Skocz do zawartości
thomas kay

sklepy w katowicach

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam z erybki ( kupiona prawie 7 lat temu ) i można powiedzieć, że chwale sobie.

Żałuje tylko, że odgazowanej nie wziąłem. Długo oddawała syf ( glony, śluzy, inne takie )


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jo mom z E-RYBKI. Kupił jo prosto z frachtu ( choć wielu odradzało ) i dla tego mom tera fane gąbki, wężowidła, jakieś małe krabiki itp. Jo tam jest z tego zadowolony.


Akwarium 290 l w obiegu 80 x 50 x 50 komin prawy bok z tyłu , Sump 80 x 42 x 45 , Odpieniacz Bubble Magus Curve 5

Pompa cyrkulacyjna Tunze Turbelle Nanostream 6025, Pompa obiegowa Jebao/Jecod DCT-6000 + końcówka Loc-Line podwójna, 20 kg żywej skały z E-RYBKA , 18 kg żywego piasku Nature's Ocean Bio-Activ Live Natural White ,Lampa LED DIY 220 W projekt oraz wykonanie _KRISU_ , 4 Litry Siporax 25mm , Grzałka Eheim Jager 200 W ,Sól Red Sea Salt

http://nano-reef.pl/...oblemy-i-posty/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam też AQUAZOO z Jaworzna - właściciel zna się na rzeczy i dziadostwa do sklepu nie bierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Jaworzno to nie Katowice. Gdyby tak liczyć jak w Rosji do 500-600 km to okolica to cały kraj byłby blisko Katowic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie pamiętałem że zacząłem ten temat... po ponad roku wracam do zabawy i idąc na łatwiznę ponawiam pytanie jak się ma temat ze sklepami w Katowicach? Jakieś zmiany przez ostatni rok? Coś się rozwinęło co byście mogli polecić bo potrzebuję trochę obsadę uzupełnić pozdrawiam

Tomasz


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

w samych Katowicach jest aquario. Sklep dobry duży wybór mają sprzętu ryb itp ale markowych rzeczy tam mniej. W moim przypadku sprzęt tańszy a mniej znanych marek całkiem dobrze się sprawdza. Zatem pomimo różnych z nimi perypetii nadal polecę ich. A niedaleko od Katowic bo ok 20 min drogi jest znana eRybka oddział Zabrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tą sobotę 18.01.2014r) w Aquario, świeciło pustką. Po rozmowie ze sprzedawcą dostałem inforację że w czwartek mają dostawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do postu o E-rbka Zabrze. Potwierdzam, byłem 11.01.2014r. dostawa miała być 08.01.14r lecz nie dotarła. Pewnie w tym tygodniu już jest. Wybór spory, korali nawet bez nowej dostawy.

Edytowane przez Margolee (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Każdy sklep na okresy gdy ma więcej towaru i gdy ma mniej. Aqario ostatnio trochę ceny podniosło albo Rybka je opuściła bo kiedyś w Katowicach wszystko było tańsze - obecnie niestety tak nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mowa o sklepach w Katowicach.

Z tego co kojarzę to e-rybka nie ma swojego oddziału w Katowicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

Debora

mieszkamy na Śląsku. Tu miasto siedzi przy mieście a ich granice są ważne tylko dla pasażerów komunikacji miejskiej by wiedzieć kiedy trzeba droższy bilet kupić. Ale pokonanie 2-3 czy więcej miast to czasami 20-30 minut jazdy busem lub autem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To zobacz co napisałeś 04.01.13

Jaworzno to nie Katowice. Gdyby tak liczyć jak w Rosji do 500-600 km to okolica to cały kraj byłby blisko Katowic.

Do Jaworzna z Katowic jest zdecydowanie bliżej niż do Zabrza:)

Wcale nie bronię Jaworzna bo w tym sklepie nie ma nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1. Jaworzno to Zagłębie... :fish:

po 2. wg google Katowice - Jaworzno 27 km, Zabrze - 24 km :rtfm:

Reasumując Jaworzno to nie Śląsk ;) nawet jak jest tylko 27 km,a do tego dzieli tą odległość rzeka :ball:

:ice::harhar:


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie...

Śląsk to Śląsk - Górny,Dolny,Opawski. Czyli historyczna kraina....

województwo Śląskie to województwo.

Myślę,że to byłoby bardziej trafne w temacie. :D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radiesteta

A dla znawców tematu jest Śląsk i Zagłębie ;-) i ludzie się między sobą nie muszą wcale lubić w tych 2 regonach mimo, że sąsiedzi. Ale to już na szczęście czasy przeszłe które zostały głownie na kartach historii oraz w kawałach po obu brzegach pewnej rzeki ;-)

@Komarek Zapomniałeś o cieszyńskim Śląsku. Ale to prawda historycznie Śląska granice były bardzo rożnie wytyczane. Coś na ten temat wiem więcej trochę zawodowo. Ale wracając do tematu to chyba my ludzie z okolic Katowic mamy to szczęście ze mamy kilka sklepów do wyboru. jednak jadąc gdzieś w inne okolice albo się wstępuje do jakiegoś sklepu i ogląda co mają ciekawego ot tak albo planując gdzieś wcześniej wyjazd przy okazji zamawia w danym sklepie coś interesującego po interesującej nas cenie. Wiele sklepów może przecież sprowadzić ryby, korale i inne po wcześniejszym zamówieniu.

A dodając do aqua-sea to jest to chyba pierwszy sklep który na stronie kompletnie nie ma opisu zwierząt. Jedyne co można mieć względną - jeśli niczego nie pokićkali to pewność czy koral jest miękki LPS czy SPS. I tylko tyle. Reszta szukaj sobie człowieku po nazwie łacińskiej w necie sam.

Edytowane przez radiesteta (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - i Śląsk Cieszyński.

Temat tych ziem to dluuga historia.

Śląsk to inna kultura,inne lenno Książąt,inni królowie i wojny.

Wracając do tematu - jest Jeszce sklep w Bielsku,no i Darek w Rybniku na Elektrowni :D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w e-rybce byłem w sobotę, o Katowice pytam orientacyjnie bo mam tam o te 24 km bliżej niż do Zabrza. No nic będzie trzeba podjechać do tych dwóch sklepów w Katowicach i porównać z e-rybką.


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w e-rybce byłem w sobotę, o Katowice pytam orientacyjnie bo mam tam o te 24 km bliżej niż do Zabrza. No nic będzie trzeba podjechać do tych dwóch sklepów w Katowicach i porównać z e-rybką.

Co wyszło z porównania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie byłem w katowicach, w tym miesiącu wypadły zakupy internetowe i od kolegów z forum, ale w marcu może się wybiorę


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się jutro na Śląsk, zwolnię przy Europie Centralnej w Gliwicach i wyrzucę żonę, a później będę miał chwilę dla siebie. Znajdę coś w okolicy z morszczyzną (pomijając rybkę E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katowice Aquario - właśnie mieli dostawę.

Sent from my Lumia


3Z46ANI.jpg

38x38x43 60L + Sump 20L + Dolewka 10L | Maxspect Razor Nano 60W | Tunze 9002 | Koralia Nano 1600 + Koralia Nano 900 + NJ1700 | 8 Kg LR + 4,5 Kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.