Skocz do zawartości
luft

Pogoda służy morszczyźnie

Ankieta na życzenie klubowiczów  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy bierzesz udzia? w ankietach na NR?



Rekomendowane odpowiedzi

MojeSumienie za ciekawie to ten Twój samochód nie wygląda ale dobrze że Wam się nic nie stało.

Co do gówniarzy to takie mamy czasy i jak coś się nie zmieni w naszym kraju to będzie jeszcze gorzej.

Ostatnio wybili mi przednią i boczną szybę choć w samochodzie miałem wszystko pochowane,cb radio i panel od radia były w schowku także nie wiem czego szukali.Widziałem tylko jak jakiś gościu w kapturze uciekał i tyle śladu po nim zostało.

Sorry za offtopa ale tak mi się zebrało jak Darek napisał o tych gówniarzach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relacje z wczorajszego gradobicia na śląsku LINK


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby było śmiesznie...

tydzień temu gradobicie... w sobotę ulewa z gradem...

brodziłem po kolana w wodzie w firmie :(

wszystko zalane... komputery, materiały do druku.... meble do wywalenia :( wydrukowane tapety dla klientów - wsio pod wodą...

ciekawy jestem ile jeszcze jestem w stanie znieść...


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobota Bytom grad wielkosci jaj golebi

Niedziela Sandomierz w deszczu i Chmurze komarow

Krakow 3.40 noc obudzilo wycie deszczu tak intensywnego ze widac swiata nie bylo

Dzis czas na podmiane wody w baniaku


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Sobota - 3 razy złapał mnie grad. Pierwszy raz Kamionka,wszystkie miejsca pod mostami zajęte,przez las koło Starganca przejechalam 10 na godzinę z dusza na ramieniu,ale dalej się nie dało,bo widoczność zero. Udało mi się przylepic do ściany domu i jakoś przeczekalam,drugi raz Chorzów,ale jechalam dalej.Trzeci raz znów ulewny deszcz z gradem -Kamionka,widoczność 3 m, zjechalam na stacje pod dach.Moje auto po tegorocznych gradobiciach coraz bardziej mi się podoba .;) Jeszcze uszkodzilam blotnik ,bo jak parkowalam nic już nie widziałaml,a parę dni wcześniej babka walneła mi w moje auto wyjeżdżając z parkingu. Wytłumaczyła się, że jak tu przed chwilą parkowala to nic za nią nie stało. :)Nic już nie naprawiam.Ja to p........ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie z okręgu mikołowskiego i tyskiego...

już slużby miejskie jeżdzą i ostrzegają - silne nawałnice i gradobicie dzisiaj po południu i wieczorem...prawdopodobieństwo gradobicia 80%

auta do garażu...


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co wspolczuje wszystkim poszkodowanym, bo to niby ubezpieczenie, ale ile trzeba sie nalazic, naczekac, uzerazć z ludzmi, a i tak najczesciej czlowiek jest stratny, bo do tego przestoj we firmie jak pisze MojeSumienie... Wiem ze to nic nie da ale wspolczuje... Ja mam sklep na terenie ktory byl zalany w 97 i mialem wtedy po sufit wody.. wiem jak to sie patrzyna pewne rzeczy jak, sie doswiadczy juz czegos takiego.. a tak pozatym.... torchu pozytywniej...

uwielbiam burze, gdy siedze na balkonie wciagam to boskie powietrze... slysze pioruny, ulewe i wichure.. wtedy lubie spac nawet przy otwartym balkonie. A widok kobiecego ciala w swietle blyskawic.. Panowie.. bezcenne;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Enia

Bob,a widok męskiego ciała w świetle błyskawic mmmmmm. ;) grrrrroźnie. ;) :)No to przy naszej zmianie klimatu będziemy mieli dużo okazji do wzajemnego podziwiania się. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oberwanie chmury w Krakowie


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy tam martwicie się o dobra materialne a jak w taki grad ostatnio musiałem biec :)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To slalomem chyba;-) ide na bro chyba wypije wiecej zeby gradem nie dostac;-)

no a jak inaczej się nie dało :)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko 1 rzecz, Bytom, Katowice, Mikłów Tychy wszystko wokoło Zabrza oberwało a tu dopiero dziś widać deszcz pierwszy raz od 2-3 tygodni

Ale za to 3 tyg temu sąsiad miał Klon w masce auta

Edytowane przez golob1210 (wyświetl historię edycji)

2ef676195c8b05cd1669c2e6d8531c1fu977a854.png

Reefmax - T5 2x15k Sylvania Marinestar + 1x Giesemann Actynic+ + 40w LED Royal blue,

Odpieniacz Hydor slimskim nano 135.35,

Jebao RW4 + JVP 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.