Skocz do zawartości
Lacmar

Giełda w Łodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie małe pytanie...w Łodzi w czwartki odbywa się giełda zoologiczna, czy koś z Was może coś tam kupuje?

Zapytanie bardziej chyba skierowane do okolicznych mieszkańców ale chciałem się dowiedzieć jakie są wasze zdania i opinie, czy ktoś ma już wyrobine zdanie?

Oczywiście chodzi mi o morszczyznę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś, kupiłem 2 ocellarisy po 30zł/szt.

Ceny na pewno konkurencyjne do cen sklepów, ale ciężko ocenić kondycje zwierzaka przez worek.

Kupowałem u 2 facetów, którzy handlowali w większości słodkimi rybami, z morskich mieli ocellarisy, 4 mandaryny i chyba jeszcze coś drobnego.

Na giełdzie też jest sklep BOTIA czy jakoś tak, jak ja byłem to świecił pustkami, ceny wysokie.

Na końcu stał chłopak z euroakwarium, miał trochę rybek, ślimaków, jeżowców, ceny dosyć niskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem nic poza Euroakwarium i Botii która świeci pustkami na razie w Ryby to nic nie ma, Giełda to bardziej dla miłośników Ptaków,Gryzoni,Psów,Kotów,Nietoperzy,Królików,Wiewiórek,Węży i słodkowonych Ryb i wiele innych pierdół ale Morszczyzny na dobrą sprawę to nie ma :)Marcin dostawy ma co 3 Tygodnie jak się pośpieszysz z oglądaniem spisu na stronie dzień przed dostawą to się załapiesz zawsze na coś fajnego ale bardziej na Siewną się opłaci podjechać niż specjalnie na Giełdę i jeszcze dawać łapówę Ochroniarzom

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza Euroakwarium i Botia jest jeszcze np w jednym z boksów w północnej alejce miły pan sprzedający w miarę dobrych cenach : absorbery , preparaty , bufory , bakterie i tym podobne detale , osobiście kupowałem tam woreczki z zywym piaskiem Nature's Ocean Bio-Activ Live Natural White 9,07kg w cenie 70,-pln brutto , a trafić na box łatwo bo świeci z daleko plastikowymi fluoKoralami . oczywiście na giełdzie do kupienia są również wszelkiego rodzaju pokarmy żywe i mrożonki dla morszczyzny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za odgrzanie tematu, ale dopiero go trafilem...

Jestem na gieldzie srednio 2 razy w miesiacu z racji posiadania sklepu zoologicznego. Jesli chodzi o morszczyzne to bywa bardzo roznie. Trzeba trafic. Botia jest zawsze bo maja swoje pomieszczenie, ale i wysokie ceny, zwierzaki najpopularniejsze niestety (choc czasami zdarzaja sie rodzynki, LR bardzo kiepskiej jakosci.

Czasami sa jeszcze dwa stanowiska z morskim zyciem ale tez roznie bywa (opisane gdzies w poprzednich postach) jesli chodzi o osprzet to albo Neko (ci od roslin akwariowych, zaraz przy wejsciu) maja filtry RO, tanie cyrkulatory - dosc glosne ale bardzo sprawne, jakies chinskie odpieniacze i drobne akcesoria typu wezyki, zaworki, kostki lipowe etc. Jest jeszcze jedno stanowisko w mniejszej hali (tej z pietrem) na samym koncu i tam u babeczki mozna bardzo tanio kupic akcesoria Resun - wiadomo co to jest, ale ceny ma naprawde niskie bo jest bezposrednim importerem. Duzo gratow i zwierzakow mozna sobie zamowic "na nastepna gielde".

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja sie nie zgodze z opnią na temat BOTI że swieci pustkami jezeli jezdzicie do BOTI gdzie chłopaki sa przed dostawą to oczywiscie jest tam malo życia ale wystarczy troszke pomyslec i zapytac sie MICHALA kiedy maja dostawe. Teraz w czwartek mieli dostawe nastepna mieli dzis jest pelno ryb korali ogolnie życia.Wiec ci co pisza ze pustki wprowadzaja innych w blad ja podam grzecznosciowo numer do osoby z boti a konkretnie michal dzwoncie i pytajcie o dostawy a srednio sa co 2 tygodnie.I jeszcze jedno jesli chodzi o ceny to maja duzo mniejsze niz warszawa.MICHAL BOTIA(502-692-241)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Ja tam często jestem i nie polecam.Wogóle to obsługa masakra nawet d*py się im zza biurka nie chce ruszyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam jakoś w czerwcu, w boti garstka korali, ryb, do tego w kiepskim stanie, baniaki zaniedbane, wysokie ceny, na giełdzie kupiłem błazenki ale z euroakwarium...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżenie trochę temat. Czy coś się zmieniło jeśli chodzi o morszczyzne na giełdzie w Łodzi? Ktoś kto ma sklep akwarystyczny ale " na słodko" tam jeździ i chce go poprosić żeby kupił mi babkę. Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W łodzi w zasadzie tylko morszczyzna jest na giełdzie poza giełdą nie ma tu żadnego sklepu stacjonarnego. Czy warto? Trudno powiedzieć czy warto. Napewno jest taniej niż w stolicy. Ja się zaopatruje i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodzio w galerii zamknięte ?

Chodzi mi o to czy ryby w dobrej kondycji sa?

Prawie tak jak w pozostałych sklepach. Kondycja rzecz względna. Ale kwarantanna na giełdzie nie istnieje.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep aquael'a w galerii jest otwarty, ceny ryb mniej wiecej takie jak w erybce, koralowce drogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy jedzie ktoś z Warszawy do  Łodzi na giełdę w czwartek ?

Chciałbym zamówić koniki morskie ale nie mam  za bardzo jak ich odebrać, i z chęcią  oczywiście odpłatnie  bym podłączył swoje zamówienie.

Pozdrawiam

Daniel 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.