Skocz do zawartości
peterbart1976

sklepy w POZNANIU

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem dzisiaj i sobie nakupiłem :) Swoją drogą to nieprędko otworzą ze względu na to że ciągle ktoś (na przykład taki jak ja :)) wchodzą i d..e zawracają że chcą rybkę do 54L.

Już tak na poważnie to wnętrze zapowiada się świetnie - akwarium na każdej ścianie, jeszcze nie wszystkie odpalone. Co chciałem to dostałem, albo mi ODRADZONO zakupu i podano 3 inne opcje. Jestem zadowolony. Ryby i korale są, osprzęt także :)

Skały to potrzebują na te 1700L pewnie.


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może 2/3 wody jest.


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą dzwoniłem pytać się o żywą skałę bo w ofercie na sklepie nie mają. Odpowiedzieli że w tej chwli mają jakieś 40kg ale mi będzie potrzebna na za 2 tyg to powiedziali że czekają za 500kg i w dobrej cenie mi zaproponowali ;) pozdrawiam

W dobrej cenie to znaczy jakiej ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem, sporo życia od kolorowych miękasów, SPSów po fajne rybcie.


250L SPS, ATI sunpower 6x39, Schuran 150, Tunze 6095 + 7092, 2xRW8, Jebao WP 25

Poprzedni zbiornik 130L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...225#entry375225

Obecnie 250L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...097#entry416097

pppzm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie czy jest czynne w soboty i w niedziele

jeżeli tak to w jakich godzinach ?


ce1b9daccead29f0b207f8cf3283fbd9u749a661.png?upd=20150612144515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otwierają nawet w niedzielę po wcześniejszym umówieniu. Ja umówiłem się jutro na 14.30 po zywa skalę i nie robili żadnych problemow


Start: 12.10.2012, 80/40/40 front OptiWhite, sump 69/30/30 +dolewka 8l, 128l + 45l

LR 15 kg, LS 9 kg, Odpieniacz Blau Scuma IT 110, 2x Tunze 6025, Lampa Pacific Sun Black Python 110w plus lampa GLO HAGEN 2xt5 ATI Aquablue, Pompa obiegowa Tuzne Silence 1073.020, Grzałka Jager 150W, Autodolewka aqua-trend, 1x Moonlight LED 1 Watt, Sól: Reef Crystals , Balling, SUMP: siporax 4l, refugium - 18/30/22h -swiatlo LED 10W 6500k - glony: Caulerpa Grape C . Racemosa, wata, filtr przepływowy DIY na węgiel na pompce Tunze Silence 1073.008, sera silicate clear, 3x pompka perystaltyczna ze sterownikiem mirekkon.pl

Moja solniczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuję też być o 14 30

jak by miało się coś zmienić to daj znać

jest do nich jakiś kontakt ?


ce1b9daccead29f0b207f8cf3283fbd9u749a661.png?upd=20150612144515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem juz umówiony i z pewnością sie nic nie zmieni bynajmniej z mojej strony a rozmawiałem z szefem i mówił ze jak się umawia to przyjdzie albo on albo przyśle pracownika i nie mam się co denerwować tylko przypomnieć jutro o 13.30. numer jest na stronie thcskiba. jak chcesz mozesz mi przeslac nr to Ci jutro zadzwonie jakby coś się stało i by mi nie otworzył o tej 14.30


Start: 12.10.2012, 80/40/40 front OptiWhite, sump 69/30/30 +dolewka 8l, 128l + 45l

LR 15 kg, LS 9 kg, Odpieniacz Blau Scuma IT 110, 2x Tunze 6025, Lampa Pacific Sun Black Python 110w plus lampa GLO HAGEN 2xt5 ATI Aquablue, Pompa obiegowa Tuzne Silence 1073.020, Grzałka Jager 150W, Autodolewka aqua-trend, 1x Moonlight LED 1 Watt, Sól: Reef Crystals , Balling, SUMP: siporax 4l, refugium - 18/30/22h -swiatlo LED 10W 6500k - glony: Caulerpa Grape C . Racemosa, wata, filtr przepływowy DIY na węgiel na pompce Tunze Silence 1073.008, sera silicate clear, 3x pompka perystaltyczna ze sterownikiem mirekkon.pl

Moja solniczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś fotki dostępnych zwierzątek da radę ?

Edytowane przez skoti79 (wyświetl historię edycji)

baniaczek 450+160sump oświetlenie t5+led obsada koralin mieszana mieszana 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę naruszać regulaminu forum więc napiszę tylko że fotki będą w połowie tygodnia

Po niedzieli jedziemy po duże zakupy zwierząt więc jak tylko będą u nas w zbiornikach wstawimy foty z dostawy

Z poprzednich dostaw praktycznie zostało z 10% zwierzaków więc nie ma co wstawiać

Po tej dostawie pojawi się napewno reklama na forum nano-reef.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro się nie zdziwcie bo jest Poznański Maraton w tamtych okolicach jak i całym Poznaniu :)

A jak jest otwarte to wpadnę też :)

Edytowane przez Kyzak (wyświetl historię edycji)

Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem widzialem i nawet kupiłem parę miękasków ( przez przypadek ) ceny cacy

obsługa TEŻ

JAK TO WSZYSTKO ODPALĄ TO WRESZCIE BĘDZIEMY MIELI PORZĄDNY SKLEP W WIELKOPOLSCE !!!!

ZA TYDZIEŃ JADĘ ZNOWU BĘDZIE PO DOSTAWIE


ce1b9daccead29f0b207f8cf3283fbd9u749a661.png?upd=20150612144515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się który brał sól, testy, węgiel i kto tam wie co jeszcze :)

Też wpadłem na moment bo mi się spieszyło.

Sklep jak sklep ale ta rodzinna atmosfera - kawa ciacha :):clap:


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupywalem węgiel testy skale itd. Trochę pieniędzy zostawiłem ale myślę ze będzie warto :D myślałem ze pojdzie mi lepiej z doborem skały ale szczerze to nie wiedziałem kompletnie jakie kawałki wybrać. Obsługa pomogła a jutro się okaże jak to będzie wyglądać po sklejeniu.

Edytowane przez otarod (wyświetl historię edycji)

Start: 12.10.2012, 80/40/40 front OptiWhite, sump 69/30/30 +dolewka 8l, 128l + 45l

LR 15 kg, LS 9 kg, Odpieniacz Blau Scuma IT 110, 2x Tunze 6025, Lampa Pacific Sun Black Python 110w plus lampa GLO HAGEN 2xt5 ATI Aquablue, Pompa obiegowa Tuzne Silence 1073.020, Grzałka Jager 150W, Autodolewka aqua-trend, 1x Moonlight LED 1 Watt, Sól: Reef Crystals , Balling, SUMP: siporax 4l, refugium - 18/30/22h -swiatlo LED 10W 6500k - glony: Caulerpa Grape C . Racemosa, wata, filtr przepływowy DIY na węgiel na pompce Tunze Silence 1073.008, sera silicate clear, 3x pompka perystaltyczna ze sterownikiem mirekkon.pl

Moja solniczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w sobotę jest czynne zawsze ?

i w jakich godzinach ?

czy trzeba się umawiać na sobotę ?


ce1b9daccead29f0b207f8cf3283fbd9u749a661.png?upd=20150612144515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

W niedzielę do 14.

Byłem i ja w tą co była i zakupiłem Zebrasoma flavescens małych rozmiarów na jakie polowałem od jakiegoś czasu. Sprzedawca poinformował mnie, że ryba jest tydzień czasu po chorobie i nie bardzo ma ochotę na jej pakowanie w worek. Zakupiłem na własną odpowiedzialność. Cena zadowalająca, obsługa jak dla mnie profesjonalna i nie kombinuje ;) Na moje szczęście terminal miał zwiechę bo trochę bym zabrał ze sobą w drogę do Torunia.

Na chwilę obecną polecam.( byłem tylko dwa razy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem - fajny sklep jest u skiby. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co z sobotą ?

czynne czy nie ?

jeżeli tak to w jakich godzinach ?


ce1b9daccead29f0b207f8cf3283fbd9u749a661.png?upd=20150612144515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.reefspot.pl/kontakt

Wystarczy zadzwonić...


120x52x50 (20cm komin z dolewką) + 80x35x40sump, JEBAO DCT-4000, Blau VM 8000 + RW4, grzałka 200w, Deltec sc1455, 90w LED DIY + arduino wschody/zachody + 2x 39T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i sobota i niedziela czynne -to jest własnie wypas sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo niezbyt pochlebnych opinii o sklepie internetowym Reef Spot zdecydowałem się zakupić tam wirnik do pompy Newa BP 1202 (tylko tam znalazłem).Po blisko dwóch tygodniach od zakupu,zaniepokojony brakiem dostawy zakupionego towaru,wysłałem im e-mail z zapytaniem czy paczkę wysłali.Niestety w ciągu dwóch dni nie doczekałem się odpowiedzi.Zadzwoniłem więc na jeden z dwóch numerów tel.podanych na ich stronie interetowej ale ten okazał się nieaktualny (prawdopodobnie odebrał go były właściciel), pod drugim podanym nr tel.zgłosiła się osoba twierdząca, że nie jest już pracownikiem firmy Reef Spot. Post zamieszczam aby ustrzec innych przed stratą nerwów i pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem 2tygodnie temu,kupilem dysze Venturi która szła domnie 8dni wysłana poczta,Po napisaniu maila do nich z zapytaniem co sie dzieje z moja przesyłka zero odpowiedzi do dzisiaj.Ogólnie nie polecam.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.