-szostak-mixeer-1000l-z-myslenic/

Moje akwarium ---> http://nano-reef.pl/...120#entry664781

Mój kanał Youtube ---> http://www.youtube.com/user/mixeer0700

SPRZEDAM SPRZĘT PO LIKFIDACJI AKWA ---> 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal nie działa :crybaby:


opti 100/40/50, odpieniacz Deltec SC 1455, obiegowa NJ 4500, oświetlenie Blau Lumina 639 T5 6x39W (5 włączone), cyrkulacja Jebao RW-8, sól Preis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez LIPTON :( na andku jaki i na iOS...

szkoda fajnie sie przeglada forum w ten sposob.

dodam iz nic nie pomaga, odinstalowanie APPki , czyszczenie pamieci , zwolnienie pamieci etc etc.


160 litrow OW Cube, T5 , RW 4/ Koralia, DYI Skimmer, NJ2300 na obiegu, Ebtech, glownie SPS , zbiornik oparty na metodzie DSR !!!

"Metoda DSR jako suplementacja mikroelementow " artykul kolegi Jacka (PL wersja)

2538563_logo_wrsdz.png

4d760e1d13df470d8bf412a072665d93u1048a917.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa i tyle. Może kiedyś będzie działać ?


 

Akwarium: 540 L + 100 L sump

Cyrkulacja: 2x Glamorca GP-03

Obieg: Jebao DCP10000

Odpieniacz: Twistman OB-200-EXT

Oświetlenie: 4 x Maxspect Mazarra P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko powinno już grać ;) (przynajmniej u mnie jest już na bieżąco)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie można dodać zdjęcia podczas rozmowy pw?


opti 100/40/50, odpieniacz Deltec SC 1455, obiegowa NJ 4500, oświetlenie Blau Lumina 639 T5 6x39W (5 włączone), cyrkulacja Jebao RW-8, sól Preis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od zmiany silnika forum nie mam powiadomień w TT, czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu? Problem dotyczy wyłącznie forum nano-reef.pl, powiadomienia z pozostałych for internetowych przychodzą bez problemu.


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, wie ktoś jak to naprawić?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


8467921e4b16b110e429bd8977bed4a4u1385a1234.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że administracja forum zupełnie olewa temat. Szkoda. Tapatalk jest obecnie dla mnie jedyną formą korzystania z for internetowych. Niestety powiadomienia o nowych postach w subskrybowanych przeze mnie wątkach jak nie dochodziły tak nie dochodzą. Szczerze mówiąc przestałem przez to śledzić forum. Trzeba będzie chyba poszukać innego miejsca w Internecie. Grupy Facebookowe prężnie działają, to chyba naturalna kolej rzeczy.

Marek.


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Administracja niczego nie "olewa".
Ja sam korzystam z TT praktycznie przez 90% czas spędzonego na forum.
Problem polega na tym że TT jakoś słabo wspiera nasza wersję silnika która jak pewnie sami się już przekonaliście też okazała się niezbyt szczęśliwa. Z tego go Rafał pisał kontaktował się z supportem TT ale jakoś słabo go wsparli w tym temacie i na tą chwilę jest jak jest.
Czekamy aż pojawi się stabilna i sprawdzona wersja silnika i będziemy kombinować.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez pół roku nie dało się niczego zrobić? Jak dla mnie olewa, ale każdy ma swoje standardy.

Marek.


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przez pół roku nie dało się niczego zrobić? Jak dla mnie olewa, ale każdy ma swoje standardy.

Marek.


Ok, napewno wiesz lepiej i masz rację...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez pół roku to można silnik forum zmienić na chociażby darmowy i działający.

 

Ale tak jak mówię, czasy się zmieniają, szkoda, że niektórzy tego nie widzą. Takie działanie forum zniechęca mnie do korzystania, i nie mówię o czerpaniu korzyści, bo to już mam za sobą, a raczej o dzieleniu się wiedzą, którą w dużej mierze posiadłem na forum i uzupełniałem praktyką.

 

Takie zniechęcenie starych i nowe trendy, które hołubią młodzi spowodują, że duża część dyskusji i wiedzy przeniesie się na portale społecznościowe. Już teraz widać spory ruch na grupach akwarystycznych.

 

Możecie coś z tym zrobić, albo zostawić jak jest i czekać na lepsze czasy.

 

Marek.

 

 

 

 


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na + mobilna działa szybciej na - jest bardziej okrojona głównie z powodu braku rangi. Zadając pytanie muszę latać po oknach kto mi odpowiada gdyż nie wiem czy to "żółtodziub" czy ktoś po fachu jeśli nie kojarzę nicku. Będą jakieś zmiany w info przy nicku? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TT jutro wróci do łask i rangi też, dajcie nam 24h na doszlifowanie kosmetyki.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy TT wróciło do łask? :D Bo nadal mam problemy z zalogowaniem.


Aktualnie AquaMedic Yasha. Wkrótce przesiadka na 40x40x30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, dam znać jak wróci


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tapek już działa, ale ...jeśli będzą jakieś błędy to dawajcie znać.

Ogólnie TT ma jakieś problemy z supportem i aktualizacją swojego softu i mają tysiące zgłoszeń o problemach..

Po naszej stronie wszystko jest poprawnie 

także niech MOC będzie z Wami :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, właśnie dostałem powiadomienie o tym wpisie na tt. Bardzo dziękuję [emoji4]

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ooo, muszę sobie podpis zmienić [emoji38]


image.jpg

294l + 170l sump: około 370l w obiegu; Odpieniek na pompie Tunze 9420 by DarekB30 fi 200; obieg NJ 3000; 2x Tunze 6055 + singlecontroler, 240W LED CREE DIY; 31kg LR; 18kg LS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jednak bez tapatalka to nie rabota heh oglądanie normalnych okienek na telefonie to krzywdzenie oczu a na tapatalku miód malina, wszystko pod ręką. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy tylko ja nie widzę nieprzeczytanych na taptaku? Fajnie jakbyście to poprawili...

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.