Skocz do zawartości
pomidor1

Sklepy WROCŁAW

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam od nich full opti 90x40x50 za 440zł bdb wykonanie ale na wysokości ok 4 cm od dna na szybie jest delikatna ryska i ma ze 20cm. Musiałem obrócić akwarium i jest ok. Pewnie to tylko przypadek ale nie zbyt miły. Jak bym reklamował to by wymienili . Ale rysę zobaczyłem dopiero po zalaniu akwarium. Ogólnie akwarium jest starannie wykonane bez bubli typu- pęcherzyki powietrza w sylikonie jak to nieraz bywa. Ja jestem zadowolony. A czas oczekiwania to jakiś tydzień max 1,5.

Edytowane przez pepitopl86 (wyświetl historię edycji)

66409a6dbe3ce517c414d1e11d4f41d7u646a577.png

MG 7927 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede dzisiaj przejeżdżał kolo bielan i czy na bielanach jest jakis sklep godny odwiedzenia??

Nie ma w okolicy żadnego sklepu.Jedź jak coś do Belio albo Trzmiela.Belio jest przed dostawą.Byłem u nich w zeszłym tygodniu.Zresztą w Trzmielu też mają dostawę chyba w tym tygodniu.

Edytowane przez Mario94 (wyświetl historię edycji)

Akwarium 120L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ,byłem w sobote w trzmielu ,ryby żółtki po 180zł,no tak z 10 szt mają na stanie ,jakiś borsuk pływał,skała jest ,ale ??????? nie będe komentował ,jakieś szczepki zoa ,ukwiał i pare korali ,co do chemi prawie wszystko z kenta ,odpieniacze ,ale wysoka półka jak dla mnie ,pozdrawiam


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma go już? Jakiś czas temu widziałem na Allegro, że regały do morszczyzny miał wystawione... szkoda.


4860_6981.png

Jelenia Bay - zlikwidowane 08.02.2013

Jelenia Bay vol.2

90x50x45 OW

Sump 65x32x37 80L

Odpieniacz Reef Octopus 1000int

Cyrkulacja: Tunze 6025+Tunze 6015 oraz Tuzne Nano Wavebox

światło: Lampa LED CREE DIY 72W (CW/RB) + 2x39W T5 LED 196W

Obieg: Tunze Silence 1073.020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam szczescie... :( od wrzesnia czyli od cczasu gdy poznalem ten sklep na targach zoologicznych sie do niego wybieralem a teraz to nieosiagne tego celu :/ szkoda...

bombsheep mobilnie ;)


5815_5899.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep zlikwidowany. Jednak właściciel startuje od września w nowym lokum, z tego co wiem będzie to sklep nastawiony głównie na morszczyznę.

Edytowane przez Arturs (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep zlikwidowany. Jednak właściciel startuje od września w nowym lokum, z tego co wiem będzie to sklep nastawiony głównie na morszczyznę.

@Artus, masz wiedze gdzie ten sklep sie bedzie miescil ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Carrefour - przy factory Kakadu próbowało z morszczyzną - teraz mają wyprzedaż: 2 błazenki.

A tak na serio polecam zdecydowanie Trzmiela (Rogowska Wrocław / obok Redeco). Trzeba trafić na dostawę.

W arkadach nigdy nic nie ma.


Zbiornik 350 l, Oświetlenie 2 x HQI 150 W + ARC 30 W + Power Glo 30 W (T8). Koralia IV (2 szt), odpieniacz Aquamedic Turboflotor I 400. Brak możliwości zainstalowania sumpa. Filtr kubełkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi czy wiesz po ile te blazny?

bombsheep pozdrawia mobilnie ;)


5815_5899.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś ok 60 PLN, ale tam chyba można negocjować, bo z tego co widzę, chcą się pozbyć resztek, które zostały. Ja wyrwałem krewetkę za 25 zł :)


Zbiornik 350 l, Oświetlenie 2 x HQI 150 W + ARC 30 W + Power Glo 30 W (T8). Koralia IV (2 szt), odpieniacz Aquamedic Turboflotor I 400. Brak możliwości zainstalowania sumpa. Filtr kubełkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale proponuję pojechać do nich przy okazji, albo wcześniej zadzwonić i zapytać, czy jeszcze mają, żeby nie zrobić sobie wycieczki.


Zbiornik 350 l, Oświetlenie 2 x HQI 150 W + ARC 30 W + Power Glo 30 W (T8). Koralia IV (2 szt), odpieniacz Aquamedic Turboflotor I 400. Brak możliwości zainstalowania sumpa. Filtr kubełkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(71) 349-55-90; Carrefour Polska · Wrocław ... (71) 387-85-33; Kakadu tutaj nr tel


Zbiornik 350 l, Oświetlenie 2 x HQI 150 W + ARC 30 W + Power Glo 30 W (T8). Koralia IV (2 szt), odpieniacz Aquamedic Turboflotor I 400. Brak możliwości zainstalowania sumpa. Filtr kubełkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 zl za jednego blazna to zadna promocja :p

bombsheep pozdrawia mobilnie ;)


5815_5899.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wyszedlem z aquala w arkadach i mieli dostawe ryb i krewetek. Przyjechalo sporo ryb rodzaju chrysiptera i krewetek lysmata debelius. Kilka krewetek boksujacyh 1 calcinus elegans 2. cryptocentrus cintctus 1 ocellaris 3 apogony i cos tam jeszcze :-)

bombsheep pozdrawia mobilnie ;)


5815_5899.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie proszę namiary na otwarte jutro sklepy we Wrocławiu z akwarystyką morską. Nawet jeśli ktoś nie jest pewien czy otwarte, same namiary wystarczą najwyżej sobie pojeżdżę.

Edytowane przez SoQł (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro normalnievwszystko powinno byc otwarte bo to dzien pracujacy

na pewno uderzaj do trzmiela i do belio w aquaelu w arkadach masz kilka ryb kilka krewetek

o calej reszcie mi nic nie wiadomo :-)

bombsheep pozdrawia mobilnie ;)


5815_5899.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy są po dostawach i z ryb nie ma szału,ale korali jest sporo w obydwu sklepach.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie moge trafic na wieksza ilosc ryb :p

zawsze jakies resztki zostaja

bombsheep pozdrawia mobilnie ;)


5815_5899.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo dostanę smsa o dostawie i wpadam w tym samym dniu to okazuje się że już najlepsze kąski sprzedane,bo ludziska już czekali od rana.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.