Skocz do zawartości
Nemesis

NanoReef 30 i wiele innych.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam do sprzedania większość rzeczy z zestawu, którego opis znajdziecie tutaj. Kiedyś już padła próba sprzedaży jednak znajomy namówił mnie na ratowanie sytuacji i transport do jego mieszkania. Część rzeczy znalazła już nowe zastosowanie jednak znaczna większość nie jest już potrzebna gdyż na początku września planuję zalać nowy baniak i dlatego mała wyprzedaż. Więcej zdjęć niestety nie jestem w stanie zrobić gdyż nie mam w chwili obecnej dostępu do aparatu a ten w komórce jest najzwyczajniej w świecie gówniany, dlatego w kwestii przypomnienia:

solonez.png

A oto lista elementów:

1. Filtr RO - wszystkie rurki itd.,

2. Filtr DI - jak wyżej, dodatkowo dorzucam jeszcze pół worka żywicy na wymianę,

3. Kompletny zestaw AquaEl NanoReef30 (biały) - wszystko zadbane i w idealnym stanie (jedyną wadą jest lekko naddarty papier przyklejony od spodu dna baniaka, stało się to podczas odklejania podstawek co było niestety koniecznie przed transportem, jednak nie ma to najmniejszego wpływu na baniak i de facto po jego postawieniu nie jest widoczne), gwarancja (nie wiem jeszcze na jak długo ale na pewno jeszcze jest na przynajmniej kilka miesięcy bo chyba była na rok od chwili kupna),

4. Cyrkulator Hydor Koralia Nano 900l/h - gwarancja (z tą gwarancją jak wyżej),

5. Odpieniacz AquaEl PS300 docięty tak by mieścił się w komorze filtra FZN-3

6. Napowietrzacz AquaEl APR150 - dedykowany do odpieniacza, wraz z kostką (już zamontowaną) i zaworkiem przeciwzwrotnym Tetra, gwarancja (to samo),

8. Dwa programatory czasowe do modułu Decolight Duo Marine,

9. Media filtracyjne i absorbenty - gąbki, 200ml Purigenu, Chemi Pure Elite (mniejsze opakowanie),

10. Akcesoria - areometr AquaMedic, zestaw do czyszczenia zbiornika (odmulacz z pompką ręczna, czyścik do szyb gąbkowy, skrobak do szyb, chwytak),

11. Sól Reef Crystals - ok. kilograma,

12. Żywa skała 6kg - fantastyczny kształt, zakupiona w ReefShop

13. Piasek Bio Active Live Aragonite Natural White - ok. 4,5kg

14. Pokarm Hikari Crab Cuisine - otwarty, nieużyty,

15. Mogę jeszcze dorzucić wiadro po soli jakby ktoś potrzebował do transportu

W komplecie oryginalne opakowania od wszystkiego co ma gwarancję oraz od kilku innych rzeczy również. Wszystko jest w idealnym stanie. Sprzedaż najchętniej od zaraz. Łącznie wtedy wydałem na to wszystko około 1500pln. Jako, że ostatnimi czasy w ogóle nie miałem czasu na śledzenie rynku to nie wiem jak to cenowo wygląda teraz ale fajnie byłoby za całość wyhaczyć 1000pln. Oczywiście istnieje możliwość kupna jedynie kilku elementów (super byłoby sprzedać wszystko na raz ale sprzedaz na części również wchodzi w grę). Najchętniej odbiór osobisty w Gdańsku. Oferty bądź pytania proszę kierować na priv.

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprzedaż na części wchodzi w grę question.gif


pozdrawiam Arian. Tel.608-353-030, Gadulec 32936596

Moje 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.