Skocz do zawartości
Panoramiks200

Sprzedane

Rekomendowane odpowiedzi

A tego wiekszego kubka nie sprzedal bys oddzielnie,przydal by mi sie do odpieniacza diy.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkuje ten odpieniacz od dłuższego czasu. Akwarium takie jak w stopce, polecam :)


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peniek mogę sprzedać oddzielnie ten większy kubek :) Dla pytających za 200zł to ja go wole w szafie schować,sprzęt jest na prawdę w dobrym stanie,250zł to moja ostateczna cena,zbieram na świetlówki teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczta polska połamała kubek podczas wysyłki,nowy kubek będzie dosztukowany przez Sebastka z forum,wszyscy doskonale wiedzą jakie cuda z plexi wyczynia ten człowiek :) Niestety nabywca odsyła mi sprzęt ze wzgledu na potrzebę dorabiania kubka być może nie wierzy w możliwości Sebastka :) Także sprzęt wraca na sprzedaż oczywiście jak Sebastek dorobi kubek :)

Edytowane przez Turborower2000 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy jeszcze aktualne?


akwarium AQUAEL glossy 80x35x53 125L, ok.11LR,10LS, odpieniacz i filtr tunze reef pack 250, cyrkulacja, 2x jebao RW-4, oświetlenie led retro fit 3x 16w actinic. reaktor glonowy 2,5L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.