Skocz do zawartości
Nemesis

[S] NanoReef30+cały sprzęt+życie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Zostałem zmuszony do sprzedaży zbiornika zalanego 5 sierpnia z powodu nagłej przeprowadzki do miejsca, w którym niestety umiejscowienie akwarium będzie niemożliwe. Zdjęcia wszystkiego znajdziecie tutaj.

W skład zestawu wchodzi:

1. Filtr RO - przeleciało przez niego jakieś 30 litrów, gwarancja, wszystkie rurki itd.,

2. Filtr DI - jak wyżej, dodatkowo dorzucam jeszcze pół worka żywicy na wymianę,

3. Kompletny zestaw AquaEl NanoReef30 (biały) - wszystko zadbane i w idealnym stanie, gwarancja,

4. Grzałka elektroniczna AquaEl NeoHeater 25W - gwarancja,

5. Cyrkulator Hydor Koralia Nano 900l/h - gwarancja,

6. Odpieniacz AquaEl PS300 docięty tak by mieścił się w komorze filtra FZN-3

7. Napowietrzacz AquaEl APR150 - dedykowany do odpieniacza, wraz z kostką napowietrzająca AquaMedic (już zamontowaną) oraz dodatkową na zmianę i zaworkiem przeciwzwrotnym Tetra, gwarancja,

8. Dwa programatory czasowe do modułu Decolight Duo Marine,

9. Media filtracyjne i absorbenty - gąbki, 200ml Purigenu, Chemi Pure Elite (mniejsze opakowanie),

10. Akcesoria - areometr AquaMedic, zestaw do czyszczenia zbiornika (odmulacz z pompką ręczna, czyścik do szyb gąbkowy, skrobak do szyb, chwytak),

11. Sól Reef Crystals - ok. półtora kilograma,

12. Żywa skała 6kg - fantastyczny kształt, zakupiona w ReefShop

13. Piasek Bio Active Live Aragonite Natural White - ok. 4,5kg

14. 2x Tectus Fenestratus - spore osobniki,

15. Nassarius sp.

16. Calcinus elegans - jeszcze niewielki ale dobrze spełnia swoje zadanie,

17. Pokarm Hikari Crab Cuisine - otwarty, nieużyty,

18. Mogę jeszcze dorzucić wiadro po soli jakby ktoś potrzebował do transportu

W komplecie oryginalne opakowania od wszystkiego co ma gwarancję oraz od kilki innych rzeczy również. Wszystko jest w idealnym stanie. Sprzedaż najchętniej od zaraz. Sprzedaję to jako komplet (ewentualnie możemy odjąć od tego filtr RO/DI, który jeśli byłbym zmuszony to sprzedałbym oddzielnie ale reszta na pewno razem). Sklepowa cena tego wszystkiego (wszystko było kupowane w przeciągu ostatniego miesiąca więc ceny nie zmieniły) to 1520pln. Jako, że zależy mi na czasie to za CAŁOŚĆ tutaj wymienioną chcę 1350pln. Można się targować, oferty składać na priv. Wszelkie pytania umieszczajcie tutaj by nie powielać ich na priv, odpowiem na każde.

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile chcesz za samo RO+DI ?


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile chcesz za samo RO+DI ?

RO/DI kosztowało mnie 300pln więc mogę odstąpic za 250pln. Jednak wolałbym nie sprzedawać RO/DI przed sprzedażą reszty gdyż wtedy byłby kłopot z ewentualna dolewką/podmianką. Pierwszeństwo mają osoby, które są zainteresowane całością bądź też wszystkim oprócz RO/DI, wtedy dopiero będę mógł pozbyć się RO/DI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK,

Będę śledził wątek


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!

W drodze wyjątku można podzielić wszystko to co wymieniłem na trzy oddzielne zestawy.

1. Życie (punkty 12, 13, 14, 15, 16) - cena sklepowa to 375pln, Cena XXX

2. Sprzęt i akcesoria (punkty 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 17, 18) - cena sklepowa to 845, Cena XXX

3. Filtr RO/DI - cena sklepowa 300, cenaXXX

Jak już wspominałem najbardziej zależy mi na sprzedaniu całości za jednym zamachem i wtedy jestem bardzo otwarty na propozycje cenowe. Jeśli ktoś jest zainteresowany którymś z zestawów to proszę pisać ale zaznaczam, że ewentualny odbiór zestawu drugiego bądź trzeciego może odbyć się dopiero po sprzedaży zestawu pierwszego.

Pozdrawiam.

3. Filtr RO/DI - cena sklepowa 300, oferty na priv - podaj ceny! żeby uniknąć licytacji co jest naruszeniem regulaminu. Inaczej będzie trzeba usunąć ogloszenie.

pozdrawiam

luft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!

W drodze wyjątku można podzielić wszystko to co wymieniłem na trzy oddzielne zestawy.

1. Życie (punkty 12, 13, 14, 15, 16) - cena sklepowa to 375pln, Cena XXX

2. Sprzęt i akcesoria (punkty 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 17, 18) - cena sklepowa to 845, Cena XXX

3. Filtr RO/DI - cena sklepowa 300, cenaXXX

Jak już wspominałem najbardziej zależy mi na sprzedaniu całości za jednym zamachem i wtedy jestem bardzo otwarty na propozycje cenowe. Jeśli ktoś jest zainteresowany którymś z zestawów to proszę pisać ale zaznaczam, że ewentualny odbiór zestawu drugiego bądź trzeciego może odbyć się dopiero po sprzedaży zestawu pierwszego.

Pozdrawiam.

3. Filtr RO/DI - cena sklepowa 300, oferty na priv - podaj ceny! żeby uniknąć licytacji co jest naruszeniem regulaminu. Inaczej będzie trzeba usunąć ogloszenie.

pozdrawiam

luft

Ok jako, że zostałem przymuszony do oszacowania cen...

1. Życie - 320pln

2. Sprzęt i akcesoria - 780pln

3. Filtr RO/DI - 250pln

Oczywiście jeśli ktoś byłby mocno zainteresowany, a chciałby się odrobinkę potargować to jestem otwarty na propozycje.

UWAGA!! Dla osoby, która kupi wszystko na raz spuszczam z ceny sklepowej 1520pln na 1200pln!!

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualne. Można się targować. Naprawdę zależy mi na czasie więc mogę SPORO OPUŚCIĆ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AKTUALNE.

Osoba, która zakupi cały zestaw jedyna i wyjątkowa cena 1000pln. Ponad 1/3 cen sklepowej w dół!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz sprzedawał na części to jestem chętny na RO/DI i Skałę


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż na części otwarta. Dostępne wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta ponownie aktualna. Można kupować konkretne fragmenty zestawu ale oczywiście przy kupnie całości zapewniam jakiś rabat. Preferowany odbiór osobisty (Gdańsk). Kontakt na priv.

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.