Skocz do zawartości
Jimmy

(S) Pudełko przelewowe - Tunze overflow box

Rekomendowane odpowiedzi

popraw link bo nie działa


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popraw link bo nie działa

poprawiony, dzięki za zwrócenie uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile szerokości ma ta część wystająca poza akwarium ? Pytam bo mam około 4 cm od baniaka do ściany i nie wiem czy wejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile szerokości ma ta część wystająca poza akwarium ? Pytam bo mam około 4 cm od baniaka do ściany i nie wiem czy wejdzie

Żeby wcisnąć pudełko potrzebujesz 5,5cm ,ale pudełko będzie bardziej przesunięte w głąb zbiornika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastosowanie drugiej rurki U (tunze U pipe 1001.74) zwiększa wydajność do 1500 l/h według producenta.

1200 l/h trochę krótko :(

Sorka za offtopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do przelewu mam również pompę eheima 1250 - nówka w orginalnym kartonie, paragon - ale chyba już bez gwarancji, za długo leżała w szafce :D

Blau 3000 jest tylko 20 zł droższy ;) no ale to tunze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blau 3000 jest tylko 20 zł droższy ;) no ale to tunze

Tak ale Blau przy Tunze wygląda jak zbiornik podstawowy :thumbup: Wszystko zależy od tego do jakiego akwa to ktoś potrzebuje. Ja mam akwa 240 l. standardowy format Juwela (40 cm glębokości) i też chciałem Blaua bo tańszy. Ale jak zobaczyłem w sklepie jak jest to ogromne (w sensie rozmiaru) urządzenie to szybko zakupiłem Tunze (mimo że rzeczywiście wydajność ma trochę słabą, no ale to wiąże się poniekąd z rozmiarami). Przelew Blaua zająłby cały bok mojego akwa i na dodatek musiałbym zrezygnować lub mocno pociąć górną obudowę. A tak to Tunze zmieściło się ze swoją niewielką szerokością dokładnie na tylnej ściance w przerwie między ścianą akwa a wzdłużną listwą wzmacniającą. Jest estetycznie i działa a to właśnie były dla mnie priorytety. :welcome:


Panelowe 148 l. (82/47/47 - 15cm panel boczny). Miniflotor AM, Tunze 6025 w obieg, Koralia 4 cyrkulacja. 6x 24W T5 ATI w obudowie DIY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blau 3000

# Dane techniczne: Wysokość: 200 mm

# Podstawa: 200 x 160 mm

# Przepływ maksymalny: 3000 l/h

# Rura spływowa: 32mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale Blau przy Tunze wygląda jak zbiornik podstawowy :thumbup: Wszystko zależy od tego do jakiego akwa to ktoś potrzebuje. Ja mam akwa 240 l. standardowy format Juwela (40 cm glębokości) i też chciałem Blaua bo tańszy. Ale jak zobaczyłem w sklepie jak jest to ogromne (w sensie rozmiaru) urządzenie to szybko zakupiłem Tunze (mimo że rzeczywiście wydajność ma trochę słabą, no ale to wiąże się poniekąd z rozmiarami). Przelew Blaua zająłby cały bok mojego akwa i na dodatek musiałbym zrezygnować lub mocno pociąć górną obudowę. A tak to Tunze zmieściło się ze swoją niewielką szerokością dokładnie na tylnej ściance w przerwie między ścianą akwa a wzdłużną listwą wzmacniającą. Jest estetycznie i działa a to właśnie były dla mnie priorytety. :welcome:

Dokładnie, wszystko zależy do jakiego zbiornika ma być przelew. Blau jest kolosem przy Tunze, wiem bo miałem oba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rezerwacja odwołana - aktualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.