Skocz do zawartości
AquaManiac

Habemus prezydentam!

Rekomendowane odpowiedzi

Startowali w wyborach Kaczor i Donald, dziwne ze sie jeszcze z nas na swiecie nie smieja...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AquaManiac :

A Gerda jabkym mogl i wiedzial ze nic mnie za to nie spotka to bym osobiscie utopil

ustaw sie grzecznie w kolejce :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W II turze nie glosowalem ale jest mozliwosc glosowania w konsulacie, nie znam szczegolow, zwykle jak sa jakies wazne wybory to jestem w Polsce (ogolnie czesto bywam, rodzice mieszkaja zaraz przy granicy z Niemcami) a teraz nie kombinowalem bo i tak wiadomo bylo ze wygra Kaczor :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotr Jan Rogalski :

A dla mnie Kaczynski to porazka.

To nie to zebym kochal Tuska, ale socjalizm juz przerabialismy - wiadomo z jakim skutkiem.

Facet naobiecywal, a plebs, parafianie i nieuki mu uwierzyli.

A zeby Panstwo moglo komus dac, to musi komus innemu zabrac i to duzo wiecej, bo po drodze kilku urzednikow trzeba nakarmic.

A zabiora tym ktorzy cos maja, bo tym co nie maja nawet na gupika nie zabiora, bo im nie ma co zabrac.

W pełni się zgadzam. Wstyd mi żyć w kraju, w którym o wyborze prezydenta decydują w większości wieśniacy (nie mylić z ludźmi mieszkającymi na wsi) i rodzina radia maryja...


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Piotrem, ale nie zgadzam się z Tobą Ewo. O wyborze prezydenta zadecydowali niestety nie wieśniacy i rodzina radio maryja lecz MŁODZI LUDZIE którzy popierali Tuska ale nie poszli do wyborów. To smutne, że młodzież nie korzysta z podstawowego prawa obywatela, a potem wstydzi się mieszkać w kraju rządzonym przez... ach szkoda gadać. Ja nie wyjadę, za dużo mnie wiąże z tym krajem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co martwic teraz chociaz bedzie w kraju wesolo.

Do takiej Kwasniewskiej sie nikt nie doczepi bo po co ?

Ale Kaczynska to dopiero bedzie jazda !!

....ona mnie podnieca :)

85e36e832b48b94eb539fc7e654fb388,5,1.jpg


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Kwasniewska byla taka ladna... takie miala piekne sukienki... a tak ladnie na okladce "Pani Domu" wygladala... A to ze przekrety na lewo i prawo to juz mniej wazne prawda? Kaczynska przynajmniej jasno powiedziala na poczatku ze zadnej lewej fundacji zakladac nie bedzie.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porażka

pierwsze słowa Kaczyńskiego dotyczyły "rozliczeń"

już straszy...

zobaczymy co to polskość

bedziemy mieli majestatycznego kaczora z patetycznymi gestami

homoseksualiści i prostytutki za karę siłą do kościoła będą zaganiani bo jak nie to prewencja przez kastrację

a w ważnych sprawach popatrzymy sobie tylko na grożne miny, oświadczenia, i takie tam

korupcji nic nie poradzi bo jest tylko prezydentem, czyli powinnien reprezentować nas poza Polską

a mnie szlag trafia bo przez tych "polityków" tylko kasę trace

aż uwieżyc nie mogę

i zgadzam się z Ewą - uciekać!


110x60x50,sump 70l,50 kgLR, LED 2x90W, Fiji Purple 39W, ATI Actinic Blue 39W, Deltec APF600, cyrkulacja 16000l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uciekać nie będę, przeżyłem Elektryka, 2 razy Kwasule to i Kaczke przeżyję. Najgorsze jest to że najbliższe 8 lat stracone, ten sejm i następny opanowany też przez czerwonych tylko że bezbożnych (SLD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz Niemcy sie smieja, ze wygrala socjalistyczno-narodowo-populistyczna opcja. W telewizji bedzie rzadzic komisja sledcza, policja bedzie jeszcze batdziej naduzyac praw, rozliczanie rozliczanie rozliczanie - ale kogo, i w sumie po co? Jezeli to ma byc program to super. A jezeli chodzi o pierwsza dame, to Kaczynska nie dorasta Kwasniewskiej do piet, a to, ze komisji nie zalozy powiedziala ostentacyjnie, podkreslajac odwrotny kierunek, nie razem z "czerwonymi komuchami i aferzystami". Paranoja.


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kategorii czarnego dowcipu: jedyna nadzieja w ptasiej grypie... :)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ chinka "homoseksualiści i prostytutki za karę siłą do kościoła będą zaganiani bo jak nie to prewencja przez kastrację" - chyba w to sama nie wierzysz? :)

@Szymon "Juz Niemcy sie smieja, ze wygrala socjalistyczno-narodowo-populistyczna opcja" - dokladnie taka sama opcja rzadzila w Niemczech przez ostatnie 2 kadencje, to dopiero byli bandyci.

"A jezeli chodzi o pierwsza dame, to Kaczynska nie dorasta Kwasniewskiej do piet" - tez masz racje, takich przekretow nie jest w stanie zrobic.

Co ludzie widza w tej Kwasniewskiej ja nie rozumiem. To ze ktos na swoje lata niezle wyglada im wystarczy, ze kradnie i robi przekrety to niewazne prawda? Wazne jak cos wyglada a nie jak cos dziala?

EOT, czasami mam wrazenie ze wiekszosc zaluje ze nie mozna bylo glosowac na zlodzieji Kwasniewskich... :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Juz Niemcy sie smieja, ze wygrala socjalistyczno-narodowo-populistyczna opcja. W telewizji bedzie rzadzic komisja sledcza, policja bedzie jeszcze batdziej naduzyac praw, rozliczanie rozliczanie rozliczanie - ale kogo, i w sumie po co? "

Nie no masz racje jak ukradli to ich po co rozliczać.

Niestety większość z was myśli taj jak Telewizja karze.

Komisje są złe bo tak w TV powiedzieli, ale to że się dowiedzieliśmy że jeden z drugim rozkradali Polskę nie... to mało istotne w TV powiedzieli że komisje są złe to ma tak zostać. I tak dalej.... powiedzieli że Kaczyński to taki i owaki i jak papużki wszyscy dokoła peplają papkę z tv. Prawda jest taka że wszyscy którzy nie są zadowoleni z Kaczyńskiego jako prezydenta mają powód albo coś przeskrobali albo SLD i układom zawdzięczają posadę i Ci ludzie głosowali na Tuska (między innymi SLD) w strachu o swoje stołki w urzędach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie wypraszam głosowałem na Tuska i SIE NIE BOJĘ. Nikomu nic nie ukradłem, płacę podatki i nie pracuję jako urzędnik, a wkurza mnie to że znowu stracimy czas i że ludzie wybrali opcję populistyczno socjalistyczną. Zamiast się rozwijać wspomóc gospodarkę to wybieramy babranie się w przeszłości zbudujemy jeszcze większy aparat władzy i będziemy oglądać ich poczynania przez najbliższe 4-5 lat ...jak sie kłócą

Podrawiam, ja wysiadam z tego pociągu nawet w biegu... co tam może przeżyję.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moja opinia - nie wprowadzać polityki na to forum!

Jest tego syfu wystarczająco dużo wszędzie.

Pozdrawiam!


być może powracam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja ale jak juz jest dzial off-topic to temat tam pasuje. Nie gadamy przeciez o polityce codziennie ale wybory prezydenckie to w sumie jakby nie bylo wazne wydarzenie. Ale masz racje Eliot, jeszcze sie tu poklocimy wszyscy chociaz klotnie na forum to tez nie nowosc :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ludzie widza w tej Kwasniewskiej ja nie rozumiem. To ze ktos na swoje lata niezle wyglada im wystarczy, ze kradnie i robi przekrety to niewazne prawda? Wazne jak cos wyglada a nie jak cos dziala?

Jezeli myle sie, to mnie wyprowadz z bledu, ale co Kwasniewscy i komu ukradli?? Jest jakas wiazaca decyzja w tej sprawie? Rywin namacil i dostal dwa lata, a Kwasniewska nawet Wasserman przepraszal, fakt ze niedawno, ale jezeli ON sie zdobyl na takie zachowanie, to kobieta jest czysta i tyle.


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.