Skocz do zawartości
AquaManiac

Habemus prezydentam!

Rekomendowane odpowiedzi

Szymon, pani Kwaśniewska ma bardzo dużo na sumieniu, może kradzieży w sensie dosłownej nie, ale jej firma z branży developersko - nieruchomościowej działa delikatnie mówiąc ponad prawem, a i jej fundacja nie jest czysta tak do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wybory to prawdziwa porazka - już myślałem że w końcu Polacy poszli po rozum do głowy i coś z tego kraju będzie, a tu znowu batem po plecach dostałem.

Bo (nie obrażając nikogo) trzeba być jełopem żeby najpierw być za Tuskiem a potem posłuchać kilku pustych obietnic i obejrzeć parę ciosów poniżej pasa w wykonaniu Kaczyńskiego i zmienić zdanie tuż przed wyborami (podobno aż 8% głosujących na Tuska w I turze w II zagłosowało na Kaczyńskiego).

Bo niestety tak ten świat jest zbudowany że jak ktoś jest otwarty, szczery i uczciwy, mówi prawdę że reformy będą ciężkie ale najpierw musi być gorzej żeby było potem lepiej to nie ma szans na wygraną.

A jak ktoś inny uprawia populizm mówiąc ludziom to co chcą usłyszeć, rzuca na prawo i lewo puste obietnice których nie jest w stanie spełnić oraz dla pozyskania głosów sprzymierza się z ludzmi których uważa za niebezpiecznych (tak kaczyński mówił o Samoobronie i Rydzyku a jednak się z nimi skumał) to ludzie wybierają właśnie tą fałszywą osobę.

Aj ja głupi myślałem że jednak może być inaczej.

No cóż demokracja to jest właśnie władza ludu - lud wybrał. Widać że bez poparcia wsi i kleru nie da się wygrać wyborów. Statystycznie rzecz biorąc (i tu nikogo nie obrażam) Tusk jest prezydentem ludzi młodych, o wykształceniu wyższym i ludzi przedsiębiorczych, z dużych miast (poparcie ok 70% Tusk/30% Kaczyński), Kaczyński natomiast ludzi starszych z wykształceniem podstawowym z małych miast i wiosek (procentowe proporcje dokładnie odwrotne)

Jedyne co mnie trzyma przy nadzieji jeszcze to to że PIS nie jest w stanie rządzić sam i potrzebuje PO, poza tym są to partie z tego samego nurtu więc muszą się dogadać. No i na koniec NAPRAWDĘ mam taką nadzieję że te pierdoły które opowiadał Kaczyński podczas kampanii były tylko i wyłącznie na pokaz i że czyny jego będą już umiarkowane i rozsądne.

Szkoda że swoim piep...niem podczas kampanii przykleił sobie i nam, Polakom łatkę ludzi eurosceptycznych, o nastrojach nacjonalistycznych i próbujących stworzyć jakiś nierealny socjalistyczno-kapitalistyczny ustrój.

P.S. Zgadzam się z tym co ktoś tu napisał: Tusk przegrał przez ludzi młodych którzy go w większości popierali a jednak do wyborów nie poszli - wstyd. I jak ktoś nie był u wyborów to niech potem nie gada że źle się dzieje w naszym kraju.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslenie "mlodziezy "typu "ee... nie ide na wybory, jeden glos w te czy wewte i tak nic nie zmieni" sie zemscilo

EDIT

Michal Ciechorski :

w gdansku kaczka mial najwieksze poparcie (...) w domach opieki spolecznej...

... i Domach Spokojnej Starosci

Ojciec rabbi_koe.gif Dyrektor dziala rtfm_koe.gif. Moherowe Berety wykonaly swoja misje celujaco notworthy_koe.gif

EDIT2

pffff ... wlasnie czytam sobie wtorkowe wydania roznych polskich gazet i co widza moje piekne oczy ???

"Lech Kaczyński (56 l.) już szykuje się do objęcia rządów. Dzień po wyborach służbowe volvo z urzędu miasta zamienił na eleganckie BMW."

Najwazniejsze to od razu pozalatwiac nie cierpiace zwloki sprawy :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Tusk ma ...97% poparcia we wszystkich zakłądach karnych :) :) :)

Nic dziwnego że nie lubią Kaczyńskiego skoro chce kare śmierci przywrócić :)

Tak samo ma większe poparcie wśród bezrobotnych - czyżby mieli dosyć pustych obietnic i zaufali rozsądnie mówiącej osobie zamiast wybrać kogoś kto sypie pustymi obietnicami? Najwyraźniej. Szkoda że reszta, pracującego narodu tak nie pomyślałe.

Ale co tam - mamy kogo wybraliśmy.

A co do zdjęcia Yody Kwaśniewskiej :D - nie ma się z czego śmiać. Akurat w Polsce prezydent ma być osobą która reprezentuje kraj na arenie miedzynarodowej a nie osobą która rządzi i dlatego powinna to być osoba otwarta na świat i mająca miłą aparycję (prezydentowa także). Rządzić ma premier i rząd i on może sobie być nawet jak quasimodo.

Dlatego uważam że Kwach i Jola idealnie spełniali swoją rolę przez te 2 kadencje i mimo że byłem skrajnie daleki od ich przekonań politycznych to głosowałem na Kwacha.

Prezydent ma wyglądać i nas reprezentować, a teraz co? Przykurcz i Yoda (z całym szacunkiem dla intelektu Kaczyńskiego, ale za prezencje pary prezydenckiej daje 2 na 10)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh - niezła ta stronka ze statystykami wyborów:

i m bardziej na wschód i południe tym wieksze poparcie dla Kaczynskiego, zachód i północ zdecydowana przewaga Tuska.

Moje Świnoujście stanęło na wysokości zadania.

Widać że Kaczyński wygrał tylko i wyłącznie dzięki wśi (i oczywiście kampanii kleru).

Warszawa jak widać zna rządy Kaczyńskiego i go nie chciała.

Niezłą stronka - pooglądajcie sobie statystyczki, super wykonanie.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Akurat w Polsce prezydent ma być osobą która reprezentuje kraj na arenie miedzynarodowej a nie osobą która rządzi i dlatego powinna to być osoba otwarta na świat i mająca miłą aparycję".

Remik przeciez prezydent w Polsce ma calkiem realna wladze w postaci prawa veta! Nie powiesz chyba ze Kwasny nie mial zadnego wplywu na polityke w Polsce? :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie że prezydent nie ma wpływu na politykę w Polsce - bo to jest jasne że ma. Jednak nie posiada poza prawem veta praktycznie żadnych atrybutów władzy (jest kilka mniej znaczących).

Także przy naszym ustroju prezydent ma reprezentować Polskę i Polaków. W stanach jest zupełnie inny ustruj i tam prezydent ma władze, a u nas tak trochę jak Miss Polonia :) (no z prawem veta)..

A jak ma nas Kaczyński reprezentować? Jak on Rosji nie lubi, Niemiec nie lubi, USA lubi trochę, no i wygląd ma delikatnie mówiąc ...hobbici :)

Oj nadchodzą trudnijsze czasy w polityce międzynarodowej - miejmy nadzieje że tylko tak głupio gadał


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i 1# dama... KLASA,

jednak pomylilem sie co do Yody wiem gdzie wczesniej widzaialem pania Marie...

W polskim filmie (na podstawie ksiazki Kornela Makuszynskiego) Przyjaciel wesolego diabla, PISZCZALKA go wolali, paskudztwo zadkie, za cholere nie moge znalezc nigdzie fotki, mam nadzieje, ze co niektorzy kojarza, taki gosc z duzym widelcem, jak ktos znajdzie fotke niech podesle na priva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera - masz rację. Taki z pokrzywionym widelcem co chodził i mówił "Ja kudłaty durnowaty reperuje stare graty" :) :) :)

Ale trafiłeś hahaha

Sprawdziłem - jednak to nie ona grała, na filmweb znalazłem obsade i to niejaki Piotr Dziamarski. Chyba że to jej... pseudonim artystyczny :):D:)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spotkali się na planie z kaczyńskim czy coś :)

A pamięta ktoś o co chodziło w tym filmie? Straszny jakiś hardcore. Jeśli dobrze pamiętam to była tam nasza 1# lady + jakiś chłopak na wózku inwalidzkim, przyszłość przeplatała się z przeszłością i coś takiego. Nie widziałem tego filmu dłuuuugo już ale nie wydaje mi się żeby fabuła była skrojona na miarę dzieci. No chyba żeby je postraszyć.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHA - przestań już bo nie wytrzymam :) :) :D :D


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...na szczęście w tych czasach operacje plastyczne czynią cuda :D Jeszce się babka wyrobi-zobaczycie. Pojedzie niby na wczasy i wróci z nowym ładniejszym-wszystkim, ubierze się u Zienia czy innego i nawet Dankę pobije kreacjami :D W końcu będzie ją na to stać...


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alex bylo by dobrze, to mily gest z twojej strony

F. reprezentacyjnego napewno by zabraklo a i dziura w budgecie znacznie by sie powiekszyla

a swoja droga to nie sadzilem, ze poznaniaki to takie "liberal" chlopaki:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.